2006 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған конкурсқа шығарылуға тиiс жер қойнауы учаскелерiнiң тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 11 сәуірдегі N 269 Қаулысы
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 27 қаңтардағы Заңының  7-бабына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлiп отырған 2006 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған конкурсқа шығарылуға тиiс:
көмiрсутегi шикiзаты;
қатты пайдалы қазбалар;
жер асты сулары мен емдiк балшықтар бойынша жер қойнауы учаскелерiнiң тiзбесi бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2006 жылғы 11 сәуірдегі
N 269 қаулысымен
бекітілген
Ескерту. Тізбеге өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2006.08.07.  N 743  Қаулысымен.
2006 жылы жер қойнауын пайдалану құқығын алуға арналған
конкурсқа шығарылуға тиіс жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
N
р/с
Пайдалы
қазба
түрі
Кен орны
(алаңы,
блоктары)
Орналасқан орны
Жер қойнауын
пайдалану
жөніндегі
операциялар
түрі
Облысы
Координаттары
с.е. ш.б.
1
2
3
4
5
6
Көмірсутегі шикізаты
1
Мұнай
Алға алаңы,
XVIII-21
(ішінара),
22 (ішінара),
XIX-21
(ішінара),
22 (ішінара),
3988,0 ш.км
Ақтөбе
49 0 20' 56 0 50'
49 0 50' 56 0 50'
49 0 50' 56 0 35'
50 0 10' 56 0 35'
50 0 10' 57 0 20'
49 0 20' 57 0 20'
Барлау
2
Мұнай,
газ
Тасымай-
Майлысай
учаскесі,
XVIII-17
-F, 18-D, E, XIX-17-C, F, 18-A, B, D, E
блоктары
2004 ш.км.
Ақтөбе
49 0 20' 54 0 50'
49 0 50' 54 0 50'
49 0 50' 55 0 20'
49 0 20' 55 0 20'
Барлау
3
Мұнай, газ
Қызылқұдық
-Кеңжалы
учаскесі,
XIX-20-A
(ішінара),
В (ішінара), D (ішінара),
Е (ішінара),
ХХ-20-А
(ішінара),
В (ішінара)
блоктары
337 ш.км.
Ақтөбе
49 0 35' 56 0 05'
49 0 12' 56 0 05'
49 0 15' 56 0 12'
49 0 35' 56 0 12'
Барлау
4
Мұнай
Шығыс
Оңғар кен
орны,
18,2 ш.км.
Атырау
47 0 58' 53 0 06'
48 0 02' 53 0 06'
48 0 01' 53 0 07'
48 0 00' 53 0 09'
47 0 58' 53 0 09'
Барлау және
өндіру
5
Мұнай
Прибрежное кен орны,
18,2 ш.км.
Атырау
46 0 15' 53 0 08'
46 0 16' 53 0 09'
46 0 16' 53 0 12'
46 0 15' 53 0 13'
46 0 14' 53 0 10'
Барлау және
өндіру
Мұнай
Оңтүстік-
батыс
Тәжіғали
кен орны,
5,4 ш.км.
Атырау
46 0 19' 53 0 09'
46 0 20' 53 0 10'
46 0 20' 53 0 12'
46 0 19' 53 0 13'
Барлау және
өндіру
Мұнай
Пустынное
кен орны,
5,4 ш.км.
Атырау
46 0 28' 53 0 10'
46 0 29' 53 0 10'
46 0 30' 53 0 11'
46 0 30' 53 0 12'
46 0 29' 53 0 11'
46 0 28' 53 0 10'
Барлау және
өндіру
Мұнай
Шілік
алаңы,
XІV-15
(ішінара),
16 (ішін-
ара),
XV-15
(ішінара),
16 (ішінара),
XVI-16
(ішінара)
блоктары,

Об утверждении перечня участков недр, подлежащих выставлению на конкурс на получение права недропользования в 2006 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2006 года N 269
В соответствии со  статьей 7  Закона Республики Казахстан от 27 января 1996 года "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс на получение права недропользования в 2006 году по:
углеводородному сырью;
твердым полезным ископаемым;
подземным водам и лечебным грязям.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 апреля 2006 года N 269
Сноска. В перечень внесены изменения постановлением Правительства РК от 7 августа 2006 года N  743 .
Перечень участков недр, подлежащих выставлению на конкурс
на получение права недропользования в 2006 году
N
п/п
Вид
полез-
ного
иско-
паемого
Место-
рождение
(площадь,
блоки)
Местонахождение
Вид операций
по недро-
пользованию
Область
Координаты,
площадь
с.ш.   в.д.
1
2
3
4
5
6
Углеводородное сырье
1
Нефть
Площадь
Алгинская,
Блоки
XVIII-21
(частично),
22 (час-
тично),
XIX-21
(частично),
22 (час-
тично),
3988,0
кв. км
Актю-
бинская
49 0 20' 56 0 50'
49 0 50' 56 0 50'
49 0 50' 56 0 35'
50 0 10' 56 0 35'
50 0 10' 57 0 20'
49 0 20' 57 0 20'
Разведка
2
Нефть,
газ
Участок
Тасымай-
Майлысай.
Блоки
XVIII-17
-F, 18-
D,E, XIX-
17-C,F,
18-A,B,D,E
2004 кв.
км.
Актю-
бинская
49 0 20' 54 0 50'
49 0 50' 54 0 50'
49 0 50' 55 0 20'
49 0 20' 55 0 20'
Разведка
3
Нефть, газ
Участок
Кызылкудук-
Кенжалы.
Блоки
XIX-20-A
(частично),
В (час-
тично),
D (частич-
но), Е
(частично),
ХХ-20-А
(частично),
В
(частично)
337 кв. км.
Актю-
бинская
49 0 35' 56 0 05'
49 0 12' 56 0 05'
49 0 15' 56 0 12'
49 0 35' 56 0 12'
Разведка
4
Нефть
Месторож-
дение Онгар
Восточный,
18,2 кв.
км.
Атырау-
ская
47 0 58' 53 0 06'
48 0 01' 53 0 06'
48 0 01' 53 0 07'
48 0 00' 53 0 09'
47 0 58' 53 0 09'
Разведка и добыча
5
Нефть
Место-
рождение
Прибрежное,
18,2 кв.
км.
Аты-
рауская
46 0 15' 53 0 08'
46 0 16' 53 0 09'
46 0 16' 53 0 12'
46 0 15' 53 0 13'
46 0 14' 53 0 10'
Разведка и добыча
6
Нефть
Место-
рождение
Тажигали
Юго-
Западный,
5,4 кв.
км.
Атырау-
ская
46 0 19' 53 0 09'
46 0 20' 53 0 10'
46 0 20' 53 0 12'
46 0 19' 53 0 13'
Разведка и
добыча
7
Нефть
Место-
рождение
Пустынное,
5,4 кв.
км.
Атырау-
ская
46 0 28' 53 0 10'
46 0 29' 53 0 10'
46 0 30' 53 0 11'
46 0 30' 53 0 12'
46 0 29' 53 0 11'
46 0 28' 53 0 10'
Разведка и
добыча
8
Нефть
Площадь
Чиликская,
Блоки
XІV-15
(чacтично),
16 (частично),
XV-15
(час-
тично),
16 (ч),
XVI-16
(частично),

2229,0
ш.км
Батыс
Қазақстан
51 0 12' 53 0 45'
50 0 51' 54 0 30'
50 0 48' 54 0 30'
50 0 33' 54 0 30'
50 0 30' 54 0 30'
50 0 30' 54 0 15'
50 0 40' 54 0 15'
50 0 40' 54 0 00'
50 0 50' 54 0 00'
50 0 50' 53 0 37'
51 0 00' 53 0 37'
51 0 00' 53 0 45'
Ескертпе.
1-нүктеден
2-нүктеге
дейін және
3-нүктеден
4-нүктеге
дейін келісім-шарт
аумағы
Қазақстан мен
Ресей арасын-
дағы мемле-
кеттік шекара
бойымен өтеді
Барлау
9
Мұнай,
газ
ХХ-8
(ішінара), 9, ХХІ-8 (ішінара), 9 блоктары
Алаңы
5480 ш.км.
Батыс
Қазақстан
49 0 20' 50 0 00'
49 0 20' 51 0 00'
48 0 40' 51 0 00'
48 0 40' 50 0 00'
Блоктардың
алаңынан
Әукетайшағыл
және Болған-
молда кен
орындары
алынып
тасталады
Барлау және
өндіру
10
Мұнай,
газ
Владимир
алаңы,
IV-36 (ішінара),
37 (ішін-
ара); V-35
(ішінара),
36 (ішінара), 37
(ішінара);
VI-35
(ішінара),
36 (ішінара), 37
(ішінара);
VII-35
(ішінара),
36 (ішінара);
VIII-35
(ішінара),
36 (ішінара)
блоктары
шегінде,
7465 ш.км
Қостанай
54 0 14' 63 0 42'
54 0 21' 64 0 42'
53 0 45' 64 0 28'
53 0 10' 64 0 28'
53 0 10' 63 0 32'
53 0 48' 63 0 32'
53 0 48' 63 0 43'
Ескертпе.
1-нүктеден
2-нүктеге
дейін  келісім-шарт
аумағы
Қазақстан мен
Ресей арасын-
дағы мемле-
кеттік шекара
бойымен өтеді
Барлау
11
Мұнай,
газ
XXVIII-
36-C, F
(ішінара)
блогы
29,0 ш.км
Қызылорда
46 0 20' 64 0 25'
46 0 30' 64 0 25'
46 0 30' 64 0 20'
46 0 40' 64 0 20'
46 0 40' 64 0 30'
46 0 20' 64 0 30'
Барлау
12
Мұнай
XXX-38-D
(ішінара)
блогы,
120,0 ш.км
Қызылорда
45 0 45' 65 0 00'
45 0 45' 65 0 10'
45 0 40' 65 0 10'
45 0 40' 65 0 00'
Барлау
13
Мұнай
XXXI-38-А
(ішінара),
В (ішінара), D, Е
(ішінара)
блогы,
903,4 ш.км
Қызылорда
45 0 35' 65 0 00'
45 0 35' 65 0 25'
45 0 20' 65 0 25'
45 0 20' 65 0 00'
Барлау
14
Мұнай
XXXI-39-C
(ішінара)
блогы,
240,4 ш.км
Қызылорда
45 0 40' 65 0 50'
45 0 40' 66 0 00'
45 0 30' 66 0 00'
45 0 30' 65 0 50'
Барлау
15
Мұнай
XXXI-36-А
(ішінара),
В (ішінара), С (ішінара),
D, E, F,
блоктары
1300,4
ш.км
Қызылорда
45 0 38' 64 0 00'
45 0 38' 64 0 30'
45 0 20' 64 0 30'
45 0 20' 64 0 00'
Барлау
16
Мұнай,
газ
XXXVIII-
12-F (ішінара) блогы
шегіндегі
Байрам-
Қызыладыр
құрылымы,
31,0 ш.км
Маңғыстау
43 0 05' 52 0 21'
43 0 06' 52 0 21'
43 0 06' 52 0 22'
43 0 06' 52 0 23'
43 0 06' 52 0 24'
43 0 06' 52 0 25'
43 0 06' 52 0 26'
43 0 05' 52 0 26'
43 0 04' 52 0 28'
43 0 04' 52 0 29'
43 0 03' 52 0 28'
43 0 04' 52 0 26'
43 0 03' 52 0 25'
43 0 04' 52 0 23'
43 0 05' 52 0 22'
43 0 05' 52 0 21'
43 0 05' 52 0 21'
Барлау
17
Мұнай,
газ
Мұхтар-
Қоңыр-
Ақмешіт
учаскесі,
XXXVII-17-В (ішінара),
С (ішінара), Е (ішінара),
F (ішінара), 18-А
(ішінара),
В (ішінара), D, Е (ішінара),
F (ішінара), 19-D (ішінара),
Е (ішінара), F (ішінара);
XXXVIII-
17-С
(ішінара),
18-А
(ішінара),
В (ішінара), С (ішінара),
19-А
(ішінара),
В (ішінара), С (ішінара)
блоктары-
ның шегінде 2358 ш.км
Маңғыстау

2229,0
кв. км.
Западно-
Казах-
станская
51 0 12' 53 0 45'
50 0 51' 54 0 30'
50 0 48' 54 0 30'
50 0 33' 54 0 30'
50 0 30' 54 0 30'
50 0 30' 54 0 15'
50 0 40' 54 0 15'
50 0 40' 54 0 00'
50 0 50' 54 0 00'
50 0 50' 53 0 37'
51 0 00' 53 0 37'
51 0 00' 53 0 45'
Примечание.
От точки 1
до точки 2 и
от точки 3
до точки 4
контрактная
территория
проходит
вдоль
государст-
венной
границы между
Казахстаном
и Россией
Разведка
9
Нефть,
газ
Блоки ХХ-8
(частично),
9, ХХI-8
(частично), 9 Площадь
5480 кв.
км.
Западно-
Казах-
станская
49 0 20' 50 0 00'
49 0 20' 51 0 00'
48 0 40' 51 0 00'
48 0 40' 50 0 00'
Из площади
блоков
исключаются
месторождения
Аукетайшагыл
и Болганмолла
Разведка и
добыча
10
Нефть,
газ
Площадь
Влади-
мирская в
пределах
блоков
IV-36
(частично),
37 (час-
тично);
V-35 (час-
тично), 36
(частично),
37 (час-
тично);
VI-35 (час-
тично), 36
(частично),
37 (час-
тично);
VII-35
(частично),
36 (час-
тично);
VIII-35
(частично),
36 (час-
тично),
7 465 км.
км.
Коста-
найская
54 0 14' 63 0 42'
54 0 21  64 0 42'
53 0 45' 64 0 28'
53 0 10' 64 0 28'
53 0 10' 63 0 32'
53 0 48' 63 0 32'
53 0 48' 63 0 43'
Примечание:
От точки 1
до точки 2
контрактная
территория
проходит
вдоль госу-
дарственной
границы между
Казахстаном
и Россией
Разведка
11
Нефть,
газ
Блок
XXVIII-
36-C, F
(частично),
29,0 кв.
км.
Кызыл-
ординская
46 0 20' 64 0 25'
46 0 30' 64 0 25'
46 0 30' 64 0 20'
46 0 40' 64 0 20'
46 0 40' 64 0 30'
46 0 20' 64 0 30'
Разведка
12
Нефть
Блок XXX-
38-D
(частично),
120,0
кв. км
Кызыл-
ординская
45 0 45' 65 0 00'
45 0 45' 65 0 10'
45 0 40' 65 0 10'
45 0 40' 65 0 00'
Разведка
13
Нефть
Блоки XXXI-38-А (час-
тично),
В (час-
тично),
D,Е (час-
тично),
903,4 кв.
км.
Кызыл-
ординская
45 0 35' 65 0 00'
45 0 35' 65 0 25'
45 0 20' 65 0 25'
45 0 20' 65 0 00'
Разведка
14
Нефть
Блок
XXXI-39-C
(частично),
240,4
кв. км.
Кызыл-
ординская
45 0 40' 65 0 50'
45 0 40' 66 0 00'
45 0 30' 66 0 00'
45 0 30' 65 0 50'
Разведка
15
Нефть
Блоки
XXXI-36-А
(частично), В (час-
тично), С
(частично),
D, E, F,
1300,4
кв. км.
Кызыл-
ординская
45 0 38' 64 0 00'
45 0 38' 64 0 300'
45 0 20' 64 0 30'
45 0 20' 64 0 00'
Разведка
16
Нефть,
газ
Структура
Байрам-
Кызыладыр
в пределах
блока
XXXVIII-
12-F (час-
тично),
31,0
кв. км.
Мангис-
тауская
43 0 05' 52 0 21'
43 0 06' 52 0 21'
43 0 06' 52 0 22'
43 0 06' 52 0 23'
43 0 06' 52 0 24'
43 0 06' 52 0 25'
43 0 06' 52 0 26'
43 0 05' 52 0 26'
43 0 04' 52 0 28'
43 0 04' 52 0 29'
43 0 03' 52 0 28'
43 0 04' 52 0 26'
43 0 03' 52 0 25'
43 0 04' 52 0 23'
43 0 05' 52 0 22'
43 0 05' 52 0 21'
43 0 05' 52 0 21'
Разведка
17
Нефть,
газ
Участок
Мухтар-
Коныр-
Акмечеть,
2358 кв.
км. в
пределах
блоков
XXXVII-
17-В (час-
тично), С
(частично),
Е (час-
тично), F
(частично),
18-А (час-
тично), В
(частично),
D, Е (час-
тично), F
(частично),
19-D (час-
тично), Е
(частично),
F (час-
тично);
XXXVIII-
17-С (час-
тично),
18-А (час-
тично), В
(частично),
С (час-
тично),
19-А (час-
тично), В
(частично),
С
(частично)
Мангис-
тауская

43 0 30' 54 0 45'
43 0 33' 54 0 50'
43 0 27' 55 0 30'
43 0 23' 56 0 00'
43 0 10' 56 0 00'
43 0 15' 55 0 30'
43 0 14' 55 0 14'
43 0 18' 54 0 58'
Барлау
18
Газ
Пионерское
кен орны
Маңғыстау
Орталығы
43 0 20' 52 0 28'
Барлау және
өндіру
19
Газ
Тамды кен
орны,
XLI-13-А
(ішінара),
D (ішінара) блогы шегінде
19 ш.км
Маңғыстау
42 0 10' 52 0 35'
42 0 10' 52 0 36'
42 0 09' 52 0 40'
42 0 08' 52 0 40'
42 0 08' 52 0 38'
42 0 08' 52 0 36'
42 0 09' 52 0 35'
Барлау және
өндіру
20
Мұнай,
газ,
конден-
сат
Шығыс
Бектұрлы,
Оңтүстік-
шығыс
Бектұрлы
кен орын-
дары,
XXXVII-17
(ішінара)
блогы
шегінде,
10,2 ш.км
Маңғыстау
43 0 28' 52 0 13'
43 0 29' 52 0 17'
43 0 28' 52 0 18'
43 0 27' 52 0 14'
43 0 28' 52 0 13'
Барлау және
өндіру
21
Мұнай
Айыршағыл
учаскесі,
XXIX-15-Е
(ішінара),
F (ішін-
ара), 16-D
(ішінара),
Е (ішінара);
ХХХ-15-В
(ішінара),
С (ішінара), Е (ішінара),
F (ішінара), 16-А (ішінара),
В (ішінара),С (ішінара),
D (ішінара),Е (ішінара),
F (ішінара);
ХХХI-15-С
(ішінара),
16-А
(ішінара),
В (ішінара)
блоктары,
1117 ш.км
Маңғыстау
45 0 33' 54 0 00'
45 0 41' 53 0 53'
45 0 44' 53 0 51'
45 0 53' 53 0 44'
45 0 54' 53 0 48'
45 0 58' 53 0 48'
46 0 00' 53 0 48'
46 0 06' 53 0 59'
46 0 04' 54 0 03'
46 0 01' 54 0 09'
45 0 53' 54 0 24'
45 0 52' 54 0 29'
45 0 44' 54 0 22'
45 0 39' 54 0 18'
Шығарылып
тасталатын
Батыс Елемес
учаскесінің
координат-
тары:
45 0 58' 53 0 48'
45 0 59' 53 0 55'
45 0 56' 53 0 56'
45 0 55' 53 0 50'
алаңы 54,267 ш. км
Шығарылып
тасталатын
Сазтөбе-
Бекболат
учаскесінің
кординаттары:
45 0 41' 53 0 53'
45 0 43' 53 0 52'
45 0 44' 53 0 51'
45 0 46' 53 0 56'
45 0 51' 54 0 07'
45 0 51' 54 0 21'
45 0 50' 54 0 21'
45 0 44' 54 0 08'
алаңы 321,305 ш. км
Шығарылып
тасталатын
Толқын кен
орнының
кординаттары:
45 0 44' 53 0 51'
45 0 46' 53 0 56'
45 0 46' 53 0 58'
45 0 46' 53 0 59'
45 0 44' 53 0 56'
45 0 43' 53 0 52'
алаңы 36,134
ш. км
Шығарылып
тасталатын
Елемес кен
орны орталы-
ғының коорди-
наттары:
46 0 01' 54 0 04'
Шығарылып
тасталатын
Тасым кен
орны орталы-
ғының коорди-
наттары:
45 0 51' 54 0 19'
Барлау
22
Битумды
тау-жы-
ныстары
Қарауыл-
келді кен орны
Ақтөбе
Орталығы
48 0 37' 56 0 05'
Барлау және
өндіру
23
Битумды
тау-жы-
ныстары
Беке кен
орны, 12
ш. км
Маңғыстау
43 0 44' 52 0 29'
43 0 44' 52 0 33'
43 0 44' 52 0 34'
43 0 44' 52 0 35'
43 0 43' 52 0 37'
43 0 43' 52 0 37'
43 0 43' 52 0 34'
43 0 43' 52 0 31'
43 0 43' 52 0 29'
Барлау және
өндіру
Қатты пайдалы қазбалар
1
Алтын
Декабрь-
ское кен
байқалуы,
34 ш. км.
Ақмола
52 0 28' 71 0 49'
52 0 28' 71 0 55'
52 0 26' 71 0 55'
52 0 26' 71 0 49'
Барлау
2
Асыл
және
сирек
эле-
менттер
Есіл маңы
учаскесі,
56 ш. км.
Ақмола
52 0 00' 66 0 15'
52 0 06' 66 0 15'
52 0 06' 66 0 20'
52 0 00' 66 0 20'
Барлау
3
Алтын
Ақмола
облысында-
ғы техно-
гендік
минералдық
түзілістер

43 0 30' 54 0 45'
43 0 33' 54 0 50'
43 0 27' 55 0 30'
43 0 23' 56 0 00'
43 0 10' 56 0 00'
43 0 15' 55 0 30'
43 0 14' 55 0 14'
43 0 18' 54 0 58'
Разведка
18
Газ
Месторож-
дение
Пионерское
Мангис-
тауская
Центр
43 0 20' 52 0 28'
Разведка
и добыча
19
Газ
Месторож-
дение
Тамды, в
пределах
блока
XLI-13-А
(частично),
О (частич-
но), 19
кв. км.
Мангис-
тауская
42 0 10' 52 0 35'
42 0 10' 52 0 36'
42 0 09' 52 0 40'
42 0 08' 52 0 40'
42 0 08' 52 0 38'
42 0 08' 52 0 36'
42 0 09' 52 0 35'
Разведка
и добыча
20
Нефть,
газ,
кон-
денсат
Месторож-
дения
Бектурлы
Восточный,
Бектурлы
Юго-Вос-
точный,
в пределах
блока
XXXVII-17
(частично),
10,2 кв.
км.
Мангис-
тауская
43 0 28' 52 0 13'
43 0 29' 52 0 17'
43 0 28' 52 0 18'
43 0 27' 52 0 14'
43 0 28' 52 0 13'
Разведка
и добыча
21
Нефть
Участок
Айыршагыл
Блоки
XXIX-15-Е
(частично),
F (частич-
но), 16-D
(частично),
Е (частич-
но); ХХХ-15-В
(частично),
С (частич-
но), Е
(частично),
F (частич-
но), 16-А
(частично),
В (частич-
но), С
(частично),
D (частич-
но), Е
(частично),
F (частич-
но);
ХХХI-15-С
(частично),
16-А
(частично),
В (частич-
но), 1117
кв. км.
Мангис-
тауская
45 0 33' 54 0 00'
45 0 41' 53 0 53'
45 0 44' 53 0 51'
45 0 53' 53 0 44'
45 0 54' 53 0 48'
45 0 58' 53 0 48'
46 0 00' 53 0 48'
46 0 06' 53 0 59'
46 0 04' 54 0 03'
46 0 01' 54 0 09'
45 0 53' 54 0 24'
45 0 52' 54 0 29'
45 0 44' 54 0 22'
45 0 39' 54 0 18'
Координаты
исключаемого
участка
Елемес Запад-
ный:
45 0 58' 53 0 48'
45 0 59' 53 0 55'
45 0 56' 53 0 56'
45 0 55' 53 0 50'
площадью
54,267 кв.
км.
Координаты
исключаемого
участка
Сазтобе-
Бекболат:
45 0 41' 53 0 53'
45 0 43' 53 0 52'
45 0 44' 53 0 51'
45 0 46' 53 0 56'
45 0 51' 54 0 07'
45 0 51' 54 0 21'
45 0 50' 54 0 21'
45 0 44' 54 0 08'
площадью
321,305
кв. км.
Координаты
исключаемого
месторождения
Толкын:
45 0 44' 53 0 51'
45 0 46' 53 0 56'
45 0 46' 53 0 58'
45 0 46' 53 0 59'
45 0 44' 53 0 56'
45 0 43' 53 0 52'
площадью
36,134
кв. км.
Координаты
центра
исключаемого
месторождения
Елемес
46 0 01' 54 0 04'
Координаты
центра
исключаемого
месторождения
Тасым
45 0 51' 54 0 19'
Разведка
22
Битуми-
нозные
породы
Месторож-
дение
Караул-
кельды
Актюбин-
ская
Центр
48 0 37' 56 0 05'
Разведка и
добыча
23
Битуми-
нозные
породы
Месторож-
дение
Беке, 12
кв. км.
Мангис-
тауская
43 0 44' 52 0 29'
43 0 44' 52 0 33'
43 0 44' 52 0 34'
43 0 44' 52 0 35'
43 0 43' 52 0 37'
43 0 43' 52 0 37'
43 0 43' 52 0 34'
43 0 43' 52 0 31'
43 0 43' 52 0 29'
Разведка и
добыча
Твердые полезные ископаемые
1
Золото
Рудопроя-
вление
Декабрь-
ское, 34
кв. км.
Акмолин-
ская
52 0 28' 71 0 49'
52 0 28' 71 0 55'
52 0 26' 71 0 55'
52 0 26' 71 0 49'
Разведка
2
Благо-
родные
и
редкие
эле-
менты
Участок
Приишим-
ский, 56
кв. км.
Акмолин-
ская
52 0 00' 66 0 15'
52 0 06' 66 0 15'
52 0 06' 66 0 20'
52 0 00' 66 0 20'
Разведка
3
Золото
Техногенные
минеральные
образо-
вания в
Акмолинс-
кой
области

N 1,№N 2
учаскелер
1-учаске,
5,24 ш.км.
2-учаске,
0,2 ш.км.
Ақмола
1-учаске
52 0 23' 70 0 39'
52 0 23' 70 0 40'
52 0 23' 70 0 40'
52 0 23' 70 0 41'
52 0 22' 70 0 41'
52 0 22' 70 0 39'
2-учаске
52 0 27' 71 0 59'
52 0 28' 71 0 59'
52 0 28' 71 0 59'
52 0 28' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
Барлау және
өндіру
4
Алтын,
поли-
метал-
дар
Юбилейное
кен орны-
ның алаңы
1000 ш.км.
Ақтөбе
48 0 50' 58 0 35'
49 0 10' 58 0 37'
49 0 10' 58 0 55'
48 0 55' 59 0 00'
48 0 50' 59 0 00'
барлау
аумағынан
Юбилейное
және
Құндызды кен
орындарының
алаңы алынып
тасталады
Барлау
5
Алтын
Васильев-
ское кен
орны,
1,41 ш.км.
Шығыс
Қазақстан
49 0 05' 81 0 34'
49 0 05' 81 0 34'
49 0 04' 81 0 36'
49 0 04' 81 0 36'
Өндіру
6
Шашы-
ранды
алтын
Оңтүстік-
Алтай
учаскесі,
662 ш.км.
Шығыс Қазақстан
48 0 43' 84 0 49'
48 0 42' 84 0 58'
48 0 31' 85 0 08'
48 0 31' 85 0 31'
48 0 24' 85 0 31'
48 0 24' 85 0 06'
Барлау және
өндіру
7
Алтын
Хантау
алаңы,
179 ш. км
Жамбыл
44 0 14' 72 0 43'
44 0 15' 72 0 48'
44 0 08' 72 0 53'
44 0 00' 73 0 09'
43 0 58' 73 0 07'
44 0 05' 72 0 49'
Барлау
8
Алтын
Думан-Шуақ кен орны, 3,1 ш.км.
Жамбыл
45 0 06' 72 0 42'
45 0 06' 72 0 43'
45 0 06' 72 0 44'
45 0 06' 72 0 44'
45 0 06' 72 0 42'
Барлау және
өндіру
9
Алтын,
темір,
мыс
Бірлік-3
учаскесі,
740 ш.км.
Жамбыл
3-учаске
43 0 50' 73 0 15'
44 0 00' 73 0 30'
43 0 50' 73 0 45'
43 0 40' 73 0 30'
Барлау
10
Алтын
Қаратас-
Майбұлақ
алаңы, 244
ш. км
Жамбыл
43 0 10' 74 0 53'
43 0 09' 75 0 02'
43 0 04' 75 0 08'
43 0 00' 75 0 05'
43 0 00' 74 0 59'
43 0 07' 74 0 53'
Барлау және
өндіру
11
Алтын
Бақтай кен
алаңы,
9 ш. км.
Қарағанды
47 0 23' 75 0 38'
47 0 23' 75 0 38'
47 0 19' 75 0 43'
47 0 19' 75 0 42'
Барлау және
өндіру
12
Асыл
метал-
дар
Кеңжарық
кен байқа-
луымен
Нұра алаңы,
68 ш. км.
Қарағанды
49 0 57' 70 0 36'
49 0 57' 70 0 42'
49 0 52' 70 0 42'
49 0 52' 70 0 36'
Барлау
13
Алтын,
мыс,
күміс,
молиб-
ден,
қорға-
сын,
мырыш
Шет учас-
кесі, 70
ш. км.
Қарағанды
47 0 03' 73 0 07'
47 0 03' 73 0 15'
46 0 59' 73 0 15'
46 0 59' 73 0 07'
Барлау
14
Мысты
құмтас-
тар
Тасты
учаскесі,
775 ш. км.
Қарағанды
46 0 05' 68 0 45'
46 0 10' 68 0 35'
45 0 55' 68 0 45'
45 0 50' 68 0 30'
Барлау
15
Алтын,
мыс,
күміс,
молиб-
ден,
қорға-
сын,
мырыш
N 1-Павло-
дар учас-
кесі, 350
ш. км.
Павлодар
50 0 59' 77 0 43'
50 0 59' 77 0 53'
50 0 50' 78 0 00'
50 0 43' 78 0 00'
50 0 43' 77 0 57'
50 0 52' 77 0 44'
Барлау
16
Алтын,
мыс,
күміс,
молиб-
ден,
қорға-
сын,
мырыш
N 2-Павло-
дар учас-
кесі,
28 ш. км.
Павлодар
52 0 11' 74 0 07'
52 0 12' 74 0 15'

Участки N 1, N 2
Участок 1,
5,24
кв. км.
Участок 2,
0,2 кв. км.
Акмолин-
ская
Участок 1
52 0 23' 70 0 39'
52 0 23' 70 0 40'
52 0 23'' 70 0 40'
52 0 23' 70 0 41'
52 0 22' 70 0 41'
52 0 22' 70 0 39'
Участок 2
52 0 27' 71 0 59'
52 0 28' 71 0 59'
52 0 28'' 71 0 59'
52 0 28' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
52 0 27'' 71 0 59'
52 0 27' 71 0 59'
Разведка и добыча
4
Золото,
полиме-
таллы
Площадь
месторож-
дения
Юбилейное
1000 кв.
км.
Актюбин-
ская
48 0 50' 58 0 35'
49 0 10' 58 0 37'
49 0 10' 58 0 55'
48 0 55' 59 0 00'
48 0 50' 59 0 00'
из территории
разведки
исключаются
площади
месторождений
Юбилейное и
Кундузды
Разведка
5
Золото
Месторож-
дение
Васильев-
ское, 1,41
кв.км.
Вос-
точно-
Казах-
станская
49 0 05 /  81 0 34 /
49 0 05 /  81 0 34 /
49 0 04 /  81 0 36 /
49 0 04 /  81 0 36 /
Добыча
6
Рос-
сыпное
золото
Южно-
Алтайский
участок,
662 кв. км.
Вос-
точно-
Казахс-
танская
48 0 43' 84 0 49'
48 0 42' 84 0 58'
48 0 31' 85 0 08'
48 0 31' 85 0 31'
48 0 24' 85 0 31'
48 0 24' 85 0 06'
Разведка и добыча
7
Золото
Хантауская
площадь,
179 кв. км.
Жамбылс-
кая
44 0 14' 72 0 43'
44 0 15' 72 0 48'
44 0 08' 72 0 53'
44 0 00' 73 0 09'
43 0 58' 73 0 07'
44 0 05' 72 0 49'
Разведка
8
Золото
Месторож-
дение
Думан-
Шуак, 3,1
кв. км.
Жамбыл-
ская
45 0 06' 72 0 42'
45 0 06' 72 0 43'
45 0 06' 72 0 44'
45 0 06' 72 0 44'
45 0 06' 72 0 42'
Разведка
и добыча
9
Золото,
железо,
медь
Участок
Бирлик3,
740 кв. км.
Жамбыл-
ская
Участок 3
43 0 50' 73 0 15'
44 0 00' 73 0 30'
43 0 50' 73 0 45'
43 0 40' 73 0 30'
Разведка
10
Золото
Площадь
Каратас-
Майбулак-
ская, 244
кв. км.
Жамбыл-
ская
43 0 10' 74 0 53'
43 0 09' 75 0 02'
43 0 04' 75 0 08'
43 0 00' 75 0 05'
43 0 00' 74 0 59'
43 0 07' 74 0 53'
Разведка и добыча
11
Золото
Бактайское
рудное
поле,
9 кв. км.
Караган-
динская
47 0 23' 75 0 38'
47 0 23' 75 0 38'
47 0 19' 75 0 43'
47 0 19' 75 0 42'
Разведка и добыча
12
Благо-
родные
металлы
Нуринская
площадь с
рудопрояв-
лением
Кенжарык,
68 кв. км.
Караган-
динская
49 0 57' 70 0 36'
49 0 57' 70 0 42'
49 0 52' 70 0 42'
49 0 52' 70 0 36'
Разведка
13
Золото,
медь,
сере-
бро,
молиб-
ден,
свинец,
цинк
Участок
Шетский,
70 кв. км.
Караган-
динская
47 0 03' 73 0 07'
47 0 03' 73 0 15'
46 0 59' 73 0 15'
46 0 59' 73 0 07'
Разведка
14
Медис-
тые
песча-
ники
Участок
Тастин-
ский, 775
кв. км.
Караган-
динская
46 0 05' 68 0 15'
46 0 10' 68 0 35'
45 0 55' 68 0 45'
45 0 50' 68 0 30'
Разведка
15
Золото,
медь,
сере-
бро,
молиб-
ден,
свинец,
цинк
Участок N 1
- Павло-
дарский,
350 кв. км.
Павло-
дарская
50 0 59' 77 0 43'
50 0 59' 77 0 53'
50 0 50' 78 0 00'
50 0 43' 78 0 00'
50 0 43' 77 0 57'
50 0 52' 77 0 44'
Разведка
16
Золото,
медь,
сере-
бро,
молиб-
ден,
свинец,
цинк
Участок N 2
- Павло-
дарский,
28 кв. км.
Павло-
дарская
52 0 11' 74 0 07'
52 0 12' 74 0 15'