Орман қоры жерінің жекелеген учаскелерін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 3 тамыздағы N 657 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің  130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің  51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы "Қарағанды ормандар мен жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің орман қоры жерінен алаңы 6,4 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы емес мақсаттағы жерлер санатына ауыстырылсын.
2. Қарағанды облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасының Қарағанды облысындағы N 2-3 алаңның VII учаскесінде барлау және көмір өндіру жөніндегі жұмыстарды жүргізуге арналған 2006 жылғы 10 ақпандағы N 1953 келісім-шартқа сәйкес барлау және тас көмір өндіру үшін "ГШО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне (бұдан әрі - серіктестік) осы қаулының 1-тармағында көрсетілген жер учаскелерін беруді қамтамасыз етсін.
3. Серіктестік заңнамаға сәйкес орман алқаптарын орман шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда пайдалану үшін оларды алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы өндірісінің шығындарын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О переводе отдельных участков земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2007 года N 657
В соответствии со  статьями 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и  51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Перевести земельные участки площадью 6,4 гектара из земель лесного фонда государственного учреждения "Карагандинское хозяйство по охране лесов и животного мира" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения.
2. Акиму Карагандинской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление товариществу с ограниченной ответственностью "ГШО" (далее - товарищество) земельных участков, указанных в пункте 1 настоящего постановления, под разведку и добычу каменного угля в соответствии с контрактом от 10 февраля 2006 года N 1953 на проведение работ по разведке и добычи угля на участке VII площади N 2-3 в Карагандинской области Республики Казахстан.
3. Товариществу в соответствии с законодательством возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных угодий для использования их в целях, не связанных с ведением лесного хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан