Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 22 қарашадағы N 1103 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының
Үкіметінің
2006 жылғы 22 қарашадағы
N 1103 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1.»"Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 26 тамыздағы N 884  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2005 ж., N 33, 458-құжат):
- көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2006-2008 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспарында:
- "Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2006-2008 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2006-2008 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Астана қаласын әлеуметтік-экономикалық дамытуының 2006-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы"»деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 403-жолда:
4-бағандағы»"2002-2006" деген сандар»"2002-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "2324793" деген сандар "1824793" деген сандармен ауыстырылсын;
8-баған»"500000" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 404-жолда:
5-бағандағы "1050000" деген сандар "819043" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "690892" деген сандар "459935" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 405-жолда:
4-бағандағы»"2004-2008" деген сандар "2004-2007" деген сандармен ауыстырылсын;
5-бағандағы»"4753751" деген сандар»"3999664" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы»"812000" деген сандар»"2640000" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы»"1100000" деген сандар»"1323618" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы»"2805705" деген сандар алынып тасталсын;
реттік нөмірі 406-жолда:
5-бағандағы»"6576142" деген сандар»"4315000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы»"1000000" деген сандар»"300000" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2006 года N 1103
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
22 ноября 2006 года N 1103
Изменения и дополнения, которые вносятся в
некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2005 года N 884 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 33, ст. 458):
в Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2006-2008 годы (второй этап), утвержденном указанным постановлением:
- в  разделе 5  "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2006-2008 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2006-2008 годы:
в подразделе "Государственная программа социально-экономического развития города Астаны на 2006-2010 годы":
в строке, порядковый номер 403:
в графе 4 цифры "2002 - 2006" заменить цифрами "2002 - 2007";
в графе 7 цифры "2324793" заменить цифрами "1824793";
графу 8 дополнить цифрами "500000";
в строке, порядковый номер 404:
в графе 5 цифры "1050000" заменить цифрами "819043";
в графе 8 цифры "690892" заменить цифрами "459935";
в строке, порядковый номер 405:
в графе 4 цифры "2004 - 2008" заменить цифрами "2004 - 2007";
в графе 5 цифры "4753751" заменить цифрами "3999664";
в графе 7 цифры "812000" заменить цифрами "2640000";
в графе 8 цифры "1100000" заменить цифрами "1323618";
в графе 9 цифры "2805705" исключить;
в строке, порядковый номер 406:
в графе 5 цифры "6576142" заменить цифрами "4315000";
в графе 7 цифры "1000000" заменить цифрами "300000";

8-бағандағы»"2800000" деген сандар»"2053757" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы»"2736142" деген сандар»"1961243" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 408-жолда:
7-бағандағы»"1000000" деген сандар»"225757" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы»"800000" деген сандар»"1574243" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 408-1-жолмен толықтырылсын:
"408-1  Астана қаласындағы   ККМ   2006   146243     146243
Есіл өзенінің
жағалауындағы
көшенің құрылысы                                     ";
"Бағдарлама бойынша жиыны" деген жолда:
8-бағандағы»"55088229" деген сандар "55608890" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "51187880" деген сандар»"47607276" деген сандармен ауыстырылсын.
2.»"2006 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 1228  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Көлік және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
215»"Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі" әкімшісі бойынша:
"Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген 028 бағдарламада:
-»"Астана қаласында Есіл өзені арқылы өтетін М-1 автожол көпірімен Сол жақ жағалау орталығы - Абылай хан даңғылы магистральдық автожолын (N№12, N 13 көшелерінің магистральдық автожолы) салу" деген жолда»"2324793" деген сандар»"1824793" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында М-2 жаңа көпірін салу" деген жолда»"812000" деген сандар»"2640000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында М-3 жаңа көпірін салу" деген жолда "1000000" деген сандар»"300000" деген сандармен ауыстырылсын;
"Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейін Гастелло көшесін салу" деген жолда»"1000000" деген сандар»"225757" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Астана қаласындағы Есіл өзенінің жағалауындағы көшенің құрылысы 146243".
3. "2006 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 12 желтоқсандағы N 1235  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 173-қосымшада:
6-тармақ кестесінің 5-бағанында:
"Астана қаласында әуежайдан N 19 көшеге дейін Гастелло көшесін салу" деген сөздерден кейін»"; Астана қаласындағы Есіл өзенінің жағалауындағы көшенің құрылысы (2006 жылғы 16 қазандағы N 2-548/06 мемлекеттік сараптама қорытындысы)" деген сөздермен толықтырылсын.
4. "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған (екінші кезең) орта мерзімді жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):

в графе 8 цифры "2800000" заменить цифрами "2053757";
в графе 9 цифры "2736142" заменить цифрами "1961243";
в строке, порядковый номер 408:
в графе 7 цифры "1000000" заменить цифрами "225757";
в графе 8 цифры "800000" заменить цифрами "1574243";
дополнить строкой, порядковый номер 408-1, следующего содержания:
"
408-1
Строительство
улицы вдоль
набережной
реки Есиль в
городе Астане
МТК
2006
146243
146243
";
в строке "Итого по программе":
в графе 8 цифры "55088229" заменить цифрами "55608890";
в графе 9 цифры "51187880" заменить цифрами "47607276".
2. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2005 года N 1228 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2006 год":
в  приложении 2  к указанному постановлению:
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 215 "Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан":
в программе 028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
- в строке "Строительство магистральной автодороги Центр левого берега - проспект Абылайхана с автодорожным мостом М-1 через реку Ишим (магистральная автодорога улиц N 12, 13) в городе Астане" цифры "2324793" заменить цифрами "1824793";
в строке "Строительство нового моста М-2 в городе Астане" цифры "812000" заменить цифрами "2640000";
в строке "Строительство нового моста М-3 в городе Астане" цифры "1000000" заменить цифрами "300000";
в строке "Строительство улицы Гастелло от аэропорта до улицы N 19 в городе Астане" цифры "1000000" заменить цифрами "225757";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство улицы вдоль набережной реки Есиль в городе Астане 146243".
3. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2005 года N 1235 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2006 год":
в  приложении 173  к указанному постановлению:
в графе 5 таблицы пункта 6:
после слов "строительству улицы Гастелло от аэропорта до улицы N 19 в городе Астане" дополнить словами "строительству улицы вдоль набережной реки Есиль в городе Астане (заключение государственной экспертизы от 16 октября 2006 года N 2-548/06)".
4. В  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):