Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне толықтырулар мен өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 31 тамыздағы N 912 Қаулысы
"Әскери қызметшiлер мен олардың отбасы мүшелерiнiң мәртебесi және оларды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шiлдедегі  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берілiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгізілетiн толықтырулар мен өзгерiстер бекiтілсiн.
2. Осы қаулы, 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап күшiне енетiн толықтырулар мен өзгерiстердiң 3-тармағын қоспағанда, 2003 жылғы 12 шiлдеден бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкіметінің
2004 жылғы 31 тамыздағы
N 912 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне енгiзілетiн толықтырулар мен өзгерiстер
1. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.08.28 N 1091 (2013.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 N 417 қаулысымен.
3. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.04.18 № 481 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.08.2013 № 868 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).

О внесении дополнений и изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2004 года N 912
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2003 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О статусе и социальной защите военнослужащих и членов их семей" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые дополнения и изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу с 12 июля 2003 года, за исключением пункта 3 дополнений и изменений, который вступает в силу с 1 января 2003 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2004 года N 912
Дополнения и изменения,
которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. Утратил силу постановлением Правительства РК от 28.08.2012 № 1091 (вводится в действие с 01.01.2013).
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 417.
3. Утратил силу постановлением Правительства РК от 18.04.2012 № 481 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
4. Утратил силу постановлением Правительства РК от 27.08.2013 № 868 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).