Маңызды стратегиялық мәні бар мемлекеттік сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1368 Қаулысы
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Заңының  21-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қытай Халықаралық Су шаруашылығы және энергетика корпорациясы сатып алудың маңызды стратегиялық мәні бар Шарын өзеніндегі Мойнақ су электр станциясының негізгі объектілерін жобалау және толық аяқтау жөніндегі жұмыстарды беруші болып белгіленсін.
2. "Самұрық" мемлекеттік активтерді басқару жөніндегі қазақстандық холдингі" акционерлік қоғамына заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) "Мойнақ СЭС-і" акционерлік қоғамымен осы қаулының 1-тармағында көрсетілген заңды тұлғамен қызмет көрсетулерді мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасуды;
2) осы қаулыға сәйкес пайдаланылатын қаражатты оңтайлы және тиімді жұмсау қағидатын сақтауды, сондай-ақ»"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 21-бабының 3 және 4-тармақтарын орындауды;
3) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О государственных закупках, имеющих важное стратегическое значение
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года N 1368
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1  статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Определить Китайскую Международную Корпорацию водного хозяйства и энергетики поставщиком работ по проектированию и строительству "под ключ" основных объектов Мойнакской гидроэлектростанции на реке Чарын, закупка которых имеет важное стратегическое значение.
2. Рекомендовать акционерному обществу "Казахстанский холдинг по управлению государственными активами "Самрук" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) заключение акционерным обществом "Мойнакская ГЭС" договора о государственных закупках услуг с юридическим лицом, указанным в пункте 1 настоящего постановления;
2) соблюдение принципа оптимального и эффективного расходования средств, используемых в соответствии с настоящим постановлением, а также выполнение пунктов 3 и 4 статьи 21 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках";
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан