Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 992 Қаулысы
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 523 Жарлығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 16 шілдедегі № 1029 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі  және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 992 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Мәдени және гуманитарлық салалардағы қайырымдылық және демеушілік қызметі үшін Қазақстан Республикасы Президентінің Құрмет дипломы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 43, 510-құжат).
2. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 қарашадағы № 1488 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 40, 511-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 9 қазандағы № 1099 қаулысының 1-тармағының 2) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 33, 358-құжат).
4. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 мамырдағы № 812 және 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1370 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 49, 567-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 30 шілдедегі № 807 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж, № 28, 374-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 28 ақпандағы № 173 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 9, 94-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 992
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 июля 2010 года № 1029 "О внесении изменений и дополнений в Указ Президента Республики Казахстан от 23 января 2008 года № 523 и признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 сентября 2010 года № 992
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577 "О Почетном дипломе Президента Республики Казахстан за благотворительную и спонсорскую деятельность в культурной и гуманитарной сферах" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 43, ст. 510).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года № 1488 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 40, ст. 511).
3. Подпункт 2) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2002 года № 1099 "О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., № 33, ст. 358).
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1370 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2000 года № 812 и от 21 октября 2000 года № 1577" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 49, ст. 567).
5. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июля 2004 года № 807 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 28, ст. 374).
6. Пункт 2 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2005 года № 173 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 9, ст. 94).

7. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 27 маусымдағы № 588 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 23, 236-құжат).
8. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 және 2001 жылғы 1 наурыздағы № 311 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 13 қыркүйектегі № 863 қаулысының 1-тармағының 1) тармақшасы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 34, 369-құжат).
9. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 19 маусымдағы № 513 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 20, 229-құжат).
10. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 17 тамыздағы № 702 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 30, 333-құжат).
11. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 4 қазандағы № 897 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 36, 413-құжат).
12. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 11 маусымдағы № 577 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулардың 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 30, 299-құжат).
13. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы № 1338 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістердің 3-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 48, 554-құжат).
14. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 21 қазандағы № 1577 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 675 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 24-25, 214-құжат).

7. Пункт 5 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2006 года № 588 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 23, ст. 236).
8. Подпункт 1) пункта 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2006 года № 863 "О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577 и от 1 марта 2001 года № 311" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 34, ст. 369).
9. Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2007 года № 513 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 20, ст. 229).
10. Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 августа 2007 года № 702 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 30, ст. 333).
11. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2007 года № 897 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 36, ст. 413).
12. Пункт 3 изменений и дополнений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 577 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 30, ст. 299).
13. Пункт 3 изменений, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2008 года № 1338 "О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 48, ст. 554).
14. Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 675 "О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 октября 2000 года № 1577" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 214).