Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 15 қазандағы N 952 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1.   Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):

О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2007 года N 952
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):

238-1
Алматы облысы
Қаскелең қаласының
Мақашев көшесінде
Қарасай аудандық
сотының ғимаратын
салу
ЖС
2007-
2009
614895
70
400
250278
294217
";
Бағдарламадан тыстағы БАРЛЫҒЫ жолында:
"130 410 587" деген сандар "130 575 290" деген сандармен ауыстырылсын;
"132 422 732" деген сандар "132 716 949" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" әкімшісі бойынша:
006 "Сот жүйесі органдарының объектілерін дамыту 1413 500" бағдарламасында:

238-1
Строительство здания
Карасайского районного
суда по улице Макашева
в городе Каскелене
Алматинской области
ВС
2007-
2009
614895
70400
250278
294217
".
в строке ИТОГО вне программ:
цифры "130 410 587" заменить цифрами "130 575 290";
цифры "132 422 732" заменить цифрами "132 716 949";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в  приложении 3  к указанному постановлению:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
по администратору 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
в программе 006 "Развитие объектов органов судебной системы 1 413 500":

"Алматы облысы Талдықорған қаласындағы Алматы облыстық сотының ғимаратына жапсарлас салу 80 000" деген сөздер»"Алматы облысы Талдықорған қаласындағы Алматы облыстық сотының ғимаратына жапсарлас құрылыс салу жобасының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу және сараптамадан өткізу 9 600" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"Алматы облысы Қаскелең қаласының Мақашев көшесінде Қарасай аудандық сотының ғимаратын салу 70 400";
3) "2007 жылға арналған республикалық бюджеттік бағдарламалардың паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 15 желтоқсандағы N 1220  қаулысында :
көрсетілген қаулыға  401-қосымшада :
"Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген 6-тармақтың 5-бағанының 1-тармағы мынадай мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) Алматы облысы Қаскелең қаласының Мақашев көшесінде Қарасай аудандық сотының ғимараты (03.07.2007 ж.N 7-349/07 ТЭН-ге мемлекеттік сараптама қорытындысы)";
7-тармақтың "Тікелей нәтижесінің" 1), 3) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Қарағанды, Алматы, Ақтөбе, Ақтау, Көкшетау, Шымкент, Павлодар, Орал, Петропавл, Өскемен, Қостанай, Талдықорған, Тараз, Қызылорда, Атырау, Астана, Алматы облысының Қаскелең қалаларындағы облыстық және оларға теңестірілген соттардың ғимараттарына жапсарлас құрылыс салу бойынша мемлекеттік ведомостводан тыс сараптамадан өткізілген жобалау-сметалық құжаттаманы бекіту;
3) Алматы, Ақтөбе, Ақтау, Көкшетау, Орал, Петропавл, Өскемен, Тараз, Қызылорда қалаларындағы облыстық және оларға теңестірілген соттардың ғимараттарына жапсарлас құрылыс салудың басталуы және Алматы облысының Қаскелең қаласында және Атырау қаласында әкімшілік ғимараттар құрылысының басталуы".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

слова "Строительство пристройки к зданию Алматинского областного суда в городе Талдыкоргане Алматинской области 80 000" заменить словами "Разработка проектно-сметной документации и проведение экспертизы проекта строительства пристройки к зданию Алматинского областного суда в городе Талдыкоргане Алматинской области 9 600";
дополнить строкой следующего содержания:
"Строительство здания Карасайского районного суда по улице Макашева в городе Каскелене Алматинской области 70 400";
3) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2006 года N 1220 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2007 год":
в  приложении 401  к указанному постановлению:
пункт 1 графы 5 пункта 6. "Мероприятия по реализации программы (подпрограмм)" дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) здания Карасайского районного суда по улице Макашева в городе Каскелене Алматинской области (заключение гоэкспертизы на ТЭО N 7-349/07 от 03.07.2007 г.).";
подпункты 1), 3) "Прямого результата" пункта 7 изложить в следующей редакции:
"1) утверждение проектно-сметных документации, прошедших государственную вневедомственную экспертизу по строительству пристроек к зданиям областных и приравненных к ним судов в городах Караганде, Алматы, Актобе, Актау, Кокшетау, Шымкенте, Павлодаре, Уральске, Петропавловске, Усть-Каменогорске, Костанае, Талдыкоргане, Таразе, Кызылорде, Атырау, Астане, Каскелене Алматинской области;
3) начало строительства пристроек к зданиям областных и приравненных к ним судов в городах Алматы, Актобе, Актау, Кокшетау, Уральске, Петропавловске, Усть-Каменогорске, Таразе, Кызылорде и начало строительства административных зданий городе Каскелене Алматинской области и в городе Атырау.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан