Табиғи мекендеу ортасынан алып қойылған бекіре тұқымдас балықтарды және оның уылдырығын сатып алуға төлемақыны бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 593 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 23 тамыздағы № 825 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2003 N 825 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении платы на закуп осетровых видов рыб, изъятых из естественной среды обитания, и их икры
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 2011 год № 593. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2013 года № 825
Сноска. Постановление утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2013 № 825 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования).