Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 12 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2015 № 1193 қаулысымен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы N 1400 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., N 51, 648-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 24-қосымшада:
"Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар" деген бөлім мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 14, 15, 16, 17, 18, 19-жолдармен толықтырылсын:
"14. "Республикалық мемлекеттік корей музыкалық комедия театры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
15. "Республикалық мемлекеттік ұйғыр музыкалық комедия театры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
16. "Республикалық мемлекеттік неміс драма театры" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
17. "Қазақстан Республикасының "Салтанат" мемлекеттік би ансамблі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
18. "Қазақстан Камератасы" классикалық музыка ансамблі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
19. "Ақ жауын" мемлекеттік камералық оркестрі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.".
2. Осы қаулы 2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2009 года № 12. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2015 № 1193 (вводится в действие с 01.01.2016).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 51, ст. 648) следующие дополнения:
в приложении 24 к указанному постановлению:
раздел "Республиканские государственные казенные предприятия" дополнить строками, порядковые_номера 14, 15, 16, 17, 18, 19, следующего содержания:
"14. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный республиканский корейский театр музыкальной комедии".
15. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный республиканский уйгурский театр музыкальной комедии".
16. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный республиканский немецкий драматический театр".
17. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный ансамбль танца Республики Казахстан "Салтанат".
18. Республиканское государственное казенное предприятие "Ансамбль классической музыки "Камерата Казахстана".
19. Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный камерный оркестр "Ақ жауын".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов