Астана қаласына 2010 жылы республикалық бюджеттен тұрғын үй құрылысына берілген бюджеттік кредиттерді қайта құрылымдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 24 мамырдағы № 514 қаулысы
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 193-бабына және «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2010 – 2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес 008 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беру» бюджеттік бағдарламасы бойынша Астана қаласының жергілікті атқарушы органына 9300000000 (тоғыз миллиард үш жүз миллион) теңге сомасында берілген бюджеттік кредит негізгі борышты өтеу мерзімін өзгерту бөлігінде мынадай тәртіппен:
2013 жылға 1450000000 (бір миллиард төрт жүз елу миллион) теңге сомасында;
2014 жылға 3925000000 (үш миллиард тоғыз жүз жиырма бес миллион) теңге сомасында;
2015 жылға 3925000000 (үш миллиард тоғыз жүз жиырма бес миллион) теңге сомасында қайта құрылымдалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 27.06.2014 № 714 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі, Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрлігі, Астана қаласының әкімі кредиттік шартқа тиісті қосымша келісім жасасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

О реструктуризации бюджетного кредита, выданного из республиканского бюджета в 2010 году городу Астане на строительство жилья
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2013 года № 514
В соответствии со статьей 193 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 «Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реструктуризировать бюджетный кредит, предоставленный в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010 – 2012 годы» по бюджетной программе 008 «Кредитование областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы на строительство жилья и (или) приобретение жилья» местному исполнительному органу города Астаны в части изменения сроков погашения основного долга в сумме 9300000000 (девять миллиардов триста миллионов) тенге в следующем порядке:
в сумме 1450000000 (один миллиард четыреста пятьдесят миллионов) тенге на 2013 год;
в сумме 3925000000 (три миллиарда девятьсот двадцать пять миллионов) тенге на 2014 год;
в сумме 3925000000 (три миллиарда девятьсот двадцать пять миллионов) тенге на 2015 год.
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 27.06.2014 № 714.
2. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству регионального развития Республики Казахстан, акиму города Астаны обеспечить заключение соответствующего дополнительного соглашения к кредитному договору.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство финансов Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов