Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 25 тамыздағы N 1236 және 2006 жылғы 15 наурыздағы N 175 қаулыларына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 маусымдағы N 515 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) "Мемлекеттiк үлгiдегi құжаттардың нысандары мен оларды берудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 тамыздағы N 1236  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 42, 381-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк үлгiдегi құжаттардың нысандары мен оларды берудiң тәртiбiнде:
1-тармақтағы ", куәлiктеме" деген сөз алынып тасталсын;
2-тармақ алынып тасталсын;
16-тармақ "лицензиялары бар" деген сөздерден кейiн "және мемлекеттiк аттестаттаудан өткен" деген сөздермен толықтырылсын;
19-тармақтың төртiншi абзацы алынып тасталсын;
2)  күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.28.  N 1310  Қаулысымен.
2. 2006 жылғы 15 сәуiрден бастап "Мемлекеттiк үлгiдегi құжаттардың нысандары мен оларды берудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 тамыздағы N 1236  қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 42, 381-құжат) қолданылуы жаңғыртылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми түрде жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений и дополнения в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года N 1236 и от 15 марта 2006 года N 175
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 2006 года N 515
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года N 1236 "О формах документов государственного образца и порядке их выдачи" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 381):
в  формах  документов государственного образца и порядке их выдачи, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слово ", удостоверение" исключить;
пункт 2 исключить;
пункт  16 дополнить словами "и прошедшим государственную аттестацию";
абзац четвертый пункта 19 исключить;
2) ( утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2007 года   N 1310 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Возобновить действие  постановления  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 1999 года N 1236 "О формах документов государственного образца и порядке их выдачи" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 42, ст. 381) с 15 апреля 2006 года.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан