"Қазмырыш" акционерлiк коғамының акциялары мемлекеттiк пакетiнiң бiр бөлiгiн сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 25 маусымдағы N 627 Қаулысы
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721  Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасында бағалы қағаздардың ұйымдастырылған рыногын жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi заңнамада белгiленген тәртiппен "Қазмырыш" акционерлiк қоғамының акциялары мемлекеттiк пакетiнiң 5 (бес) пайызы мөлшерiндегi бiр бөлiгiн Қазақстан Республикасының аумағында жұмыс iстейтiн қор биржасы арқылы сатуды жүзеге асырсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Mинистрі

О реализации части государственного пакета акций акционерного общества "Казцинк"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2005 года N 627
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 23 декабря 1995 года N 2721 "О приватизации", в целях активизации организованного рынка ценных бумаг в Республике Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке осуществить через фондовую биржу, функционирующую на территории Республики Казахстан, продажу части государственного пакета акций акционерного общества "Казцинк" в размере 5 (пять) процентов.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан