Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1247 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 ақпандағы № 141 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1324 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.12.2014 № 1324 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Спортшыларға және жаттықтырушыларға ай сайынғы материалдың қамсыздандыру түрінде өмір бойы төлем төлеудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 9 желтоқсандағы № 1247 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 46, 512-құжат) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
тақырыпта және 1-тармақта «Спортшыларға және жаттықтырушыларға» деген сөздер «Еңбек сіңірген спортшылар мен жаттықтырушыларға» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Спортшыларға және жаттықтырушыларға ай сайынғы материалдық қамсыздандыру түрінде өмір бойы төлем төлеудің ережесінде:
тақырыпта және 1-тармақта «Спортшыларға және жаттықтырушыларға» деген сөздер «Еңбек сіңірген спортшылар мен жаттықтырушыларға» деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтағы «30-1-бабының 3-тармағына» деген сөздер «22-2-бабының 4) тармақшасына» деген сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) және 2) тармақшаларында «8,0» деген сандар «24,0» деген сандармен ауыстырылсын;
Спортшыларға және жаттықтырушыларға ай сайынғы материалдық қамсыздандыру түрінде өмір бойы төлем төлеудің ережесіне қосымшада жоғары оң жақ бұрышындағы «Спортшыларға және жаттықтырушыларға» деген сөздер «Еңбек сіңірген спортшылар мен жаттықтырушыларға» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың алтыншы абзацын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі.                      К. Мәсімов

О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1247
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2010 года № 141. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2014 года № 1324
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.12.2014 № 1324 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 декабря 2003 года № 1247 "Об утверждении Правил выплаты пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 46, ст. 512) следующие дополнения и изменения:
заголовок и пункт 1 после слова "обеспечения" дополнить словом "заслуженным";
в Правилах выплаты пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам, утвержденных указанным постановлением:
в заголовке и в пункте 1 слова "спортсменам и тренерам" заменить словами "заслуженным спортсменам и тренерам";
в пункте 1 слова "пунктом 3 статьи 30-1" заменить словами "подпунктом 4) статьи 22-2";
в подпунктах 1) и 2) пункта 2 цифры "8,0" заменить цифрами "24,0";
в приложении к Правилам выплаты пожизненного ежемесячного материального обеспечения спортсменам и тренерам в правом верхнем углу после слова "обеспечения" дополнить словом "заслуженным".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением абзаца шестого пункта 1, который вводится в действие с 1 января 2010 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов