Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 қазандағы № 1122 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алынып тасталды - ҚР Үкіметінің 2010.11.28 № 1253 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне адамдардың өміріне қауіп төндіруі ықтимал жағдайларды болдырмау мақсатында «Медеу - Шымбұлақ» автожолының қауіпті учаскелерінде тау беткейлерін бекіту және қар тұтқыш, көшкінге қарсы құрылыстарды жөндеу жөніндегі жұмыстарды жүргізуге 2010 жылға арналған республикалық бюджетте шұғыл шығындарға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 195013000 (бір жүз тоқсан бес миллион он үш мың) теңге және Алматы қаласының әкімдігіне ағымдағы нысаналы трансферттер түрінде аудару үшін 506786000 (без жүз алты миллион жеті жүз сексен алты мың) теңге бөлінсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.11.28 № 1253 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
3-1. Алматы қаласының әкімі 2010 жылғы 15 желтоқсанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігіне бөлінген қаражаттың пайдаланылуы туралы есеп берсін.
Ескерту. Қаулы 3-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2010.11.28 № 1253 Қаулысымен.
4. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі 2010 жылғы 15 желтоқсанға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне бөлінген қаражаттың пайдаланылуы жөнінде есеп берсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162 и выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2010 года № 1122
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Исключен постановлением Правительства РК от 28.11.2010 № 1253.
2. Выделить Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год на неотложные затраты, средства в сумме 195013000 (сто девяносто пять миллионов тринадцать тысяч) тенге и 506786000 (пятьсот шесть миллионов семьсот восемьдесят шесть тысяч) тенге для перечисления в виде целевых текущих трансфертов акимату города Алматы, на проведение работ по укреплению склонов гор и ремонту снегозадерживающих, противооползневых сооружений на опасных участках автодороги "Медеу - Шымбулак" в целях предупреждения возможных ситуаций, угрожающих жизни людей.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 28.11.2010 № 1253.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
3-1. Акиму города Алматы в срок до 15 декабря 2010 года представить отчет об использовании выделенных средств в Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
Сноска. Постановление дополнено пунктом 3-1 в соответствии с постановлением Правительства РК от 28.11.2010 № 1253.
4. Министерству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в срок до 15 декабря 2010 года представить отчет по использованию выделенных средств в Министерство финансов Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов