Мемлекеттiк мүлiктi республикалық меншiктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне берудiң кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 20 маусымдағы № 639 қаулысы
«Мемлекеттiк заңды тұлғаларға бекiтiлiп берiлген мемлекеттiк мүлiктi мемлекеттiк меншiктiң бiр түрiнен екiншiсiне беру қағидасын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Алматы қаласы әкiмiнiң «Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi» мемлекеттiк мекемесінің балансындағы «Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу» жобалау-сметалық құжаттамасын республикалық меншiктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне беру туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiмен және Алматы қаласының әкiмдiгiмен бiрлесiп, заңнамада белгiленген тәртiппен осы қаулының 1-тармағында көрсетiлген мүлiктi қабылдау-тапсыру жөнiндегi қажеттi ұйымдастыру iс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2013 жылғы 20 маусымдағы
№ 639 қаулысына
қосымша
Республикалық меншiктен Алматы қаласының коммуналдық меншiгiне
берiлетiн мемлекеттiк мүлiктiң тiзбесi
Р/с
Мүлiктiң атауы
Көлемі
Баланстық құны
1
2
3
4
1.
«Инновациялық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын салу» жобалау-сметалық құжаттамасы
4103 бет

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2013 года № 639
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 «Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Алматы о передаче из республиканской собственности находящейся на балансе государственного учреждения «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан» проектно-сметной документации «Строительство инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий» в коммунальную собственность города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан и акиматом города Алматы в установленном законодательством порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества, указанного в пункте 1 настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2013 года  № 639
Перечень
государственного имущества, передаваемого из республиканской
собственности в коммунальную собственность города Алматы
п/п
Наименование имущества
Объем
Балансовая
стоимость
1
2
3
4
1.
проектно-сметная документация «Строительство инфраструктуры специальной экономической зоны «Парк инновационных технологий»
4103 страниц