"Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттау мен есепке алу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1589 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 21 қарашадағы № 1472 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № 105 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.02.2016 № 105 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттау мен есепке алу қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1589 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2012 ж., № 9, 187-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттау мен есепке алу қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. Мемлекеттік орман қоры учаскелерінде селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді аттестаттауды осы салада маманданған ұйымдар (бұдан әрі – мамандандырылған ұйым) жүзеге асырады.».
көрсетілген Қағидалардың 4-қосымшасының бірінші абзацы мынадай
редакцияда жазылсын:
«______________________________________________________________
_________________________________________ бұйрығына сәйкес мына құрамдағы (мамандандырылған ұйымының атауы) аттестаттау комиссиясы
___________________________________________________________________
__________________________________________________________________
комиссия мүшелерінің тегі, аты, әкесінің аты, лауазымы) аттестаттау (есептен шығару, есепке алу) мақсатында селекциялық-тұқым шаруашылығы мақсатындағы объектілерді тексерді.».
көрсетілген Қағидалардың 12-қосымшасының бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«Мамандандырылған ұйымның басшысы __________________».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               С. Ахметов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1589 "Об утверждении Правил аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 ноября 2012 года № 1472. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2016 года № 105
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.02.2016 № 105 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1589 «Об утверждении Правил аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда» (САПП Республики Казахстан, 2012 г., № 9, ст. 187) следующие изменения:
в Правилах аттестации и учета объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда, утвержденных указанным постановлением:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Аттестация объектов селекционно-семеноводческого назначения на участках государственного лесного фонда осуществляется организациями, специализирующимися в этой области (далее – специализированная организация).»;
абзац первый приложения 4 к указанным Правилам изложить в следующей редакции:
«В соответствии с приказом ____________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование специализированной организации)
аттестационной комиссией в составе __________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, должности членов комиссии)
с целью аттестации (списания, учета) обследованы объекты
селекционно-семеноводческого назначения.»;
абзац первый приложения 12 к указанным Правилам изложить в следующей редакции:
«Руководитель специализированной организации ________________».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов