Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1395 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2005 жылғы 14 сәуірдегі N 357 Қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының  7-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Конкурсқа қойылуға жататын жер қойнауы учаскелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 1395  қаулысына  мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс";
көрсетілген қаулымен бекiтілген жер қойнауын пайдалану құқығын алуға конкурсқа қойылуға жататын жер қойнауы учаскелерiнiң тiзбесiнде:
реттiк нөмiрi 8-жолда:
3-бағандағы "3640 ш. км" деген сөздер "3620 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағанда:
"Блоктардан алаңы 28,3 ш. км және тереңдiгi палезой фундаментiне дейiнгi" деген сөздерден кейiнгi географиялық координаттар мынадай редакцияда жазылсын:
"46 o 21' 55 o 02'
46 o 23' 55 o 01'
46 o 27' 55 o 09'
46 o 26' 55 o 10'
46 o 24' 55 o 08'
46 o 23' 55 o 08'";
"алаңы 28,3 ш. км" деген сөздер "алаңы 48 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 13-жолда:
3-бағандағы "2630 ш. км" деген сөздер "2521 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"50 o 11' 69 o 10'
50 o 12' 70 o 49'
50 o 00' 70 o 49'
50 o 00' 69 o 09'";
реттiк нөмірi 18-жолдың 6-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "барлау және өндiру";
реттiк нөмiрi 19-жолда:
3-бағандағы "1 учаске аумағы - 125 ш. км; 2 учаске аумағы - 132 ш. км" деген сөздер "1 учаске алаңы - 122 ш. км; 2 учаске алаңы - 132 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"1-учаске:
46 o 20' 65 o 20'
46 o 20' 65 o 30'
46 o 16' 65 o 29'
46 o 17' 65 o 24'
46 o 11' 65 o 23'
46 o 12' 65 o 20'
2-учаске:
46 o 10' 65 o 00'
46 o 10' 65 o 14'
46 o 03' 65 o 13'
46 o 03' 65 o 20'
46 o 00' 65 o 20'
46 o 00' 65 o 15'
46 o 07' 65 o 10'";
реттiк нөмірі 20-жолда:
3-бағандағы "430 ш. км" деген сөздер "348 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай сөздермен толықтырылсын:
"Блоктардан координаттары:
44 o 08' 50 o 53'
44 o 08' 51 o 00'
44 o 01' 51 o 00'
44 o 04' 50 o 55'
алаңы 74 ш. км және тереңдiгi 2500 м-ге дейiн
Дунга координаттары:
44 o 19' 50 o 57'
44 o 20' 50 o 57'
44 o 20' 51 o 00'
44 o 18' 51 o 00'
алаңы 8 ш. км және тереңдiгi палезойлық iргетасқа дейiн
Жаңғырушы кен орындары алынып тасталады" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1395
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2005 года N 357
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1395 "Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс" следующие изменения и дополнения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.";
в перечне участков недр, подлежащих выставлению на конкурс на получение права недропользования, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 8:
в графе 3 слова "3640 кв. км" заменить словами "3620 кв. км";
в графе 5 :
после слов "Из блоков исключается месторождение Тортай" географические координаты изложить в следующей редакции:
"46 o 21' 55 o 02'
46 o 23' 55 o 01'
46 o 27' 55 o 09'
46 o 26' 55 o 10'
46 o 24' 55 o 08'
46 o 23' 55 o 08'";
слова "площадью 28,3 кв. км" заменить словами "площадью 48 кв. км";
в строке, порядковый номер 13:
в графе 3 слова "2630 кв. км" заменить словами "2521 кв. км";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"50 o 11' 69 o 10'
50 o 12' 70 o 49'
50 o 00' 70 o 49'
50 o 00' 69 o 09'";
графу 6 строки, порядковый номер 18, изложить в следующей редакции: "разведка и добыча";
в строке, порядковый номер 19:
в графе 3 слова "1 участка - 125 кв. км; 2 участка - 132 кв. км" заменить словами "площадь 1 участка - 122 кв. км, площадь 2 участка - 132 кв. км";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"1-й участок:
46 o 20' 65 o 20'
46 o 20' 65 o 30'
46 o 16' 65 o 29'
46 o 17' 65 o 24'
46 o 11' 65 o 23'
46 o 12' 65 o 20'
2-й участок:
46 o 10' 65 o 00'
46 o 10' 65 o 14'
46 o 03' 65 o 13'
46 o 03' 65 o 20'
46 o 00' 65 o 20'
46 o 00' 65 o 15'
46 o 07' 65 o 10'";
в строке, порядковый номер 20:
в графе 3 слова "430 кв. км" заменить словами "348 кв. км";
графу 5 дополнить словами:
"Из блоков исключаются месторождения:
Дунга с координатами:
44 o 08' 50 o 53'
44 o 08' 51 o 00'
44 o 01' 51 o 00'
44 o 04' 50 o 55'
площадью 74 кв. км и глубиной до 2500 м;
Жангурши с координатами:
44 o 19' 50 o 57'
44 o 20' 50 o 57'
44 o 20' 51 o 00'
44 o 18' 51 o 00'
площадью 8 кв. км и глубиной до палеозойского фундамента";

реттiк нөмiрi 23-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"43 o 50' 51 o 05'
43 o 50' 51 o 24'
43 o 45' 51 o 24'
43 o 40' 51 o 23'
43 o 35' 51 o 23'
43 o 33' 51 o 20'
43 o 40' 51 о 10'
блоктардан координаттары:
43 o 43' 43 o 45'
43 o 46' 43 o 46'
43 o 43' 51 o 20'
51 o 19' 51 o 20'
51 o 22' 51 o 22'
алаңы 10 ш. км Қараоба кен орны алынып тасталады";
реттiк нөмiрi 24-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"43 o 32' 51 o 18'
43 o 32' 51 o 24'
43 o 25' 51 o 29'
43 o 23' 51 o 22'";
реттiк нөмiрi 25-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"43 o 20' 51 o 30'
43 o 20' 51 o 50'
43 o 04' 51 o 50'
43 o 04' 51 o 45'
43 o 10' 51 o 30'";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрлері 28-1, 28-2 және 28-3-жолдармен толықтырылсын:
"28-1 Мұнай   Кеген-Текес   Алматы         42 o 53' 78 o 10'      Барлау
алаңы,                       43 o 08' 78 o 10'
13075 ш. км                  43 o 19' 80 o 37'
әрі қарай 3 нүктеден
1 нүктеге дейiн учаске
контуры Қазақстан
Республикасының
Қырғызстан
Республикасымен
мемлекеттік шекарасы
бойымен өтедi
28-2  Мұнай   Тастөбе       Маңғыстау      43 о 37' 52 о 01'     Барлау
учаскесі,                    43 о 35' 52 о 14'
70,4 ш. км                   43 о 34' 52 о 19'
43 о 33' 52 о 18'
43 о 32' 52 о 18'
43 о 33' 52 о 15'
43 о 34' 52 о 11'
43 о 34' 52 о 09'
43 о 34' 52 о 05'
43 о 35' 52 о 00'
28-3  Мұнай   Маңғыстау     Маңғыстау       N 1 учаске       Барлау
облысындағы                  43 о 49' 51 о 50'     және
N 1 және N 2                 43 о 47' 51 о 58'     өндіру
учаскелер                    43 о 42' 51 о 55'
N 1 учаске                   43 о 46' 51 о 50'
алаңы -                       N 2 учаске
67 ш. км,                    43 о 41' 52 о 01'
N 2 -                        43 о 45' 52 о 03'
38,3 ш. км                   43 о 43' 52 о 06'
43 о 40' 52 о 04'         ";
реттiк нөмiрі 55-жолда:
3-бағандағы "245 ш. км" деген сөздер "268 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"49 o 00' 82 o 45'
49 o 02'  82 o 42'
49 o 10'  82 o 42'
49 o 10'  82 o 54'
49 o 00'  82 o 54'";
реттiк нөмірi 58-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"N 1 учаске
48 o 59'  84 o 11'
49 o 04'  84 o 45'
48 o 57'  85 o 12'
48 o 40'  85 o 30'
48 o 45'  85 o 10'
48 o 45'  84 o 50'
48 o 38'  84 o 50'
48 o 34'  84 o 41'
48 o 40'  84 o 13'
N 2 учаске
48 o 20'  85 o 07'
48 o 22'  85 o 12'
48 o 23'  85 o 13'
48 o 20'  85 o 15'
48 o 02'  85 o 15'

графу 5 строки, порядковый номер 23, изложить в следующей редакции:
"43 o 50' 51 o 05'
43 o 50' 51 o 24'
43 o 45' 51 o 24'
43 o 40' 51 o 23'
43 o 35' 51 o 23'
43 o 33' 51 o 20'
43 o 40' 51 о 10'
из блоков исключается месторождение Караоба с координатами:
43 o 43' 51 o 20'
43 o 45' 51 o 19'
43 o 46' 51 o 20'
43 o 46' 51 o 22'
43 o 43' 51 o 22'
площадью 10 кв. км";
графу 5 строки, порядковый номер 24, изложить в следующей редакции:
"43 o 32' 51 o 18'
43 o 32' 51 o 24'
43 o 25' 51 o 29'
43 o 23' 51 o 22'";
графу 5 строки, порядковый номер 25, изложить в следующей редакции:
"43 o 20' 51 o 30'
43 o 20' 51 o 50'
43 o 04' 51 o 50'
43 o 04' 51 o 45'
43 o 10' 51 o 30'";
дополнить строками, порядковые номера 28-1, 28-2 и 28-3, следующего содержания:
"28-1 Нефть   Площадь           Алматин-     42 o 53' 78 o 10'       Разведка
Кегено-           ская         43 o 08' 78 o 10'
Текесская,                     43 o 19' 80 o 37'
13075                          далее от точки
кв. км                         3 до точки 1
контур участка
проходит по
государственной
границе Республики
Казахстан
с Кыргызской
Республикой
28-2  Нефть   Участок           Мангис-      43 o 37' 52 o 01       Разведка
Тастобе,          тауская      43 o 35' 52 o 14'
70,4 кв. км                    43 o 34' 52 o 19'
43 o 33' 52 o 18'
43 o 32' 52 o 18'
43 o 33' 52 o 15'
43 o 34' 52 o 11'
43 o 34' 52 o 09'
43 o 34' 52 o 05'
43 o 35' 52 o 00'
28-3  Нефть   Участки           Мангис-      Участок N 1        Разведка
N 1 и             тауская      43 o 49' 51 o 50'       и добыча
N 2 в                          43 o 47' 51 o 58'
Мангис-                        43 o 42' 51 o 55'
тауской                        43 o 46' 51 o 50'
области                        Участок N 2
Площадь                        43 o 41' 52 o 01'
участка                        43 o 45' 52 o 03'
N 1 -                          43 o 43' 52 o 06'
67 кв.км                       43 o 40' 52 o 04'
N№2 -
38,3 кв.км                                               ";
в строке, порядковый номер 55:
в графе 3 слова "245 кв. км" заменить словами "268 кв. км";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"49 o 00' 82 o 45'
49 o 02'  82 o 42'
49 o 10'  82 o 42'
49 o 10'  82 o 54'
49 o 00'  82 o 54'";
графу 5 строки, порядковый номер 58, изложить в следующей редакции:
"Участок N 1
48 o 59'  84 o 11'
49 o 04'  84 o 45'
48 o 57'  85 o 12'
48 o 40'  85 o 30'
48 o 45'  85 o 10'
48 o 45'  84 o 50'
48 o 38'  84 o 50'
48 o 34'  84 o 41'
48 o 40'  84 o 13'
Участок N 2
48 o 20'  85 o 07'
48 o 22'  85 o 12'
48 o 23'  85 o 13'
48 o 20'  85 o 15'
48 o 02'  85 o 15'

48 o 02'  85 o 09'
N 1 учаскеден мынадай объектiлер алынып тасталады:
координаттары:
48 o 43'  84 o 16'
48 o 42'  84 o 18'
48 o 45'  84 o 30'
48 o 46'  84 o 32'
48 o 46'  84 o 34'
48 o 45'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 42'  84 o 27'
48 o 41'  84 o 27'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 43'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 18'
48 o 42'  84 o 16'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 36'  84 o 38'
48 o 35'  84 o 37'
алаңы 52 ш. км Күршім өзенi Орта ағынының учаскесi, Күршім өзенi
Орта ағынының Шығыс қанаты, Тасшан,  Шолақ бұлақ, Күршім;
координаттары:
48 o 51'  84 o 42'
48 o 51'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
алаңы 22,4 ш. км Траншейное және Маралиха кен орындары;
ұсақ тау жынысы орталықтарының координаттары:
Покровская:
48 o 50'  84 o 35'
Бетегелдi бұлағы:
48 o 51'  84 o 33'
алаңы 6,46 ш. км Плато-Покровский учаскесi;
координаттары:
1-учаске
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 43'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 41'
2-учаске
48 o 46'  84 o 44'
48 o 47'  84 o 44'
48 o 46'  84 o 45'
48 o 46'  84 o 45'
алаңы 3,38 ш. км Маралиха кен орны;
координаттары:
1-ұсақ тау жынысы
48 o 46'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 45'  84 o 46'
2-ұсақ тау жынысы
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 53'
48 o 45'  84 o 52'
алаңы 3,8 ш. км Жедеусу кен орны;
координаттары:
48 o 45'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 49'
48 o 48'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 10'
48 o 45'  85 o 06'
алаңы 240 ш. км Пугачевский учаскесi";
реттік нөмiрi 59-жолда:
3-бағандағы "0,1 ш. км" деген сөздер "2,29 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"49 o 00' 82 o 00'
49 o 00'  82 o 01'
49 o 00'  82 o 01'
48 o 59'  82 o 02'
48 o 59'  82 o 00'
49 o 00'  82 o 01'";
реттiк нөмiрi 61-жолдың 4-бағаны "және Қарағанды" деген сөздермен толықтырылсын;
реттiк нөмiрi 64-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Орталық координаттары   49 о 02' 81 о 40'";
реттiк нөмiрi 66-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Аршалы учаскесi, 200 ш. км";
реттік нөмірі 74-жолдың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Мыржық алаңы, 76,6 ш. км";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 92-1, 92-2, 92-3, 92-4 және 92-5-жолдармен толықтырылсын:
"92-1 Алтын   Боко-         Шығыс          49 о 08' 81 о 30'      Барлау
Васильeвский  Қазақстан      49 о 08' 81 о 34'      және
кен даласының                49 о 05' 81 о 34'      өндіру

48 o 02'  85 o 09'
Из участка N 1 исключаются следующие объекты:
участок Среднее течение р. Курчум, Восточный фланг Среднего течения
р. Курчум, Тасшан, Чулак-Булак, Курчум с координатами:
48 o 43'  84 o 16'
48 o 42'  84 o 18'
48 o 45'  84 o 30'
48 o 46'  84 o 32'
48 o 46'  84 o 34'
48 o 45'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 38'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 30'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 42'  84 o 27'
48 o 41'  84 o 27'
48 o 43'  84 o 26'
48 o 43'  84 o 23'
48 o 44'  84 o 24'
48 o 43'  84 o 18'
48 o 42'  84 o 16'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 37'  84 o 37'
48 o 36'  84 o 38'
48 o 35'  84 o 37'
площадью 52 кв. км;
месторождения Траншейное и Маралиха с координатами:
48 o 51'  84 o 42'
48 o 51'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 42'
48 o 45'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
площадью 22,4 кв. км;
участок Плато-Покровский с координатами центров россыпей:
Покровская:
48 o 50'  84 o 35'
ключ Бетекельды:
48 o 51'  84 o 33'
площадью 6,46 кв. км;
месторождение Маралиха с координатами:
Участок 1
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 40'
48 o 47'  84 o 41'
48 o 47'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 43'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 46'  84 o 42'
48 o 47'  84 o 41'
Участок 2
48 o 46'  84 o 44'
48 o 47'  84 o 44'
48 o 46'  84 o 45'
48 o 46'  84 o 45'
площадью 3,38 кв. км;
месторождение Жедеусу с координатами:
россыпь 1
48 o 46'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 46'  84 o 47'
48 o 45'  84 o 46'
россыпь 2
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 51'
48 o 46'  84 o 53'
48 o 45'  84 o 52'
площадью 3,8 кв. км:
участок Пугачевский с координатами:
48 o 45'  84 o 46'
48 o 46'  84 o 49'
48 o 48'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 00'
48 o 50'  85 o 10'
48 o 45'  85 o 06'
площадью 240 кв. км";
в строке, порядковый номер 59:
в графе 3 слова "0,1 кв. км." заменить словами "2,29 кв. км";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"49 o 00' 82 o 00'
49 o 00'  82 o 01'
49 o 00'  82 o 01'
48 o 59'  82 o 02'
48 o 59'  82 o 00'
49 o 00'  82 o 01'";
графу 4 строки, порядковый номер 61, дополнить словами "и Карагандинская";
графу 5 строки, порядковый номер 64, изложить в следующей редакции: "Координаты центра 49 o 02'  81 o 40'";
графу 3 строки, порядковый номер 66, изложить в следующей редакции: "участок Ашалинский, 200 кв. км";
графу 3 строки, порядковый номер 74, изложить в следующей редакции: "Мыржыкская площадь 76,6 кв. км";
дополнить строками, порядковые номера 92-1, 92-2, 92-3, 92-4 и 92-5, следующего
содержания:
"92-1 Золото  Северо-           Восточно-   49 o 08'  81 o 30"   Разведка
западный          Казахстан-  49 o 08'  81 o 34"   и
фланг             ская        49 o 05'  81 o 34'   добыча

солтүстік-                   49 о 04' 81 о 36'
батыс қанаты,                49 о 03' 81 о 36'
45 ш. км                     49 о 03' 81 о 33'
49 о 04' 81 о 30'
92-2  Алтын,  Риддер-       Шығыс           Орталығы          Барлау
полиме- Сокольный     Қазақстан      50 о 23' 83 о 35'      және
талдар  кен орнының                                     өндіру
солтүстiк-
шығыс қанаты
(Чашин кен
байқалуы)
92-3  Алтын   Қордай        Жамбыл         43 о 20' 74 о 25'      Барлау
алаңы,                       43 о 24' 74 о 25'
227 ш. км                    43 о 24' 74 о 39'
43 о 15' 74 о 39'
92-4  Алтын   Көкқия,       Жамбыл         42 о 34' 72 о 54'      Барлау
2,5 ш. км                    42 о 35' 72 о 54'      және
42 о 35' 72 о 55'      өндіру
42 о 34' 72 о 55'
92-5  Алтын   Шабдар-       Қарағанды      47 о 37' 69 о 40'      Барлау
Ергенет                      47 о 48' 70 о 05'      және
алаңы,                       47 о 20' 70 о 45'      өндіру
2380 ш. км                   47 о 22' 70 о 26'
47 о 10' 70 о 23'
47 о 11' 70 о 17'          ";
реттік нөмiрi 100-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Орталық координаттары 50 о 21' 83 о 28'";
реттік нөмірі 106-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"N 1 учаске
50 o 40'  72 o 30'
50 o 40'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 00'
50 o 00'  73 o 00'
50 o 00'  74 o 00'
49 o 50'  74 o 00'
49 o 50'  72 o 30'
5936 ш. км
N 2 учаске
50 o 40'  73 o 30'
50 o 40'  75 o 00'
50 o 00'  75 o 00'
50 o 00'  74 o 45'
50 o 20'  73 o 45'
50 o 20'  74 o 15'
50 o 30'  74 o 15'
50 o 30'  73 o 30'
4923 ш. км
N 3 учаске
50 o 40'  75 o 00'
50 o 40'  76 o 30'
50 o 30'  76 o 30'
50 o 30'  75 o 30'
50 o 10'  75 o 30'
50 o 10'  76 o 30'
50 o 00'  76 o 30'
50 o 00'  75 o 00'
5264 ш. км";
мынадай мазмұндағы реттік нөмiрлерi 115-1, 115-2, 146-1, 146-2, 146-3, 146-4, 146-5, 146-6, 146-7, 146-8, 146-9, 146-10, 146-11, 146-12 және 151-1-жолдармен толықтырылсын:
"115-1 Мыс     Союзное      Ақтөбе         Орталығы           Барлау
кен орны                  50 o 45' 60 o 05'
115-2  Мыс     Оңтүстiк-    Ақтөбе         Орталық            Барлау
Бенқала                   50 o 08' 61 o 48'
кен орны                                           ";
"146-1 Полиме- Ертiс мыс    Шығыс          Орталығы           Барлау
талдар, балқыту      Қазақстан    50 o 08' 82 o 18'        және
темiр   зауытының                                      өндіру
қоқыс
жинағы,
N 4
террикон

Боко-                         49 o 04'  81 o 36'
Васильев-                     49 o 03'  81 o 36'
ского                         49 o 03'  81 o 33'
рудного                       49 o 04'  81 o 30'
поля,
45 кв.км
92-2  Золото, Северо-           Восточно-       Центр        Разведка
полими- восточ-           Казах-      50 o 23'  83 o 35'    и
таллы   ный               станская                     добыча
фланг
Риддер-
Соколь-
ного
место-
рожде-
ния
(Чашин-
ское
рудо-
прояв-
ление)
92-3  Золото  Курдай-           Жамбыл-     43 o 20'  74 o 25'
ская              ская        43 o 24'  74 o 25'
площадь,                      43 o 24'  74 o 39'
227 кв.км                     43 o 15'  74 o 39'
92-4  Золото  Коккия,           Жамбыл-     42 o 34'  72 o 54'   Разведка
2,5 кв.км         ская        42 o 35'  72 o 54'   и
42 o 35'  72 o 55'   добыча
42 o 34'  72 o 55'
92-5  Золото  Шабдар-           Караган-    47 o 37'  69 o 40'   Разведка
Ергене-           динская     47 o 48'  70 o 05'   и
тинская                       47 o 20'  70 o 45'   добыча
площадь,                      47 o 22'  70 o 26'
2380 кв.км.                   47 o 10'  70 o 23'
47 o 11'  70 o 17'           ";
графу 5 строки, порядковый номер 100 изложить в следующей редакции:
"Координаты центра 50 o 21' 83 o 28'";
графу 5 строки, порядковый номер 106, изложить в следующей редакции:
"Участок N 1
50 o 40'  72 o 30'
50 o 40'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 30'
50 o 20'  73 o 00'
50 o 00'  73 o 00'
50 o 00'  74 o 00'
49 o 50'  74 o 00'
49 o 50'  72 o 30'
5936 кв. км
Участок N 2
50 o 40'  73 o 30'
50 o 40'  75 o 00'
50 o 00'  75 o 00'
50 o 00'  74 o 45'
50 o 20'  73 o 45'
50 o 20'  74 o 15'
50 o 30'  74 o 15'
50 o 30'  73 o 30'
4923 кв. км
Участок N 3
50 o 40'  75 o 00'
50 o 40'  76 o 30'
50 o 30'  76 o 30'
50 o 30'  75 o 30'
50 o 10'  75 o 30'
50 o 10'  76 o 30'
50 o 00'  76 o 30'
50 o 00'  75 o 00'
5264 кв. км";
дополнить строками, порядковые номера 115-1, 115-2, 146-1, 146-2, 146-3, 146-4, 146-5, 146-6, 146-7, 146-8, 146-9, 146-10, 146-11, 146-12 и 151-1, следующего содержания:
"115-1 Медь   Место-            Актюбин-        Центр        Разведка
рождение          cкая        50 o 45' 60 o 05'
Союзное
115-2  Медь   Место-            Актю-           Центр        Разведка
рождение          бинская     51 o 08' 61 o 48"
Южно-
Бенкалин-
ское                                                    ";
"146-1 Поли   Шлако-            Восточно-       Центр        Разведка
метал- отвал             Казахстан-  50 o 08' 82 o 18'     и добыча
лы,    Иртыш-            ская
железо ского
медепла-
вильного
завода,
террикон
N 4

146-2  Темiр   Керегетас    Қарағанды    47 o 41' 66 o 44'        Барлау
кен орны,                 47 o 44' 66 o 43'        және
13,8 ш. км                47 o 44' 66 o 45'        өндіру
47 o 41' 66 o 46'
146-3  Темiр   Елтай        Қостанай      Орталығы:           Барлау
(Елтай І,               Елтай I-52 o 44'62 o 48'   және
II, ІІІ)               Елтай ІІ-52 o 43'62 o 46'   өндіру
кен орны              Елтай ІІІ-52 o 48' 62 o 50'
146-4  Темір   Копоткин     Қостанай      52 o 28' 62 o 36'       Барлау
кен орны,                  52 o 28' 62 o 38'       және
5,23 ш. км                 52 o 27' 62 o 39'       өндіру
52 o 27' 62 o 36'
146-5  Марга-  Жақсы-       Ақмола        52 o 00' 67 o 00'       Барлау
нец,    Арба                       52 o 00' 67 o 15'       және
темiр   соққан                     51 o 50' 67 o 30'       өндіру
кен                        51 o 40' 67 o 30'
орындар                    51 o 40' 67 o 15'
тобы,                      51 o 45' 67 o 15'
955 ш. км                  51 o 45' 67 o 00'
146-6  Марга-  Тасоба-       Ақмола       51 o 55' 66 o 45'       Барлау
нец,    Жүнжең                     51 o 55' 67 o 00'       және
темiр   кен                        51 o 40' 67 o 00'       өндіру
орындар                    51 o 40' 66 o 45'
тобы,
478 ш. км
146-7  Марга-  Арқалық       Шығыс          Орталығы          Барлау
нец,    кен орны      Қазақстан    49 o 55' 79 o 50'       және
темір                                                  өндіру
146-8  Марга-  Батыс         Қарағанды    48 o 54' 71 o 02'       Барлау
нец     Айғыржал                   48 o 59' 71 o 02'
кен                        48 o 59' 71 o 11'
байқалуы,                  48 o 54' 71 o 11'
108 ш. км
146-9  Марга-  Түйебай-      Қарағанды    48 o 08' 70 o 00'       Барлау
нец,    Сырттысу                   48 o 30' 69 o 57'
темір   алаңы,                     48 o 30' 70 o 02'
250 ш. км                  48 o 08' 70 o 07'
146-10 Mapгa-  Ақжар-        Қарағанды    46 o 00' 72 o 49'       Барлау
нец     Сарытұм                    46 o 00' 73 o 02'
алаңы,                     45 o 52' 73 o 08'
207 ш. км                  45 o 52' 73 o 00'
146-11 Боксит- Кубасадыр     Ақмола          Орталығы         Барлау
тер     кен орны,                  51 o 16' 66 o 30'       және
Тасқұдық                                       өндіру
учаскесі
146-12 Боксит- Кубасадыр     Ақмола          Орталығы         Барлау

146-2  Железо Место-            Караган-    47 o 41' 66 o 44'    Разведка
рождение          динская     47 o 44' 66 o 43'    и добыча
Керегетас,                    47 o 44' 66 o 45'
13,8 кв. км                   47 o 41' 66 o 46'
146-3  Железо Место-            Костанай-     Центры:         Разведка
рождение          ская        Елтай I -         и добыча
Елтайское                     52 o 44' 62 o 48'
(Елтайское                    Елтай II -
I, II, III)                   52 o 43' 62 o 46'
Елтай III -
52 o 48' 62 o 50'
146-4  Железо Место-            Костанай-   52 o 28' 62 o 36'    Разведка
рождение          ская        52 o 28' 62 o 38'    и добыча
Копоткин-                     52 o 27' 62 o 39'
ское,                         52 o 27' 62 o 36'
5,23 кв. км
146-5  Марга- Жаксы-            Акмолин-    52 o 00' 67 o 00'    Разведка
нец,   Арбассо-          ская        52 o 00' 67 o 15'    и добыча
железо канская                       51 o 50' 67 o 30'
группа                        51 o 40' 67 o 30'
место-                        51 o 40' 67 o 15'
рождений,                     51 o 45' 67 o 15'
955 кв. км                    51 o 45' 67 o 00'
146-6  Марга- Тасоба-           Акмолин-    51 o 55' 66 o 45'    Разведка
нец,   Жюнжен-           ская        51 o 55' 67 o 00'    и добыча
железо ская                          51 o 40' 67 o 00'
группа                        51 o 40' 66 o 45'
место-
рождений,
478 кв. км
146-7 Марга-  Место-            Восточно-    Центр           Разведка
нец,    рождение          Казахстан-  49 o 55' 79 o 50'    и добыча
железо  Аркалык-          ская
ское
146-8 Марга-  Рудопро-          Караган-    48 o 54' 71 o 02'    Разведка
нец     явление           динская     48 o 59' 71 o 02'
Западный                      48 o 59' 71 o 11'
Айгыржал,                     48 o 54' 71 o 11'
108 кв. км
146-9 Марга-  Туебай-           Караган-    48 o 08' 70 o 00'    Разведка
нец,    Сюрты-            динская     48 o 30' 69 o 57'
железо  суйская                       48 o 30' 70 o 02'
площадь,                      48 o 08' 70 o 07'
250 кв. км
146-10 Марга- Акжар-            Караган-    46 o 00' 72 o 49'    Разведка
нец    Сарытум-          динская     46 o 00' 73 o 02'
ская                          45 o 52' 73 o 08'
площадь,                      45 o 52' 73 o 00'
207 кв. км
146-11 Бок-   Место-            Акмолин-       Центр         Разведка
ситы   рождение          ская        51 o 16' 66 o 30'    и добыча
Кубаса-
дырское,
участок
Таскудук
146-12 Бок-   Место-            Акмолин-       Центр         Разведка

тер     кен орны,                  51 o 16' 66 o 30'       және
Ащылысай                                       өндіру
учаскесi                                          ";
"151-1 Титан,  Ащысай        Ақтөбе       49 o 38' 56 o 25'       Барлау
цирко-  кен орны,                  49 o 38' 56 o 27'       және
ний     33 ш. км                   49 o 36' 56 o 28'       өндіру
49 o 35' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 27'
49 o 35' 56 o 26'
49 o 36' 56 o 25'          ";
реттік нөмірі 152-жолда:
3-бағандағы "33 ш. км" деген сөздер "10,5 ш. км" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"47 o 17' 85 o 25'
47 o 18'  85 o 26'
47 o 17'  86 o 31'
47 o 16'  85 o 31'";
мынадай мазмұндағы реттiк нөмірі 182-1-жолмен толықтырылсын:
"182-1 Барит-  Антикли-      Оңтүстік-       Орталығы       Барлау
тік     наль          Қазақстан       43 o 27' 68 o 52'  және
кендер  учаскесі                                     өндiру";
реттік нөмірi 203-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"43 o 24' с.е. 77 o 37' ш.б.";
реттiк нөмірі 207-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"N 16 ұңғыма: 47 o 08' с.е. 84 o 28' ш.б.
N 18 ұңғыма: 47 o 07' c.e. 84 o 27' ш.б.";
реттік нөмірi 208-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"N 36 ұңғыма: 47 o 36' c.e. 85 o 00' ш.б.";
реттiк нөмiрі 209-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"47 o 31 c.e. 83 o 48' ш.б.";
реттік нөмірі 237-жолдың 5-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"41 o 20' c.e. 69 o 00' ш.б.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi және жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

ситы   рождение          ская        51 o 16' 66 o 30'    и добыча
Кубаса-
дырское,
участок
Ащилысай                                              ";
"151-1 Титан, Место-            Актю-       49 o 38' 56 o 25'    Разведка
цирко- рождение          бинская     49 o 38' 56 o 27'    и
ний    Ащисай,                       49 o 36' 56 o 28'    добыча
33 кв.км                      49 o 35' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 29'
49 o 33' 56 o 27'
49 o 35' 56 o 26'
49 o 36' 56 o 25'           ";
в строке, порядковый номер 152:
в графе 3 слова "33 кв. км." заменить словами "10,5 кв. км";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"47 o 17' 85 o 25'
47 o 18' 85 o 26'
47 o 17' 86 o 31'
47 o 16' 85 o 31'";
дополнить строкой, порядковый номер 182-1, следующего содержания:
"182-1 Бари-   Участок          Южно-            Центр       Разведка
товые   Антикли-         Казахстан-   43 o 27' 68 o 52'    и
руды    наль             cкая                         добыча";
графу 5 строки, порядковый номер 203, изложить в следующей редакции: "43 o 24' с.ш.
77 o 37' в.д.";
графу 5 строки, порядковый номер 207, изложить в следующей редакции:
"скважина N 16: 47 o 08' с.ш. 84 o 28' в.д.
скважина N 18: 47 o 07' с.ш. 84 o 27' в.д.";
графу 5 строки, порядковый номер 208, изложить в следующей редакции: "скважина N 36:  47 o 36' с.ш. 85 o 00' в.д.";
графу 5 строки, порядковый номер 209, изложить в следующей редакции: "47 o 31 с.ш.
83 o 48' в.д.";
графу 5 строки, порядковый номер 237, изложить в следующей редакции: "41 o 20' с.ш.
69 o 00' в.д.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан