"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қаңтардағы N 44 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі 122-бабының 2-тармағына және "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" 2006 жылғы 7 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабының 2-тармағына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН :
1. "Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 231 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., N 47, 499-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасында туризмді дамытудың 2007 - 2011 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасында:
"Халықаралық маңызы бар "белсенді" жобаларды іске асыру" деген 5.9-бөлімнің "Астана қаласын және Ақмола облысын дамыту" деген 2-кіші бөлімі мынадай мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:
"Ақмола облысының Щучье ауданында "Бурабай" арнайы экономикалық аймағының шекарасында туристік ойын-сауық кешенін салу.".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі осы Жарлықты іске асыру үшін қажетті шаралар қабылдасын.
3. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                      Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2009 года № 44
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ :
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231
В соответствии с пунктом 2 статьи 122 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и пунктом 2 статьи 23 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" ПОСТАНОВЛЯЮ :
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года № 231 "О Государственной программе развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 47, ст. 499) следующее дополнение:
в Государственной программе развития туризма в Республике Казахстан на 2007-2011 годы, утвержденной вышеназванным Указом:
подраздел 2. "Развитие города Астаны и Акмолинской области" раздела 5.9. "Реализация "прорывных" проектов международного значения" дополнить абзацем четвертым следующего содержания:
"строительство туристско-развлекательного комплекса в границах специальной экономической зоны "Бурабай" в Щучинском районе Акмолинской области.".
2. Правительству Республики Казахстан принять необходимые меры для реализации настоящего Указа.
3. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев