Мақта және мақтадан жасалатын өнімдердің импортына қатысты іс қарауды бастау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 18 желтоқсандағы N 1178 Қаулысы
"Тауарлар импорты жағдайында ішкі рынокты қорғау шаралары туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 28 желтоқсандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі Қ АУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Индустрия және сауда министрлігінің Сауда комитеті:
1) осы қаулыға қосымшаға сәйкес тауарлар импортына қатысты іс қарауды бастасын;
2) қаулыға қосымшаға сәйкес іс қарау рәсімі аяқталғанға дейін заңнамада белгіленген тәртіппен тауарлар импортын лицензиялауды жүзеге асырсын;
3) он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігімен бірлесіп, белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық Комитетіне және Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының Атқарушы комитетіне іс қараудың басталғаны туралы хабарласын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін отыз күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 18 желтоқсандағы
N 1178 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін,
оларға қатысты іс қарау рәсіміне бастама білдірілетін                             тауарлардың тізбесі
Өнімнің атауы ҚР СЭҚ ТН бойынша коды
Мақта және одан жасалған бұйымдар

О начале разбирательства в отношении импорта ваты и изделий из нее
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2008 года № 1178
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 декабря 1998 года "О мерах защиты внутреннего рынка при импорте товаров" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Комитету торговли Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан:
1) начать разбирательство в отношении импорта товаров согласно приложению к настоящему постановлению;
2) до завершения процедуры разбирательства в установленном законодательством порядке осуществлять лицензирование импорта товаров согласно приложению к настоящему постановлению;
3) в течение десяти календарных дней совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества и Исполнительный комитет Содружества Независимых Государств о начале разбирательства.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении тридцати календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 декабря 2008 года № 1178
Перечень товаров,
ввозимых на территорию Республики Казахстан, по отношению
к которым инициируется процедура разбирательства
Наименование продукции
Код по
ТН ВЭД РК
Вата и изделия из ваты