Маңызды стратегиялық мәні бар тауарларды, жұмыстарды және қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 30 қыркүйектегі N 979 Қаулысы
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы  1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Siemens AG компаниясы мен "Сименс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі сатып алудың маңызды стратегиялық мәнi бар Астана қаласының пилоттық аймағында мемлекеттiк органдардың бiрыңғай көлiктiк ортасын құру жөнiндегi тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi көрсетушiлер болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Ақпараттандыру және байланыс агенттігi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғалармен 2005 жылға арналған республикалық бюджетте 011 "Мемлекеттік органдардың бiрыңғай көлiктік ортасын құру" бюджеттік бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегiнде 887469000 (сегiз жүз сексен жетi миллион төрт жүз алпыс тоғыз мың) теңге сомасына тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi мемлекеттік сатып алу үшiн осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
құрылатын мемлекеттiк органдардың бірыңғай көлiктiк ортасындағы ақпарат қауiпсiздiгi жөнiндегi арнайы талаптарды сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках товаров, работ и услуг, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2005 года N 979
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить компанию Siemens AG и товарищество с ограниченной ответственностью "Сименс" поставщиками товаров, работ и услуг по созданию единой транспортной среды государственных органов в пилотной зоне города Астаны, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Агентству Республики Казахстан по информатизации и связи в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках товаров, работ и услуг с юридическими лицами, указанными в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2005 год по бюджетной программе 011 "Создание единой транспортной среды государственных органов", на сумму 887469000 (восемьсот восемьдесят семь миллионов четыреста шестьдесят девять тысяч) тенге;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок товаров, работ и услуг;
соблюдение специальных требований по безопасности информации в создаваемой единой транспортной среде государственных органов;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан