"Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 15 қазандағы № 1309 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С.Ахметов
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ ЖАРЛЫҒЫ «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі
стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы
Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 17 наурыздағы № 67 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 8, 65-құжат; 2011 ж., № 26, 301-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
4 және 4-1-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
«4. Астана қаласының әкімі:
1) Астана қаласын дамытудың бағдарламаларын іске асыру шеңберінде Стратегиялық жоспарды іске асырудың негізгі бағыттарын көздесін;
2) жыл қорытындысы бойынша 15 мамырға дейін Қазақстан Республикасының Үкіметіне Астана қаласын дамыту бағдарламаларының іске асырылуы жөніндегі есеп шеңберінде Стратегиялық жоспардың іске асырылу барысы туралы ақпарат берсін.
4-1. Қазақстан Республикасының Үкіметі жылдың қорытындылары бойынша 30 мамырға дейін Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігіне Стратегиялық жоспардың орындалу барысы туралы ақпарат берсін.».
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Астана қаласын орнықты дамытудың 2030 жылға дейінгі стратегиялық жоспарында:
«Астана қаласын орнықты дамыту көрсеткіштерін бағалау» деген 5-бөлім алып тасталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 октября 2012 года № 1309
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 «О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от
17 марта 2006 года № 67 "О Стратегическом плане
устойчивого развития города Астаны до 2030 года"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 17 марта 2006 года № 67 «О Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года» (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 8, ст. 65; 2011 г., № 26 ст. 301) следующие изменения:
пункты 4 и 4-1 изложить в следующей редакции:
«4. Акиму города Астаны:
1) основные направления реализации Стратегического плана предусмотреть в рамках реализации программ развития города Астаны;
2) информацию о ходе реализации Стратегического плана представлять по итогам года до 15 мая в Правительство Республики Казахстан в рамках отчета по реализации программ развития города Астаны.
4-1. Правительству Республики Казахстан по итогам года представлять в Администрацию Президента Республики Казахстан информацию о ходе исполнения Стратегического плана до 30 мая.».;
в Стратегическом плане устойчивого развития города Астаны до 2030 года, утвержденном вышеназванным Указом:
раздел 5. «Оценка показателей устойчивого развития города Астаны» исключить.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан