Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 995 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 8 мамырдағы N 435 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 995  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 37, 417-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007-2009 жылдарға арналған бағдарламасында:
"Халықты компьютерлік сауаттылыққа оқыту" деген 5.4. кіші бөлімде:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның өңірлерінде халықты оқытуды ұйымдастыру (666 135 адам - 4,44%);";
сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның өңірлерінде "жазғы компьютерлік мектептерде" халықты оқытуды ұйымдастыру (330 000 адам - 2,2 %);";
"8. Қазақстан Республикасында ақпараттық теңсіздікті төмендетудің 2007 - 2009 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 8-бөлімде:
"Халықты компьютерлік сауаттылыққа оқыту" деген 4-бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның өңірлерінде халықты компьютерлік сауаттылыққа оқыту (666 135 адам - 4,44%)";
реттік нөмірі 3.5-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты компьютерлік сауаттылыққа оқытуға республикалық бюджеттен трансферттер бөлу:
2007 жыл - 133 748 адам;
2008 жыл - 248 591 адам;
2009 жыл - 248 591 адам;
2009 жыл - 35 205 адам 75 оқу сыныптарында";
реттік нөмірі 5.4-жолдың 2-бағанында "Балалар үйлерінде тәрбиеленушілерді" деген сөздерден кейін "және қызметкерлерді" деген сөздермен толықтырылсын;
реттік нөмірі 7-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстанның барлық өңірлерінде жазғы мектептерде" халықты компьютерлік сауаттылыққа оқыту (330 000 адам - 2,2 %)";
реттік нөмірі 7.3-жолдың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"Халықты компьютерлік сауаттылыққа оқыту үшін Қазақстанның барлық өңірлеріндегі "жазғы мектептерде" 2000 компьютерлік сыныпты ұйымдастыру";
реттік нөмірі 7.5-жолдың 2-бағанында "жоғарғы оқу орындарындағы студенттердің күшімен бюджеттен тыс саланың қызметкерлерін және өзге де санаттағы азаматтарды" деген сөздер "халықты" деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 995
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2008 года N 435. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в  постановление Правительства Республики Казахстан от 13 октября 2006 года N 995 "Об утверждении Программы снижения информационного неравенства в Республике Казахстан на 2007-2009 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., N 37, ст. 417) следующие изменения и дополнение:
в  Программе снижения информационного неравенства в Республике Казахстан на 2007-2009 годы, утвержденной указанным постановлением:
в подразделе 5.4. "Обучение населения компьютерной грамотности":
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"организацию обучения населения в регионах Казахстана (666 135 чел. - 4,44 %);";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"организацию обучения населения в регионах Казахстана "в летних компьютерных школах" (330 000 чел. - 2,2 %);";
в разделе "8. План мероприятий по реализации Программы снижения информационного неравенства в Республике Казахстан на 2007-2009 годы":
в подразделе 4 "Обучение населения компьютерной грамотности":
графу 2 строки, порядковый номер 3, изложить в следующей редакции:
"Обучение населения компьютерной грамотности в регионах Казахстана (666 135 чел - 4,44 %)";
графу 2 строки, порядковый номер 3.5, изложить в следующей редакции:
"Выделение трансфертов из республиканского бюджета на обучение населения компьютерной грамотности:
2007 год - 133 748 чел;
2008 год - 248 591 чел;
2009 год - 248 591 чел;
2009 год - 35 205 чел. в 75 учебных классах";
в графе 2 строки, порядковый номер 5.4 после слова "воспитанников" дополнить словами "и сотрудников";
графу 2 строки, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"Обучение населения компьютерной грамотности "в летних школах во всех регионах Казахстана" (330 000 чел. - 2,2 %)";
графу 2 строки, порядковый номер 7.3, изложить в следующей редакции:
"Организация 2000 компьютерных классов в "летних школах во всех регионах Казахстана для обучения населения компьютерной грамотности";
в графе 2 строки, порядковый номер 7.5 слова "работников внебюджетной сферы и иных категорий граждан силами студентов вузов" заменить словом "населения".

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К.Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министp
Республики Казахстан                       К. Масимов