Конкурстан тыс рәсімдер арқылы 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 22 сәуірдегі № 385 қаулысы
«Ғылым туралы» 2011 жылғы 18 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджеттен 2013 - 2015 жылдарға арналған бағдарламалық-нысаналы қаржыландыру:
1) «2013 - 2015 жылдарға арналған карантиндік зиянды организмдердің фитосанитариялық қауіп-қатерлерін талдау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер» ғылыми-техникалық бағдарламасы бойынша;
2) «2013 - 2014 жылдарға арналған жаңғыртылған энергия көздерін қолдану арқылы Қазақстандағы мал шаруашылығын дамыту мен жайылымдарды тиімді пайдалануға ғылыми-эксперименталдық негіздеме» ғылыми-техникалық жобасы бойынша конкурстан тыс рәсімдер арқылы жүзеге асырылады деп белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 26.08.2013 № 826 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О программно-целевом финансировании вне конкурсных процедур на 2013 - 2015 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2013 года № 385
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 18 февраля 2011 года «О науке» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что программно-целевое финансирование на 2013 - 2015 годы из республиканского бюджета вне конкурсных процедур осуществляется:
1) по научно-технической программе «Прикладные научные исследования в области анализа фитосанитарных рисков карантинных вредных организмов на 2013 - 2015 годы»;
2) по научно-техническому проекту «Научно-экспериментальное обоснование эффективного использования пастбищ и развития животноводства Казахстана с применением возобновляемых источников энергии на 2013 - 2014 годы».
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 26.08.2013 № 826.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов