Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 14 қыркүйектегі N 964 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Инфекцияға қарсы жаңа препараттар жасаудың кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 25 маусымдағы N 703  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 26, 334-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 4-1, 4-2, 4-3-тармақтармен толықтырылсын:
"4-1. Қазақстан Республикасының Білiм және ғылым министрлiгiне табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға және өзге де күтпеген шығыстарға 2004 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен 164200000 (жүз алпыс төрт миллион екi жүз мың) теңге бөлсiн, оның iшiнде 9200000 (тоғыз миллион екi жүз мың) теңге Орталықтың жарғылық капиталын қалыптастыруға, 155000000 (жүз елу бес миллион) теңге "2004-2007 жылдарға арналған "Инфекцияға қарсы жаңа препараттар әзiрлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасын (бұдан әрi - Бағдарлама) iске асыруға.
4-2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
4-3. Орталық сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар Ғылыми-техникалық бағдарлама бойынша ғылыми зерттеулер жүргiзу жөнiндегi қызметтер көрсетудi берушi болып белгiленсiн.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 1-1), 1-2) тармақшалармен толықтырылсын:
"1-1) Орталықпен мемлекеттiк сатып алулар туралы шарттың жасалуын;
1-2) осы қаулыға сәйкес бөлiнетiн қаражаттың оңтайлы тиiмдi және мақсатты жұмсалу қағидаттарының сақталуын";
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "2004-2007 жылдарға арналған инфекцияға қарсы жаңа препараттарды әзiрлеу" ғылыми-техникалық бағдарламасында:
"1. Бағдарламаның паспорты" деген бөлiмде:
"Қажетті ресурстар және оларды қаржыландыру көздерi" деген жолда:
"арнап республикалық бюджеттен Бағдарламаның әкiмшiсiне көзделiп бөлiнген қаражат негiзiнде және мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде" деген сөздер "арналған республикалық бюджет қаражаты есебiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"557,9", "380,1", "382,1" деген сандар тиiсiнше "164,2", "577,0", "578,9" деген сандармен ауыстырылсын.
"6. Қажетті ресурстар және қаржыландыру көздерi" деген бөлiмде:
бiрiншi абзацтағы "арнап республикалық бюджеттен Бағдарламаның әкiмшiсiне көзделіп бөлінген республикалық бюджет қаражаты есебiнен және шегiнде мемлекеттiк тапсырыс шеңберiнде" деген сөздер "арналған республикалық бюджет қаражаты есебiнен" деген сөздермен ауыстырылсын;
екiншi абзацтағы: "557,9", "380,1", "382,1" деген сандар тиiсiнше "164,2", "577,0", "578,9" деген сандармен ауыстырылсын.
"8. Бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде:
"Ұйымдастыру іс-шаралары" деген кiшi бөлiм мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 4-жолмен толықтырылсын:
___________________________________________________________________
4 |Қолданыстағы      |тiркеу | ҚР БҒМ,| 2004     |2004 жыл|Республи.
|заңнамаға         |       | ҚР     | жылғы    |- 9,2   |калық
|сәйкес шаруашылық |       | Әділет.| IV тоқсан|        |бюджет
|жүргiзу құқығында.|       | мині   |          |        |
|ғы республикалық  |       |        |          |        |
|мемлекеттік       |       |        |          |        |
|кәсіпорнының      |       |        |          |        |
|жарғылық капиталын|       |        |          |        |
|қалыптастыру      |       |        |          |        |
___________________________________________________________________
"Негiзгi ғылыми-техникалық іс-шаралар" деген кiшi бөлiмде:

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 703
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2004 года N 964
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2004 года N 703 "Некоторые вопросы разработки новых противоинфекционных препаратов" (CАПП Республики Казахстан, 2004 г., N 26, ст. 334) следующие дополнения и изменения:
дополнить пунктами 4-1,4-2,4-3 следующего содержания:
"4-1. Выделить Министерству образования и науки Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2004 год на ликвидацию чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и иные непредвиденные расходы, 164200000 (сто шестьдесят четыре миллиона двести тысяч) тенге, из них 9200000 (девять миллионов двести тысяч) тенге на формирование уставного капитала Центра, 155000000 (сто пятьдесят пять миллионов) тенге на реализацию Научно-технической программы "Разработка новых противоинфекционных препаратов на 2004-2007 годы" (далее - Программа).
4-2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств из резерва Правительства Республики Казахстан.
4-3. Определить Центр поставщиком услуг по проведению научных исследований по Научно-технической программе, закупка которых имеет важное стратегическое значение.";
пункт 5 дополнить подпунктами 1-1), 1-2) следующего содержания:
"1-1) обеспечить заключение договора о государственных закупках с Центром;
1-2) соблюдение принципов оптимального эффективного и целевого расходования средств, выделяемых в соответствии с настоящим постановлением;";
в Научно-технической программе "Разработка новых противоинфекционных препаратов на 2004-2007 годы", утвержденной указанным постановлением:
в разделе "1. Паспорт Программы":
в строке "Необходимые ресурсы и источники их финансирования";
слова "в рамках государственного заказа в пределах средств, предусмотренных администратору Программы в республиканском бюджете", заменить словами: "за счет средств республиканского бюджета";
цифры "557,9", "380,1", "382,1" заменить соответственно цифрами "164,2", "577,0", "578,9";
в разделе "6. Необходимые ресурсы и источники их финансирования":
в абзаце первом слова "в рамках государственного заказа за счет и в пределах средств республиканского бюджета, предусмотренных администратору Программы в республиканском бюджете" заменить словами "за счет средств республиканского бюджета";
в абзаце втором цифры "557,9","380,1", "382,1" заменить соответственно цифрами "164,2", "577,0", "578,9";
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы":
подраздел "Организационные мероприятия" дополнить строкой, порядковый номер 4, следующего содержания:
____________________________________________________________________
4 Формирование  Регистрация  МОН   IV      2004г.-9,2  Республикан-
уставного                  РК,   квартал             ский бюджет
капитала                   МЮ    2004
республиканс-              РК    года
кого государ-
ственного
предприятия
на праве
хозяйственного
ведения в
соответствии
с действующим
законо-
дательством
____________________________________________________________________
в подразделе "Основные научно-технические мероприятия":

"Орындау (iске асыру) үшін жауапты" деген бағандағы реттік нөмiрi 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-жолдардағы "Орталық" деген сөз мынадай редакцияда жазылсын: "ҚР БҒМ, Орталық";
6-бағанда:
реттiк нөмiрi 1-жолда:
"297,3", "13,8*" деген сандар тиiсiнше "75,1", "63,4*" деген сандармен ауыстырылсын;
"2006 жыл - 36,5*, 2007 жыл - 36,5*" толықтырылсын;
реттік нөмірі 2-жолдағы "39,6*" деген сандар "59,5*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолдағы "24,1*" деген сандар "44,1*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 4-жолдағы "157,1", "24,1*", "24,0*" деген сандар тиісінше "16,7", "97,6*", "97,5*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолдағы "59,7", "24,0*", "24,0*" деген сандар тиiсiнше "0,0", "50,5*", "50,5*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмiрi 6-жолдағы "34,0*" деген сандар "44,0*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 7-жолдағы "34,0*" деген сандар "48,3*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 8-жолдағы "34,0*" деген сандар "48,3*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 9-жолдағы "92,6*" деген сандар "52,2*" деген сандармен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолдағы "83,5*" деген сандар "53,0*" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в графе "Ответственный за исполнение (реализацию)" в строках, порядковые номера 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и 10, слово "Центр" изложить в следующей редакции: "МОН РК, Центр";
в графе 6:
в строке, порядковый номер 1:
цифры "297,3", "13,8*" заменить соответственно цифрами "75,1", "63,4*";
дополнить "2006 год - 36,5*, 2007 год - 36,5*";
в строке, порядковый номер 2, цифры "39,6*" заменить цифрами "59,5*";
в строке, порядковый номер 3, цифры "24,1*" заменить цифрами "44,1*";
в строке, порядковый номер 4, цифры "157,1", "24,1*", "24,0*" заменить соответственно цифрами "16,7", "97,6*", "97,5*";
в строке, порядковый номер 5, цифры "59,7", "24,0*", "24,0*" заменить соответственно цифрами "0,0", "50,5*", "50,5*";
в строке, порядковый номер 6, цифры "34,0*" заменить цифрами "44,0*";
в строке, порядковый номер 7, цифры "34,0*" заменить цифрами "48,3*";
в строке, порядковый номер 8, цифры "34,0*" заменить цифрами "48,3*";
в строке, порядковый номер 9, цифры "92,6*" заменить цифрами "52,2*";
в строке, порядковый номер 10, цифры "83,5*" заменить цифрами "53,0*".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан