Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қаңтардағы № 61 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 653-бабының 6-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру қағидалары бекiтілсiн.
2. Осы қаулы 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 16 қаңтардағы
№ 61 қаулысымен
бекітілген
Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің (Салық кодексі) 653-бабы 6-тармағының 5) тармақшасына сәйкес әзірленген және акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру тәртібін айқындайды.
2. Акциздік постылар лицензияда көрсетілген мекенжай бойынша салық төлеушілердің аумағында тікелей:
1) этил спиртін;
2) алкоголь өнімін;
3) темекі бұйымдарын;
4) бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отынын өндіруді жүзеге асыру орындарында орнатылады.
3. Сондай-ақ акциздік постылар салық төлеушілердің аумағында:
1) мұнай мен мұнай өнімдерін магистральдық мұнай өнімдері құбырлары арқылы орнын ауыстыру;
2) мұнай мен мұнай өнімдерін темір жол көлігімен орнын ауыстыру;
3) алкоголь өнімін, темекі бұйымдарын, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отынын көтерме саудада өткізуі жүзеге асырғанда орнатылады.
4. Осы Қағидалардың 3-тармағында көрсетілген акциздік постылар (мұнай мен мұнай өнімдерін магистральдық мұнай өнімдері құбырлары арқылы өткізуді жүзеге асыратын салық төлеушінің аумағында орнатылатын акциздік постыларды қоспағанда), осы Қағидалардың 9-тармағына сәйкес табыс етілетін хабарламада көрсетілген, акцизделетін тауарларды алған күннен бастап импортталаған акцизделетін тауарларды есепке алған күнге дейінгі мерзімге белгіленеді.
2. Акциздік постылардың қызметін ұйымдастыру тәртібі
5. Акциздік постылардың қызметін жедел басқаруды және үйлестіруді қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық төлеушіні тіркеу орны бойынша облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық органдарының басшылары жүзеге асырады.

Об утверждении Правил организации деятельности акцизных постов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 января 2012 года № 61. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 6 статьи 653 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила организации деятельности акцизных постов.
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2012 года и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 16 января 2012 года № 61
Правила
организации деятельности акцизных постов
1. Общие положения
1. Настоящие Правила организации деятельности акцизных постов (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 5) пункта 6 статьи 653 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и определяют порядок организации деятельности акцизных постов.
2. Акцизные посты устанавливаются на территории налогоплательщиков по адресу, указанному в лицензии, непосредственно в местах осуществления производства:
1) этилового спирта;
2) алкогольной продукции;
3) табачных изделий;
4) бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива.
3. Акцизные посты также устанавливаются на территории налогоплательщика, при осуществлении:
1) перемещения нефти и нефтепродуктов по магистральным нефтепродуктопроводам;
2) перемещение нефти и нефтепродуктов железнодорожным транспортом;
3) оптовой реализации алкогольной продукции, табачных изделий, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива.
4. Акцизные посты, указанные в пункте 3 настоящих Правил (за исключением акцизных постов устанавливаемых на территории налогоплательщиков осуществляющих перемещение нефти и нефтепродуктов по магистральным нефтепродуктопроводом), устанавливаются на период с даты получения подакцизных товаров указанной в уведомлении, представляемом в соответствии с пунктом 9 настоящих Правил, до даты принятия на учет импортированных подакцизных товаров.
2. Порядок организации деятельности акцизных постов
5. Оперативное руководство и координация деятельности акцизных постов осуществляется руководителями налоговых органов по областям, городам Алматы и Астана по месту регистрации налогоплательщика по отдельным видам деятельности.

6. Акциздік постыларды ұйымдастыру, орналасқан орындары мен қызметкерлердің құрамы, салық төлеушілердің жұмыс режиміне сәйкес олардың жұмыс регламенті қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық төлеушіні тіркеу орны бойынша салық органы басшысының бұйрығымен айқындалады.
7. Акциздік постының құрамы қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық төлеушіні тіркеу орны бойынша салық органының лауазымды адамдарының қатарынан құралады (бұдан әрі - лауазымды адамдар).
Лауазымды адамдар осы Қағидаларда көрсетілген әрекеттерді жүзеге асырған кезде Салық кодексінің акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің өндірісі мен айналымын мемлекеттік реттеу мәселелері жөніндегі заңнаманың нормаларын, осы Қағидаларды басшылыққа алады.
8. Акциздік постының жұмыс кестесі осы Қағидалардың 2 және 3-тармақтарында көрсетілген салық төлеушілердің жұмыс істеу режиміне сәйкес айқындалады.
9. Салық кодексінің 14-бабының 1-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттерден акцизделенетін тауарларды (жеңіл автомобильдерді және магистральдық құбырлармен өткізілетін акцизделетін тауарларды қоспағанда) өткізуді жүзеге асыратын салық төлеушілер көрсетілген тауарлардың әкелінетін орны бойынша салық органдарын үш жұмыс күнінен кешіктірмей олардың алдағы алу күні туралы осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша хабарландырады.
10. Осы Қағидалардың 9-тармағында көрсетілген хабарламаны алу орны бойынша салық органдары олардың есебін осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша журналда жүргізеді.
11. Лауазымды адам акциздік постыда болған кезеңінде:
1) негізгі шикізатты, қосалқы материалдарды, акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін тиеп-жөнелткен, жүкті түсірген (қабылдаған), орнын ауыстырған кезде қатысуға және олардың көлемін тауарлардың ілеспе жүкқұжаттарында көрсетілген және есепке қабылдап алған деректермен салыстырып тексеруге;
2) алкоголь өніміне арналған есепке алу-бақылау таңбалардың түпнұсқалығын іріктеп тексеруді арнайы аспаптар арқылы жүзеге асыруға;
3) ағымдағы жұмыс күні ішінде әкелінетін акцизделетін өнімді қабылдауды (түсіруді) аяқтай алмаған жағдайда, кәсіпорынның жауапты қызметкерімен бірлесіп, қойма үй-жайларын, көлік құралдарын жұмыс істемейтін уақыт кезеңіне мөрлеп және (немесе) пломбалауға және акцизделетін тауарлардың қолда барын және олардың бүтіндігін тексеруге;
4) жұмыс істемейтін уақыт кезеңіне және тұрып қалған уақытта:
акцизделенетін тауарлардың жекелеген түрлерін пайдалану мен жұмыс істеуін болдырмау үшін өндіру желілерін;
спирт сақталатын қоймадан алкоголь өнімін өндіруге этил спиртін беру крандарын;
мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруге арналған шикі мұнайды, мұнай өнімдерін жіберу крандарын (бұрандаларын);
өндірушінің немесе көтерме сатушының кіру және шығу қақпаларын (өндірушімен немесе көтерме саудада сатушымен келісім бойынша);
алкоголь өнімдерін өндірушінің араластыру цехындағы кіргізу және шығару құбыр желілерін;
мұнай өнімдерін араластыруды жүзеге асыратын кәсіпорындар мен шағын мұнай өндіруші зауыттардағы кіргізу және шығару құбыр желілерінің крандарын (бұрандаларын);
акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін сақтауға арналған қойма үй-жайларын;
дизель отынын, бензинді босату крандарын мөрлеуге және (немесе) пломба салуға.
Мөрлеу және (немесе) пломбы салу жөніндегі жұмыстарды жүзеге асырғаннан кейін осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мөрлеу және (немесе) пломбы салу актісі жасалады.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда көрсетілген мөрлер мен пломбаларды өндірушінің немесе көтерме саудада сатушының өкілдері алады.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдай фактісін табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдай саласындағы уәкілетті орган растайды;

6. Организация, места нахождения и состав работников акцизных постов, регламент их работы в соответствии с режимом работы налогоплательщика определяются приказом руководителя налогового органа по месту регистрации налогоплательщика по отдельным видам деятельности.
7. Состав акцизного поста формируется из числа должностных лиц налогового органа по месту регистрации налогоплательщика по отдельным видам деятельности (далее - должностные лица).
Должностные лица при осуществлении действий, указанных в настоящих Правилах, руководствуются нормами Налогового кодексазаконодательства по вопросам государственного регулирования производства и оборота отдельных видов подакцизных товаров настоящими Правилами.
8. График работы акцизного поста определяется в соответствии с режимом работы налогоплательщиков, указанных в пунктах 2 и 3 настоящих Правил.
9. В соответствии с подпунктом 7) пункта 1 статьи 14 Налогового кодекса налогоплательщики осуществляющие перемещение подакцизных товаров (за исключением легковых автомобилей и подакцизных товаров, перемещаемых по магистральным трубопроводам) на территорию Республики Казахстан из государств - членов Таможенного союза, уведомляют не менее чем за три рабочих дня налоговые органы по месту получения указанных товаров о предстоящей дате их получения по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
10. Налоговые органы по месту получения уведомлений указанных в пункте 9 настоящих Правил ведут их учет в журнале по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
11. Должностное лицо на период нахождения на акцизном посту имеет право:
1) присутствовать при отгрузке, разгрузке (приемке), перемещении основного сырья, вспомогательных материалов, отдельных видов подакцизных товаров и сверять их объемы с данными, указанными в товаро-сопроводительных документах и принятыми на учет;
2) осуществлять посредством специальных приборов выборочную проверку подлинности учетно-контрольных марок на алкогольной продукции;
3) в случае не завершения приемки (разгрузки) ввозимой подакцизной продукции в текущем рабочем дне, совместно с ответственным работником предприятия опечатывать и (или) пломбировать на нерабочий период времени складские помещения, транспортные средства и проверять наличие подакцизных товаров и их целостность;
4) опечатывать и (или) пломбировать на нерабочий период времени и время простоя:
линии по производству отдельных видов подакцизных товаров таким образом, чтобы исключалось их использование и функционирование;
краны подачи этилового спирта со спиртохранилища в производство алкогольной продукции;
краны (вентили) подачи сырой нефти, нефтепродуктов в производство отдельных видов нефтепродуктов;
въездные и выездные ворота производителя или оптовика (по согласованию с производителем или оптовиком);
впускные и выпускные трубопроводы купажного цеха производителя алкогольной продукции;
краны (вентили) впускных и выпускных трубопроводов предприятия, осуществляющего компаундирование нефтепродуктов и мининефтеперерабатывающего завода;
складские помещения, предназначенные для хранения отдельных видов подакцизных товаров;
краны отпуска (реализации) бензина, дизельного топлива.
После осуществления работ по опечатыванию или опломбированию составляет акт опечатывания или опломбирования по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
В случае возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, указанные опечатки и пломбы снимаются представителями производителя или оптовика.
Факт чрезвычайной ситуации природного и техногенного характера подтверждается уполномоченным органом в области чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера;

5) өндірушіден немесе көтерме сатушының басшысынан және басқа да лауазымды адамдардан акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін өндіру мен айналымы жөніндегі мәліметтер мен құжаттарды өз өкілеттіктері шегінде сұратуға;
6) шаруашылық қызметке араласу құқығынсыз, қажет болған жағдайда қауіпсіздік техникасы жөніндегі нұсқаулықтан өтумен, салық төлеушінің әкімшілік, өндірістік, қойма, сауда, қосалқы үй-жайларын зерттеуге;
7) өндірушінің немесе көтерме сатушының аумағынан (аумағына) шыққан (кірген) көлік құралдарын тексеріп қарауға;
8) акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің, сондай-ақ осы Қағидаларда көрсетілген негізгі шикізат пен қосалқы материалдардың қалдықтарын шығаруды жүзеге асыруға, қалдықтарды шығару актісін осы Қағидалардың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасауға;
9) салық төлеушілерден қызметтің жекелеген түрлері бойынша қызметтің тиісті түрлеріне тіркеу карточкасының бар-жоғын сұратуға;
10) көлемі көлемді-салмақты әдіспен айқындалатын мұнай, бензин (авиациялықты қоспағанда), дизель отынын бұруды және (немесе) жіберуді бақылауға құқығы бар.
12. Акциздік постыдағы лауазымды адам:
1) салық төлеушілердің акцизделенетін тауарларды өндіру мен өткізуді реттейтін Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтауына;
2) сатып алушыда лицензияның және (немесе) лицензияға қосымша болуына;
3) импортталатын акцизделетін тауарларды есепке қабылдауына;
4) акцизделетін тауарларды тек өлшеуші аппараттары арқылы бұруына және (немесе) жіберілуіне немесе есепке алу аспаптары арқылы сатуымен (құюмен), сондай ақ соңғылардың пломба салынған түрде пайдаланылуына;
5) салық төлеушінің акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін есепке алу-бақылау немесе акциздік таңбалармен таңбалау тәртібін сақтауына;
6) салық төлеушінің жіберілген кезінде акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлеріне ілеспе жүкқұжаттарын рәсімдеу тәртібін сақтауына;
7) акцизделетін тауарларға акциз ставкаларының дұрыс қолданылуына және акциздің бюджетке уақтылы және толық төленуіне;
8) акцизделетін тауарлардың өндірісі үшін негізгі шикізаттың, қосалқы материалдардың, дайын өнімнің, есепке алу-бақылау таңбаларының немесе акциздік таңбалардың қозғалысына бақылауды жүзеге асырады.
13. Акциздік постыдағы лауазымды адам:
1) негізгі шикізатты қабылдауға қатысады;
2) акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерін өндіру кезінде пайдаланылатын құрал-жабдықты алып тастау, алмастыру немесе жаңасын енгізу жағдайы болғанда, бір жұмыс күнінен кешіктірмей жазбаша түрде салық органы мен Салық комитетіне хабарлайды;
3) алкоголь өнімін өндірушінің жауапты тұлғасымен бірлесіп (көміртек қостотығымен қаныққанынан және шарап материалынан басқа) алкоголь өнімін құю желілерін жууды бастау мен аяқтауды есепке алу аспаптарының көрсеткіштерін осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша журналда белгілейді;

5) запрашивать в пределах своих полномочий от руководителя и других должностных лиц производителя или оптовика сведения и документы по производству и обороту отдельных видов подакцизных товаров;
6) обследовать административные, производственные, складские, торговые, подсобные помещения налогоплательщика, без права вмешательства в хозяйственную деятельность с прохождением при необходимости инструктажа по технике безопасности;
7) осматривать транспортные средства, выезжающие (въезжающие) с территории (на территорию) производителя или оптовика;
8) осуществлять снятие остатков отдельных видов подакцизных товаров, а также основного сырья и вспомогательных материалов, указанных в настоящих Правилах, составлять акт снятия остатков по форме согласно приложению 4 к настоящим Правилам;
9) запрашивать у налогоплательщиков наличие регистрационной карточки по отдельным видам деятельности на соответствующий вид деятельности;
10) осуществлять контроль за отводом и (или) отпуском нефти, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива, объем которых определяется объемно-массовым методом.
12. Должностное лицо, находящееся на акцизном посту осуществляет контроль за:
1) соблюдением налогоплательщиком требований законодательства  Республики  Казахстанрегулирующего производство и реализацию подакцизных товаров;
2) наличием у покупателя лицензии и (или) приложения к лицензии;
3) принятием на учет импортированных подакцизных товаров;
4) отводом и (или) отпуском подакцизных товаров исключительно через измеряющие аппараты или реализацией (розливом) через приборы учета, а также эксплуатацией последних в опломбированном виде;
5) соблюдением налогоплательщиком порядка маркировки отдельных видов подакцизных товаров учетно-контрольными или акцизными марками;
6) соблюдением налогоплательщиком правил оформления сопроводительных накладных на отдельные виды подакцизных товаров при их отпуске;
7) правильностью применения ставок акцизов на подакцизные товары, своевременностью и полнотой уплаты акцизов в бюджет;
8) движением основного сырья для производства подакцизных товаров, вспомогательных материалов, готовой продукции, учетно-контрольных марок или акцизных марок.
13. Должностное лицо, находящееся на акцизном посту:
1) присутствует при приемке основного сырья;
2) при демонтаже, замене или вводе нового оборудования, используемого в производстве отдельных видов подакцизных товаров, в срок не более одного рабочего дня информирует в письменном виде налоговый орган и Налоговый комитет;
3) в журнале по форме согласно приложению 5 к настоящим Правилам фиксирует показания приборов учета на начало и завершение промывки линий розлива алкогольной продукции совместно с ответственным работником производителя алкогольной продукции (кроме насыщенной двуокисью углерода и виноматериала);

4) мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерінің есепке алу аспаптарының (болған жағдайда) көрсеткіштерін осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша журналда белгілейді;
5) өндірушінің аумағында орнатылған акциздік постыдағы кезекшіліктен кейінгі екінші күні «Акциз» ақпараттық жүйесі арқылы осы Қағидаларға 78-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша бензин және дизель отынын, этил спирті, алкоголь өнімін (шарап материалынан басқа) өндіру мен өткізу көлемдері туралы күн сайынғы есептерді Салық комитетіне беруді қамтамасыз етеді;
6) жекелеген қызмет түрлері бойынша салық төлеушінің тіркеу орны бойынша салық органына осы Қағидалардың 15-тармағында көрсетілген есепті ай сайын толтыру үшін шеттен әкелінген алкоголь өнімі, темекі бұйымдары, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отыны жөніндегі мәліметтерді жібереді;
7) мөрдің немесе пломбаның бұзылғанын немесе бұрмаланғанын (төтенше жағдайлар туындауын қоспағанда) не спирт өлшеуші аппараттардың бақылаушы есепке алу аспаптары көрсеткіштерінің бұрмаланғанын анықтаған немесе белгіленбеген үлгідегі және (немесе) сәйкестендіруге жатпайтын есепке алу-бақылау немесе акциздік маркаларды, алкоголь өніміндегі есепке алу-бақылау маркасының, темекі бұйымдарында акциздік маркалардың жоқ екендігін анықтаған жағдайда тиісті акт жасайды.
Көрсетілген фактілер олар анықталған сәтінен бастап бір жұмыс күнінен кешіктірілмей жоғарыда тұрған салық органына жазбаша түрде жеткізіледі.
14. Мұнай мен мұнай өнімдерін магистральдық мұнай өнімдері құбырлары, темір жол көлігі арқылы орнын ауыстыруды жүзеге асыратын салық төлеушіде орнатылған акциздік постыда отырған лауазымды адам:
1) мұнай және мұнай өнімдерін есепке алу аспаптарының (бар болған жағдайда) көрсеткіштерін жұмыс күнінің басында және аяғында осы Қағидаларға 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша журналда белгілейді;
2) көлемі көлемді-салмақтық әдіспен айқындалатын мұнай, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отынын қабылдауға және тиеп жөнелтуге қатысады;
3) Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттерден мұнай мен мұнай өнімдерін магистральдық мұнай өнімдері құбырлары, темір жол көлігі арқылы орнын ауыстырған мұнай және мұнай өнімдері жөніндегі мәліметтерді қызметтің жекелеген түрлері бойынша салық төлеушінің тіркеу орны бойынша салық органына осы Қағидалардың 15-тармағында көрсетілген ай сайын есепті толтыру үшін жібереді.
15. Салық төлеушінің тіркеу орны бойынша салық органы Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше мемлекеттерден өткізілген мұнай мен мұнай өнімдерін, Кеден одағына мүше мемлекеттерден әкелінген алкоголь өнімі, темекі бұйымдары, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отыны жөніндегі есептерді ақпараттық жүйе арқылы есепті айдан кейінгі айдың 10 күнінен кешіктірмей Салық комитетіне осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша беруді қамтамасыз етеді.

4) фиксирует показания приборов учета (при наличии) отдельных видов нефтепродуктов на начало и завершение рабочего дня в журнале по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам;
5) на второй день после дежурства на акцизном посту установленного на территории производителя посредством информационной системы "Акциз" обеспечивает передачу в Налоговый комитет ежедневных отчетов по объемам производства и реализации этилового спирта, алкогольной продукции (кроме виноматериала), бензина (за исключением авиационного) и дизельного топлива, по форме, согласно приложениям 7-8 к настоящим Правилам;
6) передает сведения по ввезенной алкогольной продукции, табачных изделий, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива, в налоговый орган по месту регистрации налогоплательщика по отдельным видам деятельности для составления ежемесячного отчета указанного в пункте 15 настоящих Правил;
7) в случае обнаружения срыва или искажения опечатки или пломбы (за исключением возникновения чрезвычайных ситуаций), либо искажения показаний спиртоизмеряющих аппаратов, контрольных приборов учета, обнаружения учетно-контрольных или акцизных марок неустановленного образца и (или) не поддающихся идентификации, отсутствия учетно-контрольной марки на алкогольной продукции, акцизных марок на табачных изделиях составляет соответствующий акт.
Указанные факты в срок не позднее одного рабочего дня с момента их обнаружения в письменном виде доводятся до вышестоящего налогового органа.
14. Должностное лицо, находящееся на акцизном посту, установленного у налогоплательщика, осуществляющего перемещение нефти и нефтепродуктов магистральным нефтепродуктопроводом, железнодорожным транспортом:
1) фиксирует показания приборов учета нефти и нефтепродуктов (при наличии) на начало и завершение рабочего дня в журнале по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам;
2) присутствует при приемке и отгрузке нефти, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива, объем которых определяется объемно-массовым методом;
3) передает сведения по перемещенным на территорию Республики Казахстан из государств - членов Таможенного союза нефти и нефтепродуктам магистральным нефтепродуктопроводом, железнодорожным транспортом в налоговый орган по месту регистрации налогоплательщика по отдельным видам деятельности для составления ежемесячного отчета, указанного в пункте 15 настоящих Правил.
15. Налоговый орган по месту регистрации налогоплательщика ежемесячно не позднее 10-го числа месяца следующего за отчетным месяцем посредством информационной системы обеспечивает передачу в Налоговый комитет отчетов по перемещенным на территорию Республики Казахстан из государств - членов Таможенного союза нефти и нефтепродуктам, ввезенной из государств - членов Таможенного союза алкогольной продукции, табачных изделий, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам.

16. Этил спиртін, алкоголь өнімін, темекі бұйымдарын, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отынын өндірушінің аумағында орнатылған акциздік постыда отырған лауазымды адам осы Қағидалардың 1112 және 13-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша журналдарды күн сайын жүргізеді.
Бұл ретте араластыру кезінде шикізат ретінде пайдаланылатын мұнай өнімдерінің көлемдері негізгі шикізаттың қозғалысы журналында көрсетіледі.
Журналдар нөмірленеді, бауланады, басшының қолы қойылады және тиісті салық органының мөрі басылады.
3. Қорытынды ережелер
17. Акциздік постылардың қызметін бақылау Салық комитетіне салық органдары берген деректерді талдау және салық органдары мен Салық комитетінің акциздік постыларға тексеру жүргізуі арқылы жүзеге асырылады.
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
1-қосымша
нысан
Кеден одағына мүше мемлекеттерден акцизделетін тауарларды
(жеңіл автомобильдерді және магистральдық құбыржолдармен
өткізілетін акцизделетін тауарларды қоспағанда)
алдағы алу күні туралы хабарлама
_____________________________
(салық органының атауы)
Салық төлеушінің атауы: _____________________________________________
_____________________________________________________________________
СТН_______________________, БСН ________________________________
Заңды мекенжайы: ____________________________________________________
Жекелеген қызмет түрлері бойынша салық органдарындағы тіркеу карточкалары туралы ақпарат: берілген күні ___ _______ 20 _ _ жылға,
сериясы _________ № ______________
Алкоголь өнімін сақтауға және көтерме саудада сатуға мемлекеттік лицензия туралы деректер:
1) берілген күні ___ ________ 20 _ _ жыл, № __________
2) берілген күні ___ ________ 20 _ _ жыл, № __________
Алкоголь өнімін, темекі бұйымдарын алу жоспарланатын қойма орындарының мекенжайы
Резервуарлық парктің мекенжайы және бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель отынын сақтауға арналған сыйымдылықтың нөмірі
Алынған күні
Өнімнің түрі
Жалпы мөлшері (алкоголь өнімі үшін – дал, темекі бұйымдарына – 1000 дана, бензин және дизель отынына - тонна)
1
2
3
4
5
6
Басшысының аты-жөні _______________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
___________________________________________ негізінде әрекет жасайтын
_____________________________________________________________________
уәкілетті өкілдің аты-жөні ________________________________
_____________________________________________________________________
______________/_________________________/____________________________
(күні)       (хабарланушының қолы)     (хабарланушының аты-жөні)
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
2-қосымша
нысан
Кеден одағына мүше мемлекеттерден акцизделетін тауарларды
(жеңіл автомобильдерді және магистральдық құбыржолдармен
өткізілетін акцизделетін тауарларды қоспағанда) алдағы
алу күні туралы хабарламалар журналы
Салық органының коды
Салық төлеушінің атауы
Салық төлеушінің СТН/БСН
Акцизделенетін тауардың түрі
Хабарлама алынған күні
Акцизделетін тауардың алдағы алынатын күні
Мөлшері (алкоголь өнімі үшін – дал, темекі өнімдеріне – 1000 дана, бензин және дизель отынына - тонна)
Салық органы қызметкерінің аты-жөні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
3-қосымша
нысан
Мөр немесе пломба салу актісі
Күні
Салық органының коды
Кәсіпорынның атауы
Кәсіпорынның СТН/БСН
Мөр немесе пломбаны салу орны
Пломбиратордың бедері, бір рет пайдаланатын бақылау пломбасының нөмірі, мөрдің деректері
Салынған пломбалардың немесе мөрлердің саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Акциздік посты қызметкерінің аты-жөні ____________ _________________
(қолы)
Акциздік посты қызметкерінің аты-жөні ____________ _________________
(қолы)
Мекеменің уәкілеттік берілген мүшесінің аты-жөні __________ _________
(қолы)
Мекеменің уәкілеттік берілген мүшесінің аты-жөні __________ _________
(қолы)
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
4-қосымша
нысан
Акцизделетін тауарлардың жекелеген түрлерінің, негізгі шикізат
пен қосалқы материалдардың қалдықтарын шығару актісі
Күні
Салық органының коды
Кәсіпорынның атауы
Кәсіпорынның СТН/БСН
Акцизделетін тауардың түрі
Негізгі шикізат
Қосалқы материалдар
Мөлшері (алкоголь өнімі үшін – дал, темекі бұйымдарына – 1000 дана, бензин және дизель отынына - тонна)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік посты қызметкерінің аты-жөні ______________ ________________
(қолы)
Акциздік посты қызметкерінің аты-жөні ______________ ________________
(қолы)
Мекеменің уәкілеттік берілген мүшесінің аты-жөні ________ ___________
(қолы)
Мекеменің уәкілеттік берілген мүшесінің аты-жөні ________ ___________
(қолы)
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
5-қосымша
нысан
Алкоголь өнімін құю желілерін жууды бастау мен аяқтаудағы
есепке алу аспаптарының көрсеткіштер журналы
Күні
Салық органының коды
Кәсіпорынның атауы
Кәсіпорынның СТН/БСН
Алкоголь өнімін есепке алу жүйесінің (АӨЕЖ) №
Жууды бастау кезіндегі есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Жууды аяқтау кезіндегі есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Акциздік посты лауазымды тұлғасының аты-жөні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
6-қосымша
нысан
Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін есепке алу
аспаптарының көрсеткіштер журналы
Күні
Салық органының коды
Кәсіпорынның атауы
Кәсіпорынның СТН/БСН
Өнімнің түрі
Күннің басындағы есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Күннің аяғындағы есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Акциздік посты лауазымды тұлғаның аты-жөні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
7-қосымша
Акциздік постылардың деректері бойынша этил спиртін және/немесе
алкоголь өнімін өндіретін кәсіпорындардың өндіріс және өткізу
көлемдері туралы есеп
Р/с
Өндіруші кәсіпорынның СТН/БСН
өндіруші кәсіпорынның атауы
күннің басына өнім қалдығы
есепті кезеңде өндірілген этил спирті мен алкоголь өнімі
түрі
өнімнің атауы
шөлмек (дана)
(шөлмекке құйылған алкоголь өнімі үшін)
шөлмектің сыйымдылығы
(шөлмектерге құйылған алкоголь өнімі үшін)
даллда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
кестенің жалғасы
өлшеу аппаратының көрсеткіштері
спирт өлшеуші аппаратының №
күннің басына спирт өлшеуші аппаратарының көрсеткіштері
күннің соңына спирт өлшеуші аппаратының көрсеткіші
құю желісінің №
күннің басына АӨЕЖ есептеуішінің көрсеткіштері V-(литр), N1-(шөл.), N2-(шөл.)
күннің соңына АӨЕЖ есептеуішінің көрсеткіштері V-(литр), N1-(шөл.), N2-(шөл.)
V
N1
N2
V
N1
N2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
кестенің жалғасы
басқа жақтан келіп түсті немесе одан әрі сатылған өнімді қайтару
кіріс түрі (басқа жақтан немесе қайтарылған)
түрлері бойынша
шөлмек данада (шөлмектерге құйылған алкоголь өнімі үшін)
шөлмекте сыйымдылық (шөлмектерге құйылған алкоголь өнімін үшін)
даллда
жеткізушінің СТН/БСН
жеткізуші заңды тұлғаның немесе жеке тұлғаның атауы
20
21
22
23
24
25
26
кестенің жалғасы
есепті кезеңде заңды немесе жеке тұлғаға тиеп-жөнелтілген этил спирт және алкоголь өнімі
күннің соңына өнім қалдығы
түрі
данадағы шөлмек (шөлмектерге құйылған алкоголь өнімі үшін)
шөлмектің сыйымдылығы (шөлмектерге құйылған алкоголь өнімі үшін)
даллда
алушының СТН/БСН
алушы заңды немесе жеке тұлғаның атауы
27
28
29
30
31
32
33
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
8-қосымша
нысан
Акциздік постының деректері бойынша мұнай өнімдерін өткізу
(тиеп-жөнелту) көлемдері туралы күн сайынғы есеп
__________________ жағдай бойынша
Р/с
Өндірушінің СТН/БСН
өндіруші кәсіпорынның атауы
мұнай өнімінің түрі
Пин-код
тиеп-жөнелтілген (тонна)
операция коды
ілеспе жүк құжатының күні
ілеспе жүк құжатының нөмірі
Алушы кәсіпорынның СТН/БСН
алушы кәсіпорынның атауы
мұнай өнімдерін жеткізу мекен-жайы
тиеп-жөнелту түрі (т/ж, автокөлік, құбыржол)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
9-қосымша
нысан
Магистральдық мұнай өнімдері құбыры арқылы мұнай және мұнай
өнімдерін өткізуді жүзеге асыратын салық төлеушінің мұнайы мен
мұнай өнімдерін есепке алу аспаптарының көрсеткіштер журналы
Күні
Салық органының атауы
Кәсіпорынның атауы
Кәсіпорынның СТН/БСН
Өнімнің түрі
Күннің басындағы есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Күннің аяғындағы есепке алу аспаптарының көрсеткіштері
Акциздік постының лауазымды тұлғасының аты-жөні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
10-қосымша
нысан
Қазақстан Республикасының аумағына Кеден одағына мүше
мемлекеттерден өткізілген мұнай мен мұнай өнімдері, Кеден
одағына мүше мемлекеттерден әкелінген алкоголь өнімі, темекі
бұйымдары, бензин (авиациялық бензиндi қоспағанда), дизель
отыны жөніндегі есеп
____________________________
Салық органы
Күні
Алушының атауы
Алушының СТН/БСН
Өнімнің түрі
Алынған өнімнің саны
Өткізілген өнімнің саны
Жөнелтушінің елі
Нормалар шегіндегі шығындар
Бүліну, жоғалу
Ілеспе жүкқұжаттар
күні
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
11-қосымша
нысан
Негізгі шикізат қозғалысының журналы
Күні
Негізгі шикізаттың атауы
Қолда бар негізгі шикізат (тонна, дал.)
Акциздік посты қызметкерлерінің қолдары
Өнім ұйымының жауапты тұлғаларының қолдары
Күннің басына қалдығы
Бір күн ішінде алынды
Өндіріске жіберілген
өндірістік шығындар
Күннің соңындағы қалдығы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
12-қосымша
нысан
Есепке алу-бақылау мен акциздік маркалар қозғалысының журналы
Күні
Есепке алу-бақылау мен акциздік маркалардың саны, дана
Акциздік посты қызметкерлерінің қолдары
Акцизделетін өнім өндіруші ұйымның жауапты тұлғаларының қолдары
Күннің басына қалдығы
Бір күн ішінде алынды
Пайдаланылды
Күннің өндірістік шығындары
Күннің соңындағы қалдығы
1
2
3
4
5
6
7
8
Акциздік постылардың қызметін
ұйымдастыру қағидаларына
13-қосымша
нысан
Шыны ыдысы қозғалысының журналы
Күні
Шыны ыдысының қозғалысы, дана.
Күннің басына қалдығы
Алынды
Өндірістік шығындар
Өндіріске жіберілген
қайтару
Күннің соңына қалдығы
1
2
3
4
5
6
7

16. Должностное лицо, находящееся на акцизном посту установленного на территории производителя этилового спирта, алкогольной продукции, табачных изделий, бензина (за исключением авиационного), дизельного топлива ежедневно ведет журналы по формам, согласно приложениям 1112 и 13 к настоящим Правилам.
При этом, объемы нефтепродуктов, используемых в качестве сырья при компаундировании, отражаются в журнале движения основного сырья.
Журналы пронумеровываются, прошнуровываются и скрепляются подписью руководителя и печатью соответствующего налогового органа.
3. Заключительное положение
17. Контроль за деятельностью акцизных постов осуществляется посредством анализа представленных налоговыми органами в Налоговый комитет данных и проведения проверок акцизных постов налоговыми органами и Налоговым комитетом.
Приложение 1
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Уведомление о предстоящей дате получения
подакцизных товаров (за исключением легковых автомобилей и
подакцизных товаров перемещаемых по магистральным
трубопроводам), из государств – членов Таможенного союза
________________________________
(наименование налогового органа)
Наименование налогоплательщика: _____________________________________
_____________________________________________________________________
РНН ______________________, БИН _____________________________________
Юридический адрес: __________________________________________________
_____________________________________________________________________
Сведения о регистрационной карточке в налоговых органах по отдельным
видам деятельности: дата выдачи ____ _____________ 20__ года,
серия _________ № ______________
Данные о государственной лицензии на хранение и оптовую реализацию
алкогольной продукции:
1) дата выдачи ___ ________ 20__ года, № __________
2) дата выдачи ___ ________ 20__ года, № __________
Адрес складского
помещения, в
котором
планируется
получение
алкогольной
продукции,
табачных изделий
Адрес
резервуарного
парка и номер
емкости для
хранения бензина
(за исключением
авиационного)
дизельного топлива
Дата
получения
Вид
продукции
Общее количество
(для алкогольной
продукции - дал, для
табачных изделий –
1000 шт., для бензина
и дизельного
топлива - тонн)
Ф.И.О. руководителя _________________________________________________
Ф.И.О. уполномоченного представителя ________________________________
Действующий на основании: ___________________________________________
______________/____________________/_________________________________
(дата)   (подпись уведомителя)         (Ф.И.О. уведомителя)
Приложение 2
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал
уведомлений о предстоящей дате получения
подакцизных товаров (за исключением легковых автомобилей и
подакцизных товаров перемещаемых по магистральным
трубопроводам), из государств – членов Таможенного союза
Код
налого-
вого
органа
Наимено-
вание
налогопла-
тельщика
РНН/БИН
налого-
платель-
щика
Вид
подак-
цизного
товара
Дата
получения
уведом-
ления
Предстоя-
щая дата
получения
подакциз-
ного
товара
Количество
(для
алкогольной
продукции -
дал, для
табачных
изделий –
1000 шт.,
для бензина
и
дизельного
топлива -
тонн)
Ф.И.О.
работника
налогового
органа
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 3
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Акт
опечатывания или опломбирования
Дата
Код
налого-
вого
органа
Наимено-
вание
предприя-
тия
РНН/БИН
предприя-
тия
Место
опечаты-
вания или
опломби-
рования
Оттиск пломбиратора,
номер одноразовой
контрольной пломбы,
данные опечатки
Количество
наложенных пломб
или опечаток
1
2
3
4
5
6
7
8
Ф.И.О. работника акцизного поста ______________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. работника акцизного поста ______________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. уполномоченного
представителя предприятия _____________________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. уполномоченного
представителя предприятия _____________________________ _____________
(подпись)
Приложение 4
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Акт
снятия остатков отдельных видов подакцизных товаров, а также
основного сырья и вспомогательных материалов
Дата
Код
налого-
вого
органа
Наимено-
вание
предприя-
тия
РНН/БИН
предприя-
тия
Вид
подак-
цизного
товара
Основное
сырье
Вспомога-
тельные
материалы
Количество (для
алкогольной
продукции - дал, для
табачных изделий –
1000 шт., для бензина
и дизельного топлива -
тонн)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Ф.И.О. работника акцизного поста ______________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. работника акцизного поста ______________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. уполномоченного
представителя предприятия _____________________________ _____________
(подпись)
Ф.И.О. уполномоченного
представителя предприятия _____________________________ _____________
(подпись)
Приложение 5
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал показаний приборов учета на начало и завершение
промывки линий розлива алкогольной продукции
Дата
Код
налого-
вого
органа
Наимено-
вание
налого-
платель-
щика
РНН/БИН
предприя-
тия
№ системы
учета
алкогольной
продукции
(СУАП)
Показания
приборов
учета на
начало
промывки
Показания
приборов
учета по
завершению
промывки
Ф.И.О.
должностного
лица акцизного
поста
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 6
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал показаний приборов учета отдельных видов нефтепродуктов
Дата
Код
налого-
вого
органа
Наиме-
нование
налогопла-
тельщика
РНН/БИН
налогоп-
латель-
щика
Вид
продук-
ции
Показания
приборов
учета на
начало
дня
Показания
приборов
учета по
завершению
дня
Ф.И.О.
должностного
лица акцизного
поста
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 7
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Отчет об объемах производства и реализации предприятиями,
производящими этиловый спирт и/или алкогольную продукцию по
данным акцизного поста по состоянию на __________________
п/п
РНН/БИН
предприя-
тия
произво-
дителя
наимено-
вание
предприя-
тия
произво-
дителя
остаток
продукции
на начало
дня
произведено этилового спирта и алкогольной
продукции в отчетном периоде
вид
наимено-
вание
продук-
ции
бутылки
(шт.) (для
алкогольной
продукции
розлитой в
бутылки)
емкость бутылок
(для алкогольной
продукции розлитой
в бутылки)
в даллах
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Продолжение таблицы
показания измеряющих аппаратов
поступило со стороны или возврат ранее
реализованной продукции
спир-
тоиз-
меря-
ющего
аппа-
рата
пока-
за-
ния
спир-
тоиз-
меря-
ющих
аппа-
ра-
тов
на
нача-
ло
дня
пока-
зания
спир-
тоиз-
меря-
ющих
аппа-
ратов
на
ко-
нец
дня
лин-
ии
роз-
лива
пока-
зания
счет-
чиков
СУАП
на на-
чало
дня
V-(литр),
N1-(бут.),
N2-(бут.)
показания
счетчиков
СУАП на
конец дня
V-(литр),
N1-(бут.),
N2-(бут.)
вид
прихо-
да (со
сторо-
ны или
возв-
рат)
п
о
в
и
д
а
м
бу-
тыл-
ки в
шту-
ках
(для
алко-
голь-
ной
про-
дук-
ции
роз-
ли-
той
в бу-
тыл-
ки)
емко-
сть
буты-
лок
(для
алко-
голь-
ной
про-
дук-
ции
роз-
ли-
той
в
бу-
тыл-
ки)
в
дал-
лах
РНН/
БИН,
пос-
тав-
щи-
ка
наи-
ме-
нова-
ние
юри-
дичес-
кого
или
физи-
чес-
кого
лица
пос-
тав-
щика
V
N1
N2
V
N1
N2
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
Продолжение таблицы
отгружено этилового спирта и алкогольной продукции юр. или физ.
лицу в отчетном периоде
остаток
продукции
на конец
дня
вид
бутылки в штуках
(для алкогольной
продукции
розлитой в
бутылки)
емкость бутылок (для
алкогольной продукции
розлитой в бутылки)
в даллах
РНН/БИН
получателя
наименование
юридического
или
физического
лица
получателя
27
28
29
30
31
32
33
Приложение 8
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Ежедневный отчет об объемах реализации (отгрузки)
нефтепродуктов по данным акцизного поста
по состоянию на _________________
№ п/п
РНН/БИН произ-
водителя
наиме-
нование
предп-
риятия
произво-
дителя
вид
нефтеп-
родукта
Пин-
код
отгру-
жено,
(в тон-
нах)
код
опера-
ции
дата
соп-
рово-
дите-
льной
накла-
дной
номер
сопро-
води-
тель-
ной
нак-
ладной
РНН/БИН
получа-
теля
наиме-
нова-
ние
предп-
рия-
тия
получа-
теля
адрес
пос-
тавки
нефте-
продук-
тов
вид
отг-
рузки
(ж/д,
авто-
транс-
порт,
трубо-
провод)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Приложение 9
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал показаний приборов учета нефти и отдельных видов
нефтепродуктов налогоплательщиков, осуществляющих перемещение
нефти и нефтепродуктов магистральным нефтепродуктопроводом
Дата
Наиме-
нование
налого-
вого
органа
Наиме-
нование
предп-
риятия
РНН/БИН
предприятия
Вид
продукции
Показания
приборов
учета на
начало
дня
Показания
приборов
учета по
завершению
дня
Ф.И.О.
должностного
лица акцизного
поста
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 10
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Отчет по перемещенным на территорию Республики Казахстан из
государств–членов Таможенного союза нефти и нефтепродуктам,
ввезенным из государств–членов Таможенного союза алкогольной
продукции, табачных изделий, бензина (за исключением
авиационного), дизельного топлива
________________________________
налоговый орган
Дата
Наимено-
вание
получа-
теля
РНН/БИН
полу-
чателя
Вид
продук-
ции
Коли-
чество
получен-
ной
продук-
ции
Коли-
чество
переме-
щенной
продук-
ции
Страна
отпра-
вителя
Потери
в преде-
лах
норм
Порча,
утрата
Сопроводительные
документы
дата
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 11
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал движения основного сырья
Дата
Наиме-
нование
основного
сырья
Наличие основного сырья (тонн, дал.)
Подписи
работников
акцизного
поста
Подписи
ответственных
лиц организации-
продукции
Остаток
на
начало
дня
Получено
за день
Отпущено в
производ-
ство
Производ-
ственные
потери
Остаток
на
конец
дня
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Приложение 12
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал движения учетно-контрольных марок и акцизных марок
Дата
Количество учетно-контрольных марок и
акцизных марок, штук
Подписи
работников
акцизного
поста
Подписи
ответственных
лиц
организации -
производителя
подакцизной
продукции
Остаток
на начало
дня
Получено
за день
Исполь-
зовано
Производ-
ственные
потери дня
Остаток
на
конец
1
2
3
4
5
6
7
8
Приложение 13
к Правилам организации
деятельности акцизных постов
Форма
Журнал движения стеклотары
Дата
Движение стеклотары, штук.
Остаток на
начало дня
Получено
Производ-
ственные
потери
Отпущено на
производство
Возврат
Остаток на конец дня
1
2
3
4
5
6
7