Орман қоры жерiнiң жекелеген учаскелерiн елдi мекендер жерiне ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1215 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексiнiң  130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шiлдедегi Орман кодексiнiң  51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес "Петропавл мемлекеттiк орман мекемесi" мемлекеттiк мекемесiнiң (бұдан әрi - мекеме) Петропавл қаласының шекарасында орналасқан жалпы алаңы 270 гектар жер учаскелерi орман қоры жерiнiң санатынан елдi мекендер жерiнiң санатына ауыстырылсын.
2. Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi:
1) орман шаруашылығын жүргiзуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшiн орман алқаптарын алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндiрiсiнiң шығындарын республикалық бюджеттiң кiрiсiне өтесiн;
2) алынған сүректi мекеменiң теңгерiмiне бере отырып, екпе ағаштарды кесудi жүргiзсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2006 жылғы 15 желтоқсандағы
N 1215 қаулысына қосымша
"Петропавл мемлекеттiк орман мекемесi" мемлекеттiк
мекемесiнiң Петропавл қаласының шекарасында орналасқан,
орман қоры жерiнiң санатынан елдi мекендер жерiнiң
санатына ауыстырылатын жерiнiң экспликациясы
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, га
соның ішінде
орман өскен
егістік
жайылым
құрылыстың астында
кеніш
"Петропавл мемлекеттік орман мекемесі" мемлекеттік мекемесі

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли населенных пунктов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1215
В соответствии со  статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельные участки государственного учреждения "Петропавловское государственное лесное учреждение" (далее - учреждение), расположенные в границах города Петропавловска, общей площадью 270 гектаров из категории земель лесного фонда в категорию земель населенных пунктов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Северо-Казахстанской области:
1) возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства;
2) произвести вырубку насаждений с передачей полученной древесины на баланс учреждения.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 декабря 2006 года N 1215
Экспликация
земель государственного учреждения "Петропавловское
государственное лесное учреждение", расположенных в границах
города Петропавловска, переводимых из категории земель
лесного фонда в категорию земель населенных пунктов
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
га
В том числе
покрытая
лесом
пашни
пастбища
под
пос-
трой-
ками
карьер
Государственное
учреждение
"Петропавловское
государственное
лесное учреждение"