Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Дарын" мемлекеттік жастар сыйлығының кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 26 тамыздағы N 897 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 шілдедегі № 597 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 28.07.2015 № 597 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 тамыздағы N 983  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1996 ж., N 33, 311-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөніндегі комиссия туралы ережеде:
1-тармақтың екiнші абзацындағы ", ақпарат және қоғамдық келiсiм" деген сөздер алынып тасталсын;
2-тармақтың үшiншi абзацындағы "17" деген сан "28" деген санмен ауыстырылсын.
2. <*>
Ескерту. 2-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.08.22. N  797 (қаулы алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. "Қазақстан Республикасы Үкіметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығының кейбір мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 20 қыркүйектегi N 1038  қаулысы 2-тармағының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 30, 335-құжат) күшi жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2004 жылғы 26 тамыздағы
N 897 қаулысымен
бекiтілген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын беру жөнiндегi комиссияның
құрамы
Ескерту. Құрамның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.08.22. N  797 (қаулы алғаш рет peсми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Некоторые вопросы Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2004 года N 897. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 597
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.07.2015 № 597 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 августа 1996 года N 983 "О Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 311) следующие изменения:
в Положении о Комиссии по присуждению Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 1 слова ", информации и общественного согласия" исключить;
в абзаце третьем пункта 2 цифры "17" заменить цифрами "28".
2.  (Утратил силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797).
3. Признать утратившим силу пункт 2  постановления  Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года N 1038 "Некоторые вопросы Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 30, ст. 335).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 августа 2004 года N 897
Состав Комиссии по присуждению
Государственной молодежной премии "Дарын"
Правительства Республики Казахстан  <*>
Сноска. Состав утратил силу постановлением Правительства РК от 22 августа 2006 года N 797.