Қорғаныс мұқтажы үшін жер учаскелерін беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 мамырдағы № 548 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 13, 120-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола және Шығыс Қазақстан облыстарының жерінен жалпы алаңы 1,0431 гектар жер учаскелері қорғаныс мұқтажы үшін тұрақты жер пайдалану құқығында Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік мекемелеріне берілсін.
2. Ақмола және Шығыс Қазақстан облыстарының әкімдері және Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер - Министрі                         К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 20 мамырдағы
№ 548 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің мемлекеттік мекемелеріне тұрақты жер пайдалану құқығында берілетін жер учаскелерінің экспликациясы
р/с
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, гектар
Жер учаскесінің мақсатты тағайындалуы
Жер учаскесінің орналасқан жері
1.
«Ақмола облысы Степногорск каласының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі

О предоставлении земельных участков для нужд обороны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2011 года № 548
В соответствии со статьями 13, 120 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственным учреждениям Министерства обороны Республики Казахстан земельные участки общей площадью 1,0431 гектара на праве постоянного землепользования для нужд обороны из земель Акмолинской и Восточно-Казахстанской областей согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акимам Акмолинской и Восточно-Казахстанской областей и Министерству обороны Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Kaзахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2011 года № 548
Экспликация земельных участков, предоставляемых на праве
постоянного землепользования государственным учреждениям
Министерства обороны Республики Казахстан
п/п
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектар
Целевое
назначение
земельного
участка
Местоположение
земельного участка
1.
Государственное
учреждение «Отдел по
делам обороны города
Степногорск Акмолинской
области»

0,0855
әкімшілік ғимаратқа қызмет көрсету үшін
Ақмола облысы, Степногорск қаласы, 1-шағын ауданы, № 22 ғимарат
2.
«Ақмола облысы Зеренді ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
0,266
әкімшілік ғимаратқа қызмет көрсету үшін
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Зеренді ауылы, Мир көшесі № 6
3
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
0,22
әкімшілік ғимаратқа қызмет көрсету үшін
Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы, Степняк қаласы, Кенесары көшесі № 26
4.
«Лениогор қалалық әскери комиссариаты» мемлекеттік мекемесі
0,4716
әкімшілік ғимаратты орналастыру үшін
Шығыс Қазақстан облысы, Риддер қаласы, Мұхтар Әуезов көшесі № 3
Жиыны:
1,0431

0,0855
для
обслуживания
администра-
тивного
здания
Акмолинская
область, город
Степногорск,
1 микрорайон,
здание № 22
2.
Государственное
учреждение «Отдел по
делам обороны
Зерендинского района
Акмолинской области»
0,266
для
обслуживания
администра-
тивного
здания
Акмолинская
область,
Зерендинский район,
село Зеренда,
улица Мира № 6
3.
Государственное
учреждение «Отдел по
делам обороны
Енбекшильдерского района
Акмолинской области»
0,22
для
обслуживания
администра-
тивного
здания
Акмолинская
область,
Енбекшильдерский
район, город
Степняк, улица
Кенесары № 26
4.
Государственное
учреждение
«Лениногорский городской
военный комиссариат»
0,4716
для
размещения
администра-
тивного
здания
Восточно-
Казахстанская
область,
город Риддер,
улица Мухтара
Ауэзова № 3
Итого:
1,0431