Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң резервiнен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 8 қарашадағы N 1104 Қаулысы
"2005 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 2 желтоқсандағы  Заңына , Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасы Үкiметінiң және жергiлiктi атқарушы органдардың резервтерiн пайдалану ережесiн бекiту туралы" 2004 жылғы 27 желтоқсандағы  N 1405  және "Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттік сатып алу туралы" 2005 жылғы 22 маусымдағы N 605 қбү қаулыларына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгіне саны 11 бiрлiк арнайы автокөлiкті әуе көлiгiмен жеткiзу үшiн 2005 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң резервiнен валюта айырбастаудың берілетiн күнгi нарықтық бағамы бойынша 380800 (үш жүз сексен мың сегіз жүз) АҚШ долларына баламалы сомада қаражат бөлiнсiн.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi бөлiнген қаражаттың мақсатты пайдаланылуын бақылауды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2005 года N 1104
В соответствии с  Законом Республики Казахстан от 2 декабря 2004 года "О республиканском бюджете на 2005 год",  постановлениями Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2004 года N 1405   "Об   утверждении Правил использования резервов Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов" и от 22 июня 2005 года N 605дсп "О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству внутренних дел Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2005 год на неотложные затраты, средства в сумме эквивалентной 380800 (триста восемьдесят тысяч восемьсот) долларам США, по рыночному курсу обмена валют на день выдачи для   поставки спецавтотранспорта в количестве 11 единиц воздушным транспортом.
2. Министерству финансов Республики Казахстан осуществить контроль за целевым использованием выделенных средств.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан