Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 23 қарашадағы N 1233 Қаулысы
«2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 1233
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года "О республиканском бюджете на 2010 - 2012 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін 2010 жылға арналған республикалық бюджетте соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 3557263 (үш миллион бес жүз елу жеті мың екі жүз алпыс үш) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.

1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2010 год на исполнение обязательств по решениям судов, 3557263 тенге (три миллиона пятьсот пятьдесят семь тысяч двести шестьдесят три тенге) для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством порядке.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 23 қарашадағы
№ 1233 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с №
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекет кірісіне алынатын мемлекеттік баж шегерілген сома (теңге)
Мемлекет кірісіне алынатын мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Ақтөбе қаласы сотының 2009 жылғы 14 желтоқсандағы шешімі, Ақтөбе облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2010 жылғы 20 қаңтардағы қаулысы, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2010 жылғы 5 тамыздағы қаулысы
Н.Н. Доценко

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 ноября 2010 года № 1233
Перечень судебных актов, подлежащих исполнению
п/п
Наименование судебного органа
и дата решения
Истец
Сумма за
вычетом
госпошлины
в доход
государства
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение суда города Актобе от
14 декабря 2009 года,
постановление коллегии по гражданским
делам Актюбинского областного суда от
20 января 2010 года,
постановление надзорной судебной
коллегии по гражданским и
административным делам Верховного Суда
Республики Казахстан от
5 августа 2010 года
Доценко Н.Н.

1000000
2
Солтүстік Қазақстан облысы Мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының 2008 жылғы 2 желтоқсандағы шешімі, Солтүстік Қазақстан облыстық соты азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 4 ақпандағы қаулысы, Солтүстік Қазақстан облыстық соты қадағалау алқасының 2009 жылғы 8 қыркүйектегі қаулысы
«Рубеж» ЖШС
2409300
3
Қарағанды облысы Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 26 мамырдағы шешімі, Қарағанды облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 8 шілдедегі қаулысы, Қарағанды облысының Теміртау қалалық сотының 2009 жылғы 9 қазандағы шешімі, Қарағанды облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2009 жылғы 9 желтоқсандағы қаулысы, Қарағанды облысының Теміртау қалалық сотының 2010 жылғы 28 мамырдағы ұйғарымы
Г.К. Закиров
2010 жылғы 1 шілдеден бастап 2010 жылғы 30 қыркүйекті қоса алғандағы кезеңге - 36951
4
Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 1997 жылғы 14 тамыздағы шешімі, Алматы қаласы Алмалы аудандық сотының 2002 жылғы 8 наурыздағы ұйғарымы, Алматы қалалық соты қадағалау алқасының 2004 жылғы 23 ақпандағы қаулысы, Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2007 жылғы 14 қыркүйектегі ұйғарымы
Е.И. Пак
2010 жылғы шілдеден бастап қыркүйекті қоса алғандағы кезеңге - 17280
5
Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2003 жылғы 15 қыркүйектегі шешімі, Астана қаласы сотының азаматтық істер жөніндегі алқасының 2003 жылғы 9 желтоқсандағы қаулысы, Астана қаласы Сарыарқа аудандық сотының 2005 жылғы 16 ақпандағы ұйғарымы, Астана қаласы қадағалау алқасының 2005 жылғы 30 маусымдағы қаулысы
Ф.М. Кәрімов
2010 жылғы шілдеден бастап қыркүйекті қоса алғандағы кезеңге - 93732
Жиыны:                                 3557263
Жалпы сомасы:                          3557263

1000000
2
Решение Специализированного
межрайонного экономического суда
Северо-Казахстанской области от
2 декабря 2008 года,
постановление коллегии по гражданским
делам Северо-Казахстанского областного
суда от 4 февраля 2009 года,
постановление надзорной коллегии
Северо-Казахстанского областного суда
от 8 сентября 2009 года
ТОО "Рубеж"
2409300
3
Решение Темиртауского городского
суда Карагандинской области
от 26 мая 2009 года,
постановление коллегии по
гражданским делам Карагандинского
областного суда от 8 июля 2009 года,
решение Темиртауского городского
суда Карагандинской области от
9 октября 2009 года,
постановление коллегии по гражданским
делам Карагандинского областного суда
от 9 декабря 2009 года,
определение Темиртауского городского
суда Карагандинской области от 28 мая
2010 года
Закиров Г.К.
За период
с 1 июля
2010 года по
30 сентября
2010 года
включительно -
36951
4
Решение Алмалинского районного суда
города Алматы от 14 августа 1997 года,
определение Алмалинского районного суда
города Алматы от 8 марта 2002 года,
постановление надзорной коллегии
Алматинского городского суда от
23 февраля 2004 года,
определение Сарыаркинского районного
суда города Астаны от 14 сентября
2007 года
Пак Е.И.
За период
с июля по
сентябрь
2010 года
включительно -
17280
5
Решение Сарыаркинского районного суда
города Астаны от 15 сентября 2003 года,
постановление коллегии по гражданским
делам суда города Астаны от 9 декабря
2003 года,
определение Сарыаркинского районного
суда города Астаны от 16 февраля
2005 года,
постановление надзорной коллегии суда
города Астаны от 30 июня 2005 года
Каримов Ф.М.
За период
с июля по
сентябрь
2010 года
включительно -
93732
Итого:
3557263
Общая сумма:
3557263