Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2003 жылғы 7 шiлдедегi N 667 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 9 маусымдағы N 533 Қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы N 934 Қаулысымен.
Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 12 қазандағы  N 934  Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасының азаматтық авиация саласындағы қызметтiң жекелеген түрлерiн лицензиялау ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 7 шiлдедегi N 667  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2003 ж., N 28, 275-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының азаматтық авиациясы саласындағы қызметтiң жекелеген түрлерiн лицензиялау  ережесiнде :
1-тармақтағы ", Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының әуе кеңiстiгiн пайдалану және авиация қызметi туралы" 1995 жылғы 20 желтоқсандағы заң күшi бар Жарлығына" деген сөздер алынып тасталсын;
3-тармақтың 4) және 5) тармақшалары алынып тасталсын;
7 және 8-тармақтар алынып тасталсын;
9-тармақтың 2) тармақшасындағы "осы Ереженiң 4-8-тармақтарында көрсетiлген" деген сөздер "осы Ереженiң 4-6-тармақтарында көрсетiлген" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июня 2006 года N 533. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2007 года N 934
Сноска. Постановление Правительства РК от 9 июня 2006 г. N 533 утратило силу постановлением Правительства РК от 12 октября 2007 г. N  934   (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с законодательством Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 7 июля 2003 года N 667 "Об утверждении Правил лицензирования отдельных видов деятельности в сфере гражданской авиации Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., N 28, ст. 275) следующие изменения:
в  Правилах  лицензирования отдельных видов деятельности в сфере гражданской авиации Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 слова ", Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу закона, от 20 декабря 1995 года "Об использовании воздушного пространства и деятельности авиации Республики Казахстан"" исключить;
подпункты 4) и 5) пункта 3 исключить;
пункты 7 и 8 исключить;
в подпункте 2) пункта 9 слова "указанных в пунктах 4-8 настоящих Правил" заменить словами "указанных в пунктах 4-6 настоящих Правил".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан