Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 қаңтардағы N 69 Қаулысы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 10 қарашадағы
N 1173  қаулысымен бекiтiлген 1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығын мерекелеуге дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспарын iске асыру мақсатында, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "КАД-про" жауапкершiлiгі шектеулi қоғамы (Ресей) сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысындағы Жеңiстiң 60 жылдығы" мерейтойлық медальдарына арналған футлярларды берушi болып белгiленсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң Қазақстан теңге сарайы" шаруашылық жүргiзу құқығындағы республикалық мемлекеттiк кәсіпорнына (бұдан әрi - кәсiпорын) заңнамада белгiленген тәртiппен:
кәсiпорынның 2005 жылға арналған қаражаты есебiнен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
ақшаны оңтайлы және тиiмдi жұмсаудың қағидатын, сондай-ақ "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 21-бабының 3, 4-тармақтарын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 января 2005 года N 69
В целях реализации Плана мероприятий по подготовке и проведению празднования 60-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2004 года N 1173, а также в соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить общество с ограниченной ответственностью "КАД-про" (Россия) поставщиком футляров для юбилейных медалей "60 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов", закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Рекомендовать Республиканскому государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Казахстанский монетный двор Национального Банка Республики Казахстан" (далее - предприятие) в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, за счет средств предприятия на 2005 год;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования денег, а также пунктов 3, 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан