"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы № 1132 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 1358 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 1005 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.09.2014 № 1005 қаулысымен.
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 29 қазандағы № 1132 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 43, 540-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі туралы ережеде:
10-тармақта:
4), 7), 18), 19), 22), 23) тармақшалар алып тасталсын;
14), 52) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«14) жұмыс берушінің қаражаты есебінен қызметкерлерге сүт, емдік-профилактикалық тағам, арнайы киім, арнайы аяқ киім және басқа да жеке қорғану құралдарын беру тәртібі мен нормаларын, сондай-ақ оларды ұжымдық қорғану құралдарымен, санитарлық-тұрмыстық үй-жайлармен және құрылғылармен қамтамасыз ету тәртібін әзірлейді;»;
«52) әлеуметтік қызметкерлерге қойылатын біліктілік талаптары мен оларды аттестаттау тәртібін әзірлейді және денсаулық сақтау және білім беру саласындағы уәкілетті органдармен келісім бойынша бекітеді;»;
мынадай мазмұндағы 51-1) тармақшамен толықтырылсын:
«51-1) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын әзірлейді;»;
мынадай мазмұндағы 67) тармақшамен толықтырылсын:
«67) Қазақстан Республикасының заңдарында, Қазақстан Республикасы Президентінің және Қазақстан Республикасы Үкіметінің актілерінде көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.»;
11-тармақта:
9) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
«9) басшы қызметкерлердің және жұмыс берушілерде еңбек қауіпсіздігі және еңбекті қорғауды қамтамасыз етуге жауапты адамдардың білімдерін тексеруді жүргізу;»;
13) тармақша алып тасталсын;
14-тармақтың 11) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«11) мемлекеттік қызметтер көрсету регламенттерін бекітеді;».
2. Осы қаулы 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың он бесінші абзацын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2011 года № 1358. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2014 года № 1005
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.09.2014 № 1005.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2004 года № 1132 "Некоторые вопросы Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 43, ст. 540) следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 10:
подпункты 4), 7), 18), 19), 22), 23) исключить;
подпункты 14), 52) изложить в следующей редакции:
"14) разрабатывает порядок и нормы выдачи работникам молока, лечебно-профилактического питания, специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты, а также порядок обеспечения их средствами коллективной защиты, санитарно-бытовыми помещениями и устройствами за счет средств работодателя;";
"52) разрабатывает и по согласованию с уполномоченными органами в области здравоохранения и образования утверждает квалификационные требования к социальным работникам и порядок их аттестации;";
дополнить подпунктом 51-1) следующего содержания:
"51-1) разрабатывает стандарты оказания специальных социальных услуг;";
дополнить подпунктом 67) следующего содержания:
"67) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законами Республики Казахстан, актами Президента Республики Казахстан и Правительства Республики Казахстан.";
в пункте 11:
подпункт 9) изложить в следующей редакции:
"9) проведению проверки знаний у руководящих работников и лиц, ответственных за обеспечение безопасности и охраны труда у работодателей;";
подпункт 13) исключить;
подпункт 11) пункта 14 изложить в следующей редакции:
"11) утверждает регламенты оказания государственных услуг;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением абзаца пятнадцатого пункта 1, который вводится в действие с 30 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов