Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822 және 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы N 1289 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2007-2009 жылдарға арналған орта мерзімді жоспары (екінші кезең) туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 25 тамыздағы N 822  қаулысында  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 33, 357-құжат):
"Қолданыстағы және әзірленетін мемлекеттік және салалық (секторалдық) бағдарламалар бөлінісіндегі 2007-2009 жылдарға арналған басымды бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесі" деген 5-бөлімде:
дамуға берілетін нысаналы трансферттер мен республикалық бюджеттен кредит беру есебінен қаржыландырылатын 2007-2009 жылдарға арналған басымды жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) тізбесінде:
"Денсаулық сақтау ісін реформалаудың және дамытудың 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы" деген кіші бөлімде:
реттік нөмірі 126-жолда:
4-бағандағы "2008" деген сандар "2009" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "670 000" деген сандар "867 216" деген сандармен ауыстырылсын;
8-бағандағы "382 602" деген сандар "156 939" деген сандармен ауыстырылсын;
9-баған "28 447" деген сандармен толықтырылсын;
реттік нөмірі 127-жолда:
5-бағандағы "1 350 589" деген сандар "1 153 373" деген сандармен ауыстырылсын;
7-бағандағы "448 089" деген сандар "250 873" деген сандармен ауыстырылсын.
"Бағдарлама бойынша жиыны» деген жолда:
8-бағандағы "27 617 748" деген сандар "27 392 085" деген сандармен ауыстырылсын;
9-бағандағы "59 961 175" деген сандар "59 989 622" деген сандармен ауыстырылсын;
2) "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 14 желтоқсандағы N 1204  қаулысында :
көрсетілген қаулыға 3-қосымшада:
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" әкімшісі бойынша:
005 "Облыстық бюджеттерге, Астана қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін салуға және қайта жаңартуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бағдарламасы бойынша:
"Астана қаласында амбулаторлық-емханалық кешенін Оренбург көшесінде (Агроқалашық ауданында) (ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын балалар емханасы) салу» деген жолдағы "670 000" деген сандар "867 216" деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 и 14 декабря 2006 года N 1204
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года N 1289
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2006 года N 822 "О Среднесрочном плане социально-экономического развития Республики Казахстан на 2007-2009 годы (второй этап)" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 33, ст. 357):
в разделе 5. "Перечень приоритетных бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2007-2009 годы в разрезе действующих и разрабатываемых государственных и отраслевых (секторальных) программ":
в перечне приоритетных местных бюджетных инвестиционных проектов (программ), финансируемых за счет целевых трансфертов на развитие и кредитования из республиканского бюджета, на 2007-2009 годы:
в подразделе "Государственная программа реформирования и развития здравоохранения на 2005-2010 годы":
в строке, порядковый номер 126:
в графе 4 цифры "2008" заменить цифрами "2009";
в графе 7 цифры "670 000" заменить цифрами "867 216";
в графе 8 цифры "382 602" заменить цифрами "156 939";
графу 9 дополнить цифрами "28 447";
в строке, порядковый номер 127:
в графе 5 цифры "1 350 589" заменить цифрами "1 153 373";
в графе 7 цифры "448 089" заменить цифрами "250 873";
в строке "Итого по Программе":
в графе 8 цифры "27 617 748" заменить цифрами "27 392 085";
в графе 9 цифры "59 961 175" заменить цифрами "59 989 622";
2) в  постановлении  Правительства Республики Казахстан от 14 декабря 2006 года N 1204 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год":
в приложении 3 к указанному постановлению:
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
по администратору 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по программе 005 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджету города Астаны на строительство и реконструкцию объектов здравоохранения":
в строке "Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса (взрослая поликлиника на 350 посещений в смену, детская поликлиника на 150 посещений по улице Оренбургской (в районе Агрогородка) в городе Астане" цифры "670 000" заменить цифрами "867 216";

"Астана қаласында амбулаторлық-емханалық кешен (ауысымда 350 адам қабылдайтын ересектер емханасы, 150 адам қабылдайтын балалар емханасы, Грязнов - Колхозная - Репин көшелерінің бойынан) салу" деген жолдағы "448 089" деген сандар "250 873" деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

в строке "Строительство амбулаторно-поликлинического комплекса (взрослая поликлиника на 350 посещений в смену, детская поликлиника на 150 посещений в смену, по ул. Грязнова - Колхозная - Репина) в г. Астане" цифры "448 089" заменить цифрами "250 873".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан