Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926 және 1997 жылғы 16 қыркүйектегi N 1342 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 376 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Зейнетақы төлеу жөнiндегi мемлекеттік орталық" республикалық мемлекеттiк қазыналық кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 4 маусымдағы N 926  қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 24, 217-құжат):
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлiгi Кәсiпорынды мемлекеттік басқару уәкiлеттi органы болып белгiленсiн.";
2) (күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007.04.30 N 352 (2010.08.13 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен).
2. Осы қаулы алғаш рет pecми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 926 и от 16 сентября 1997 года N 1342
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 376
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 4 июня 1997 года N 926 "О создании Республиканского государственного казенного предприятия "Государственный центр по выплате пенсий" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 24, ст. 217):
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить уполномоченным органом государственного управления Предприятием Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан.";
2) утратил силу постановлением Правительства РК от 30.04.2007 N 352 (вводится в действие с 13.08.2010).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан