"Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 наурыздағы N 213 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 23 маусымдағы N 618 қаулысымен енгізілген "Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

Об отзыве из Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2006 года N 213
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Парламента Республики Казахстан  проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнений в Закон Республики Казахстан "О санитарно-эпидемиологическом благополучии населения", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2005 года N 618.
Премьер-Министр
Республики Казахстан