Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 415 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 7 мамырдағы N 661 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 415 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқықтарын қорғау жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Құлназаров Анатолий Қожекенұлы - Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі Спорт комитетінің төрағасы;
Майлыбаев Бағлан Асаубайұлы - Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министрі;
Сембинов Болат Қаскенұлы - Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары, генерал-лейтенант;
Вощенкова Тамара Анатольевна - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі;
Федоров Олег Анатольевич - Қазақстан Республикасының Ішкі істер вице-министрі;
Тұңғышбеков Санат Тұңғышбекұлы - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ауылдық аумақтар істері комитетінің төрағасы;
Сейітбатталов Бағдат Жұмабекұлы - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Консулдық қызмет департаменті директорының міндетін атқарушы;
көрсетілген құрамнан Өскенбаев Қайырбек Айтбайұлы, Исабаев Бейбіт Өксікбайұлы, Жанасаев Болат Бақытжанұлы, Омаров Қадыр Тоқтамысұлы, Шпекбаев Алик Жатқамбайұлы шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 415
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2009 года № 661
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2007 года № 415 «О создании Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан» следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
ввести в состав Межведомственной комиссии по делам несовершеннолетних и защите их прав при Правительстве Республики Казахстан:
Кульназарова             - председателя Комитета по спорту
Анатолия Кожекеновича      Министерства туризма и спорта
Республики Казахстан;
Майлыбаева               - вице-министра культуры и информации
Баглана Асаубаевича        Республики Казахстан;
Сембинова                - заместителя Министра обороны
Болата Каскеновича         Республики Казахстан, генерал-лейтенанта;
Вощенкову                - вице-министра здравоохранения
Тамару Анатольевну         Республики Казахстан;
Федорова                 - вице-министра внутренних дел
Олега Анатольевича         Республики Казахстан;
Тунгышбекова             - председателя Комитета по делам сельских
Саната Тунгышбековича      территорий Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;
Сейтбатталова            - исполняющего обязанности директора
Багдата Жумабековича       Департамента консульской службы
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан;
вывести из указанного состава:
Ускенбаева Каирбека Айтбаевича, Исабаева Бейбита Оксикбаевича, Джанасаева Булата Бахитжановича, Омарова Кадыра Токтамысовича, Шпекбаева Алика Жаткамбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                            К. Масимов