"Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" ашық акционерлiк қоғамын дамыту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 5 қазандағы N 1025 Қаулысы
"Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" ашық акционерлiк қоғамы өндiрiстiк қуаттарының қосымша жүктемемен жұмыс iстеуi және оның еншiлес ұйымдарын дамытуды жеделдету, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерiнде пайдаланылмайтын қосылған құны жоғары әскери техниканы сату мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулыға қосымшаға сәйкес әскери мүлiктi "Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына берудi жүзеге асырсын.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2004 жылғы 5 қазандағы
N 1025 қаулысына
қосымша
"Қазақстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" ұлттық компаниясы" ашық акционерлiк қоғамының жарғылық капиталына берілетін әскери мүлік
___________________________________________________________________
Р/с  |          Атауы                      | Саны   |   Санаты
N   |                                     |        |
___________________________________________________________________
1     Танк Т-72                              150          2
2     Танк Т-72                              30           4
3     Бронетранспортер БТР-70                40           4
4     Әскери барлаудың шолғын
машинасы БРДМ-2                        25           4
5     Жеңіл бронды әр түрлі мақсатқа
арналған сүйреткіш МТЛБ                30           2
6     Жаяу әскердің жауынгерлік машинасы
БМП-1                                  102          4
7     Жаяу әскердің жауынгерлік машинасы
БМП-1                                  3            2
___________________________________________________________________

О мерах по развитию открытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 октября 2004 года N 1025
В целях дополнительной загрузки производственных мощностей и ускорения развития дочерних организаций открытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)", реализации неиспользуемой в Вооруженных Силах Республики Казахстан военной техники с высокой добавленной стоимостью Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству обороны Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить передачу в уставный капитал открытого акционерного общества "Национальная компания "Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)" военного
имущества согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
5 октября 2004 года N 1025
Военное имущество, передаваемое в уставный капитал
открытого акционерного общества "Национальная Компания
"Казахстан инжиниринг" (Kazakhstan Engineering)"
_______________________________________________________________
п/п!                 Наименование            !Кол-во!Категория!
N !                                         !      !         !
--------------------------------------------------------------!
1  Танк Т-72                                  150      2
2  Танк Т-72                                   30      4
3  Бронетранспортер БТР-70                     40      4
4  Боевая разведывательная дозорная машина     25      4
БРДМ-2
5  Многоцелевой тягач легкого бронирования     30      2
МТЛБ
6  Боевая машина пехоты БМП-1                 102      4
7  Боевая машина пехоты БМП-1                   3      2
______________________________________________________________