"Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысына езгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 19 қыркүйектегі № 1074 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Басқарушылар кеңестеріндегі Қазақстан Республикасының өкілдерін тағайындау туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 18 наурыздағы № 323 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 4) тармақшасының екінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Басқарушы - Қазақстан Республикасының Экономикалық даму және сауда министрі Қайрат Нематұлы Келімбетов,».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2011 года № 1074
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года № 323 "О назначении представителей Республики Казахстан в Советах Управляющих" следующее изменение:
абзац второй подпункта 4) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Управляющим - Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича,".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов