Қазақстан Республикасы Yкіметiнiң 2004 жылғы 9 қыркүйектегi N 949 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 сәуірдегі N 386 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 512 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.04.14. N 512 (қолданысқа енгізілу тәртібін 5-т. қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Телефон үшiн абоненттiк ақы тарифтерiнiң арттырылуына өтемақы төлеудiң кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2004 жылғы 9 қыркүйектегi N 949 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2004 ж., N 34, 455-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгізiлсiн:
2-1, 2-2, 2-3-тармақтар алынып тасталсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк қорғалатын азаматтарға телефон үшiн абоненттiк ақы тарифтерiнiң арттырылуына өтемақы төлеу ережесiнде:
барлық мәтiн бойынша:
"мақсатты" деген сөздiң алдынан "ағымдағы" деген сөзбен толықтырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасында:
"қалалық" деген сөзден кейiн "(аудандық)" деген сөзбен толықтырылсын;
"(Астана және Алматы қалаларындағы аудандық)" деген сөздер алынып тасталсын;
3, 5 және 8-тармақтарда "қалалық", "Қалалық" деген сөздерден кейiн "(аудандық)" деген сөзбен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2005 года N 386. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2009 года № 512
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2009 № 512 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 2004 года N 949 "О некоторых вопросах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., N 34, ст. 455) следующие изменения и дополнения:
пункты 2-1, 2-2, 2-3 исключить;
в Правилах компенсации повышения тарифов абонентской платы за телефон социально защищаемым категориям граждан, являющихся абонентами городских сетей телекоммуникаций, утвержденных указанным постановлением:
по всему тексту:
после слов "целевые", "Целевые" и "целевых" дополнить словами "текущие" и "текущих" соответственно;
в подпункте 3) пункта 1:
после слова "городские" дополнить словом "(районные)";
слова "(районные в городах Астане и Алматы)" исключить;
в пунктах 3, 5, 8 после слов "городские", "Городские" дополнить словом "(районные)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан