2008 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен қызмет көрсету көзделген мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 25 ақпандағы N 186 Қаулысы
"Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225  қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ :
1. Қоса беріліп отырған 2008 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу мен қызмет көрсету көзделген мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз алушылардың тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 25 ақпандағы
N 186 қаулысымен
бекітілген
2008 жылға арналған республикалық бюджетте өтеу
мен қызмет көрсету көзделген мемлекеттік кепілдіктермен
қамтамасыз етілген мемлекеттік емес қарыздар бойынша қарыз
алушылардың тізбесі
1. "Рахат" қазақ-австрия бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы.
2. "Айт-Отель" қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы.
3. "Отель Астана" қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы.
4. "Окан Қазинтер" қазақстан-түрік бірлескен кәсіпорны" акционерлік қоғамы.
5. "Байланыс-Құрылысшы" мемлекеттік акционерлік компаниясы.
6. "Өнеркәсіппластмасса" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.

Об утверждении перечня заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2008 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2008 года N 186
В соответствии с  постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225 "Об утверждении Правил исполнения республиканского и местных бюджетов" Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заемщиков по негосударственным займам, обеспеченным государственными гарантиями, погашение и обслуживание которых предусмотрено в республиканском бюджете на 2008 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2008 года N 186
Перечень
заемщиков по негосударственным займам,
обеспеченным государственными гарантиями,
погашение и обслуживание которых предусмотрено
в республиканском бюджете на 2008 год
1. Акционерное общество "Казахско-Австрийское совместное предприятие "Рахат".
2. Акционерное общество "Казахстанско-Турецкое совместное предприятие "Айт-Отель".
3. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Отель Астана".
4. Акционерное общество "Совместное Казахстанско-Турецкое предприятие "Окан-Казинтер".
5. Государственная акционерная компания "Байланыс-Курылысшы".
6. Товарищество с ограниченной ответственностью "Промпластмасса".