Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 6 ақпандағы N 69 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы N 582 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI :
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2006 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыны бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 6 ақпандағы N 69  қаулысына  мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген "Байқоңыр" ғарыш айлағынан ғарыш аппараттарын ұшырудың және зымырандарды сынақтық ұшырудың 2006 жылға арналған жоспарлары бойынша қорытындыда:
1-тармақтағы "және пайдалы жүктемелердi (ғарыш аппараттарын) iлеспе шығара отырып, зымырандарды сынақтық ұшыруға" деген сөздер алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi дипломатиялық арналар арқылы Ресей Тарабын қабылданған шешiм туралы хабардар етсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года N 69
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года N 582
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года N 69 "Об утверждении заключения по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2006 год" следующее изменение:
в  Заключении по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2006 год, утвержденном указанным постановлением:
в  пункте 1 слова "и испытательных пусков ракет с попутным выведением полезных нагрузок (космических аппаратов)" исключить.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Российскую Сторону о принятом решении по дипломатическим каналам.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан