Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 260 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 19 наурыздағы № 219 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 04.03.2022 № 108 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Фильтрлі сигареттерге ең төмен бөлшек баға белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 сәуірдегі № 260 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 10, 116-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
екінші абзацтағы "қырық" деген сөз "алпыс" деген сөзбен ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "елу" деген сөз "жетпіс" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап жиырма күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года № 260
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2010 года № 219. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2022 года № 108.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 04.03.2022 № 108 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2007 года № 260 "Об установлении минимальных розничных цен на сигареты с фильтром" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 10, ст. 116) следующие изменения:
в пункте 1:
в абзаце втором слово "сорока" заменить словом "шестидесяти";
в абзаце третьем слово "пятидесяти" заменить словом "семидесяти".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов