Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 ақпандағы N 152 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 13 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 14.01.2016 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 қаңтардағы  Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Инвестициялар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асырудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 8 мамырдағы N 436  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2003 ж., N 19, 192-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) көрсетiлген қаулымен бекiтiлген инвестициялық преференциялар берiлетiн қызметтiң кiшi түрлерiнiң сыныптауыш деңгейiнде қызметтiң басым түрлерiнiң тізбесi:
мынадай мазмұндағы 64-бөліммен және жолдармен толықтырылсын:
1
2
3
4

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 436
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2005 года N 152. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 января 2016 года № 13
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.01.2016 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 января 2003 года "Об инвестициях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2003 года N 436 "О некоторых вопросах реализации Закона Республики Казахстан "Об инвестициях" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 19, ст. 192) следующие дополнения:
1) перечень приоритетных видов деятельности на уровне классификатора подвидов деятельности, по которым предоставляются инвестиционные преференции, утвержденный указанным постановлением:
дополнить разделом 64 и строками следующего содержания:
1
2
3
4

"64  Байланыс   64.2   Электр байланысы
64.20  Электр байланысы, оның ішінде:
ұлттық ғарыштық байланыс және хабар тарату
аппараттарын пайдалану;
ғарыш аппараттарын басқарудың жер үстi
кешендерiн және байланыс мониторингі жүйесiн
пайдалану;
ұлттық ғарыштық байланыс және хабар тарату
аппараттарының транспондерлерiн ұсыну;
Жердi қашықтықтан зондпен тексеру жөнінде
қызметтер ұсыну;
ұтқыр байланыс және навигация жөнiндегi
төменгi орбиталық ғарыш аппараттарының
қызметтерiн ұсыну;
кәбiлдiк, радиотрансляциялық, релелiк немесе
спутниктiк байланыс, телефон, телеграф
байланысы мен телекс, электр байланысы
желiлерiне техникалық қызмет көрсету, радио
және теледидар бағдарламаларын беру
(трансляциялау) жүйелерi арқылы дыбысты,
бейнелердi, деректердi немесе басқа
ақпараттарды берудi қоспағанда            ";
2) көрсетiлген қаулымен бекітiлген инвестициялық преференцияларды уәкiлеттi орган беретін инвестициялардың ең жоғарғы көлемi және инвестициялық салық преференцияларының қолдану мерзiмдерi:
мынадай мазмұндағы "Байланыс" деген бөлiммен және жолдармен толықтырылсын:
1
2
3
4
5
6
"   Байланыс                                       100
Электр байланысы
5 млн. АҚШ долларын    1-5       2       2
қоса алғанға дейiн
5-тен 10 млн. АҚШ      1-5       3       3
долларын қоса
алғанға дейiн
10-нан 20 млн. АҚШ     1-5       4       4
долларын қоса
алғанға дейiн
20 млн. АҚШ            1-5       5       5
долларынан жоғары                               ".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күні өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

"64    Связь          64.2    Электросвязь
64.20   Электросвязь, в том числе:
эксплуатация национальных космических
аппаратов связи и вещания;
эксплуатация наземных комплексов
управления космическими аппаратами и
системы мониторинга связи;
предоставление транспондеров
национальных космических аппаратов
связи и вещания;
предоставление услуг по дистанционному
зондированию Земли;
предоставление услуг низкоорбитальных
космических аппаратов по мобильной
связи и навигации;
за исключением: передачи звука,
изображений, данных или другой
информации через системы кабельной,
радиотрансляционной, релейной или
спутниковой связи, телефонной,
телеграфной связи и телекса,
технического обслуживания сети
электросвязи, передачи (трансляции)
радио- и телевизионных программ";
2) Максимальные объемы инвестиций и сроки действия инвестиционных налоговых преференций, при которых инвестиционные преференции предоставляются уполномоченным органом, утвержденные указанным постановлением:
дополнить разделом "Связь" и строками следующего содержания:
1
2
3
4
5
6
"   Связь                                                   100
Электросвязь
До 5 млн. долларов США        1-5       2       2
включительно
От 5 до 10 млн.
долларов США                  1-5       3       3
включительно
От 10 до 20 млн.
долларов США                  1-5       4       4
включительно
Свыше 20 млн.
долларов США                  1-5       5       5            ".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан