"Ұлттық холдингтердiң және (немесе) ұлттық компаниялардың не олардың аффилиирленген тұлғаларының, сондай-ақ мемлекет қатысатын өзге де заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарына берiлген және (немесе) олардың меншiгiнде тұрған стратегиялық объектiлердiң және мемлекетпен аффилиирленбеген заңды тұлғалардың, сондай-ақ жеке тұлғалардың меншiгiнде тұрған стратегиялық объектiлердiң тiзбелерiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 30 маусымдағы № 651 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 928 қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Ұлттық холдингтердiң және (немесе) ұлттық компаниялардың не олардың аффилиирленген тұлғаларының, сондай-ақ мемлекет қатысатын өзге де заңды тұлғалардың жарғылық капиталдарына берiлген және (немесе) олардың меншiгiнде тұрған стратегиялық объектiлердiң және мемлекетпен аффилиирленбеген заңды тұлғалардың, сондай-ақ жеке тұлғалардың меншiгiнде тұрған стратегиялық объектiлердiң тiзбелерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 30 маусымдағы № 651 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 31, 330-құжат) мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
мемлекетпен аффилиирленбеген заңды тұлғалардың, сондай-ақ жеке тұлғалардың меншiгiнде тұрған стратегиялық объектiлердiң тiзбесiнде:
«Меншiгiнде стратегиялық объектiлер бар заңды тұлғалар акцияларының пакеттерi (қатысу үлестерi, пайлары)» деген бөлiмде:
мынадай мазмұндағы реттiк нөмiрi 29-жолмен толықтырылсын:
«
29
«Серебрянск органикалық емес өндіріс зауыты» ЖШС 100% қатысу үлесі
».
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi және ресми жариялануға тиiс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           С.Ахметов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года № 651 "Об утверждении перечней стратегических объектов, переданных в уставный капитал и (или) находящихся в собственности национальных холдингов и (или) национальных компаний либо их аффилиированных лиц, а также иных юридических лиц с участием государства и стратегических объектов, находящихся в собственности юридических лиц, не аффилиированных с государством, а также физических лиц"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2013 года 928
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2008 года № 651 «Об утверждении перечней стратегических объектов, переданных в уставный капитал и (или) находящихся в собственности национальных холдингов и (или) национальных компаний либо их аффилиированных лиц, а также иных юридических лиц с участием государства и стратегических объектов, находящихся в собственности юридических лиц, не аффилиированных с государством, а также физических лиц» (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 31, ст. 330) следующее дополнение:
в перечне стратегических объектов, находящихся в собственности юридических лиц, не аффилиированных с государством, а также физических лиц, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Пакеты акций (доли участия, паи) в юридических лицах, в собственности которых находятся стратегические объекты»:
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
«
29
100 % доли участия ТОО «Серебрянский завод неорганических производств»
».
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов