2012 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 17 мамырдағы № 632 Қаулысы
«Назарбаев орталығы» мемлекеттік мекемесін құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 23 қаңтардағы № 248 Жарлығын және «Назарбаев орталығы» көп функциялы ғылыми-талдамалық және гуманитарлық-ағартушылық мемлекеттік мекемесінің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 наурыздағы № 338 қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2012 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. «Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011-2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 96 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 213-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген кіші 7.1-бөлімде:
006 «Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттiк ұйымдардың күрделi шығыстары» деген бюджеттік бағдарлама мынадай редакцияда жазылсын:
«
Бюджеттiк бағдарлама
006 Мәдениет және ақпарат саласындағы мемлекеттiк ұйымдардың күрделi шығыстары
Сипаттау
Мәдениет саласындағы мекемелер мен кәсiпорындарға күрделi жөндеу жүргiзу, мәдениет, мұрағат мекемелері саласындағы мемлекеттiк ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
Бюджеттiк бағдарламаның түрi
мазмұнына байланысты
Күрделі шығыстарды жүзеге асыру
Iске асыру тәсiлiне байланысты
Бір әкімші іске асыратын жеке бюджеттiк бағдарлама
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарламалар көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бiрл.
Есептi кезең
Жоспарлы кезең
2014 жыл
2015 жыл
2009 жыл
2010 жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
Бюджеттік бағдарламаның іс-шаралары
Мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
мың теңге

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2012 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011-2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 мая 2012 года № 632
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 23 января 2012 года № 248 "О создании государственного учреждения "Назарбаев центр" и постановления Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2012 года № 338 "О некоторых вопросах многофункционального научно-аналитического и гуманитарно-просветительского государственного учреждения "Назарбаев центр" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2012 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 96 "О Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011-2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 213) следующие изменения:
в Стратегическом плане Министерства культуры и информации Республики Казахстан на 2011-2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в подразделе 7.1. "Бюджетные программы":
бюджетную программу 006 "Капитальные расходы государственных организаций в области культуры и информации" изложить в следующей редакции:
"
Бюджетная
программа
006 Капитальные расходы государственных организаций в области культуры
и информации
Описание
Проведение капитального ремонта учреждений и предприятий в области
культуры, материально-техническое оснащение государственных организаций
в области культуры, архивных учреждений
Вид бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Осуществление капитальных расходов
в зависимости от
способа
реализации
Индивидуальная бюджетная программа, реализуемая одним
администратором
текущая/развитие
Текущая
Наименование показателей
бюджетной программы
Ед.
изм.
Отчетный
период
Плановый период
2014
год
2015
год
2009
год
2010
год
2011
год
2012
год
2013
год
Мероприятия
бюджетной
программы
Материально-
техническое
оснащение
организаций
культуры
тыс.
тенге