Маңызды стратегиялық мәнi бар мемлекеттiк сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 4 сәуірдегі N 233 Қаулысы
Қазақстанның оңтүстiк өңiрлерiнiң тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету мақсатында және "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "ҚазТрансГаз" акционерлiк қоғамы Қазақстанның оңтүстiк өңiрлерiнiң тұтынушыларын электрмен тұрақты жабдықтауды қамтамасыз ету үшiн табиғи газды және М-100 отындық мазутты (бұдан әрi - отын) берушi болып белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Энергетика және минералдық ресурстар министрлiгi заңнамада белгiленген тәртiппен:
осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген заңды тұлғамен 2006 жылға арналған республикалық бюджетте 026 "Қазақстанның оңтүстiк өңiрi тұтынушыларын тұрақты электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат шегiнде 2274216000 (екi миллиард екi жүз жетпіс төрт миллион екi жүз он алты мың) теңге сомасында отынды мемлекеттiк сатып алу туралы шарт жасасуды;
осы қаулыға сәйкес отынды мемлекеттiк сатып алу үшiн пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиiмдi жұмсау қағидатын сақтауды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года N 233
В целях обеспечения стабильного электроснабжения потребителей южных регионов Казахстана и в соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 21  Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить акционерное общество "КазТрансГаз" поставщиком природного газа и топочного мазута М-100 (далее - топливо) для обеспечения стабильного электроснабжения потребителей южных регионов Казахстана.
2. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
заключение договора о государственных закупках топлива с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления, в пределах средств, предусмотренных республиканским бюджетом на 2006 год по программе 026 "Обеспечение стабильного электроснабжения потребителей южных регионов Казахстана" в сумме 2274216000 (два миллиарда двести семьдесят четыре миллиона двести шестнадцать тысяч) тенге;
соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением для государственных закупок топлива;
принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан