Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 345 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 ақпандағы N 149 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. "1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасының Үкіметі арасындағы Қазақстан Республикасы мен Әзірбайжан Республикасы азаматтарының визасыз жол жүрулері туралы келісімге хаттамаға қол қою туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 сәуірдегі N 345  қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі Марат Мұханбетқазыұлы Тәжин 1997 жылғы 10 маусымдағы Қазақстан Республикасының Үкіметі мен Әзірбайжан Республикасының Үкіметі арасындағы азаматтардың визасыз жол жүрулері туралы келісімге хаттамаға қол қойсын.".
2. Осы қаулы 2007 жылғы 27 ақпаннан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 345
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2008 года N 149
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2006 года N 345 "О подписании Протокола к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан Республики Казахстан и Азербайджанской Республики от 10 июня 1997 года" следующее изменение:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Министру иностранных дел Республики Казахстан Тажину Марату Муханбетказиевичу подписать Протокол к Соглашению между Правительством Республики Казахстан и Правительством Азербайджанской Республики о безвизовых поездках граждан от 10 июня 1997 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 27 февраля 2007 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан