Қырғыз Республикасына ресми ізгілік көмек көрсету туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 24 сәуірдегі № 348 Қаулысы
Қырғыз Республикасында қалыптасқан экономикалық ахуалға байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қырғыз Республикасына ізгілік көмек көрсету үшін мемлекеттік материалдық резервтен саны 3699,818 (үш мың алты жүз тоқсан тоғыз тонна сегіз жүз он сегіз килограмм) тонна дизель отыны (жазғы) броньнан шығарылсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2010.04.29 № 368 Қаулысымен, өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.09.01 N 864 Қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Қырғыз Республикасына дизель отынын темір жол көлігімен
Рыбачье, Ош станцияларына дейін тасымалдау және жеткізу үшін жылжымалы құрамды уақтылы беруді қамтамасыз етсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Үкіметінің 2010.04.29 № 368 Қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі ізгілік көмекті алушыны анықтасын және оны көрсету жөніндегі шараларды үйлестіруді қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен бөлінген қаражаттың пайдаланылуын бақылауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов

Об оказании официальной гуманитарной помощи Кыргызской Республике
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2010 года № 348
В связи с экономической ситуацией, сложившейся в Кыргызской Республике, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Разбронировать из государственного материального резерва для оказания гуманитарной помощи Кыргызской Республике дизельное топливо (летнее) в количестве 3699,818 (три тысячи шестьсот девяносто девять тонн восемьсот восемнадцать килограмм) тонн.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 29.04.2010 № 368; с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 01.09.2010 № 864.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить своевременную подачу подвижного состава для транспортировки и поставки в Кыргызскую Республику дизельного топлива железнодорожным транспортом до станций Рыбачье, Ош.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 29.04.2010 № 368.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан определить получателя гуманитарной помощи и обеспечить координацию мер по ее оказанию.
4. Министерству финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за использованием выделенных средств.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов