Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау қызметін жетiлдiру жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 және "Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы" 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 506 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 24 ақпандағы № 147 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
1) «Қазақстан Республикасы Үкіметінің заң жобалау қызметін жетiлдiру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 11 қыркүйектегі № 1376 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 40, 455-құжат):
1-тармақта:
Заң жобалау қызметі мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Әбсаттаров
Қайрат Бектайұлы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі,
Атамқұлов
Бейбіт Бәкірұлы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің жауапты хатшысы,
Әбдірайым
Бақытжан Жарылқасынұлы
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрінің орынбасары,
Иманәлиев
Бақытбек Зүбайраұлы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жауапты хатшысы,
Қалқабаев
Марат Өмірбекұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Ноғайбай
Заңғар Мақсұтұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі, басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Нұрбек Саясат
«Нұр Отан» партиясы Қоғамдық саясат институтының директоры (келісім бойынша),
Ақышев
Данияр Талғатұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша),
Евниев
Арман Қайратұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жауапты хатшысы;
мына:
«Дерновой
Анатолий Григорьевич
Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің жауапты хатшысы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Дерновой
Анатолий Григорьевич
Қазақстан Республикасы Қоршаған орта және су ресурстары министрлігінің жауапты хатшысы»;
мына:
«Ғалымова
Әлия Қайратқызы
-
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы»
деген жолдың орыс тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді, қазақ тілдегі мәтіні өзгермейді;
көрсетілген құрамнан Самат Сатыбалдыұлы Әбіш, Нұрболат Серғалиұлы Айдапкелов, Данияр Валерьевич Вагапов, Сергей Николаевич Громов, Абылай Исабекұлы Мырзахметов, Бисенғали Шамғалиұлы Тәжияқов, Мүслім Тайырұлы Өмірияев шығарылсын;

О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 "О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан" и от 23 апреля 2012 года № 506 "О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2014 года № 147
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2000 года № 1376 «О мерах по совершенствованию законопроектной деятельности Правительства Республики Казахстан» (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 40, ст. 455):
в пункте 1:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам законопроектной деятельности:
Абсаттарова Кайрата Бектаевича
вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан,
Атамкулова Бейбута Бакировича
ответственного секретаря Министерства индустрии и новых технологий,
Абдирайым Бакытжана Жарылкасыновича
заместителя Министра обороны Республики Казахстан,
Иманалиева Бахытбека Зубайраевича
ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по статистике,
Колкобаева Марата Омербековича
заместителя председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию),
Ногайбая Зангара Максутұлы
члена правления заместителя председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию),
Нурбека Саясата
директора Института общественной политики партии «Hуp Отан» (по согласованию);
Акишева Данияра Талгатовича
заместителя председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию),
Евниева Армана Кайратовича
ответственного секретаря Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
строку:
«Дерновой Анатолий Григорьевич
ответственный секретарь Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции:
«Дерновой Анатолий Григорьевич
ответственный секретарь Министерства окружающей среды и водных ресурсов Республики Казахстан»;
строку:
«Галымова Алия Кайратовна
ответственный секретарь Министерства образования и науки Республики Казахстан»
изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не изменяется;:
«Галимова Алия Кайратовна
ответственный секретарь Министерства образования и науки Республики Казахстан»;
вывести из указанного состава Абиша Самата Сатыбалдыулы, Айдапкелова Нурболата Сергалиевича, Вагапова Данияра Валерьевича, Громова Сергея Николаевича, Мырзахметова Аблая Исабековича, Таджиякова Бисенгали Шамгалиевича, Умирьяева Муслима Таировича;

2) «Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiнде ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 23 сәуірдегі № 506 қаулысында:
Әкiмшiлiк заңнаманы жетiлдiру мәселелерi жөнiндегі ведомствоаралық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Ахметов
Рустам Нұрланұлы
Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің жауапты хатшысы,
Бектұров
Азат Ғаббасұлы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі,
Иманәлиев
Бақытбек Зүбайраұлы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің жауапты хатшысы,
Ысмайылов
Төлеген Төлеуханұлы
Қазақстан Республикасы Дін істері агенттігінің жауапты хатшысы,
Қалқабаев
Марат Өмірбекұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Ноғайбай
Заңғар Мақсұтұлы
Қазақстан Республикасының ұлттық кәсіпкерлер палатасының басқарма мүшесі, басқарма төрағасының орынбасары (келісім бойынша),
Ақышев
Данияр Талғатұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша),
Евниев
Арман Қайратұлы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің жауапты хатшысы;
мына:
«Әбсаттаров
Қайрат Бектайұлы
Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникация вице-министрі»,
«Ахметжанов
Саян Қалышұлы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)»,
«Мамантов
Николай Иванович
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалаушы сот алқасының судьясы (келiсiм бойынша)»,
«Турецкий
Николай Николаевич
«Құқықтық мониторинг, сараптама және талдау ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры, заң ғылымдарының докторы (келiсiм бойынша)»;
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Әбсаттаров
Қайрат Бектайұлы
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі»,
«Ахметжанов
Саян Қылышұлы
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі төрағасының орынбасары (келiсiм бойынша)»,
«Мамонтов
Николай Иванович
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты Азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалаушы сот алқасының судьясы (келiсiм бойынша)»,
«Турецкий
Николай Николаевич
«Ғ. Сапарғалиев атындағы Мемлекет және құқық ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры, заң ғылымдарының докторы (келiсiм бойынша)»;
көрсетілген құрамнан Самат Сатыбалдыұлы Әбіш, Нұрболат Серғалиұлы Айдапкелов, Ерғали Қуандықұлы Егемберді, Ғалымжан Ыдырысұлы Қанатбеков, Мәлік Кеңесбайұлы Мырзалин, Мүслім Тайырұлы Өмірияев, Бисенғали Шамғалиұлы Тәжияқов, Анатолий Валерьевич Шкарупа, Марат Иманғалиұлы Жұмағұлов шығарылсын.

2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 23 апреля 2012 года № 506 «О создании Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства»:
ввести в состав Межведомственной комиссии по вопросам совершенствования административного законодательства:
Ахметова Рустама Нурлановича
ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий,
Бектурова Азата Габбасовича
вице-министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан,
Иманалиева Бахытбека Зубайраевича
ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по статистике,
Исмаилова Толегена Толеханулы
ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по делам религий,
Колкобаева Марата Омербековича
заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию),
Ногайбая Зангара Максутулы
члена правления заместителя председателя Правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан (по согласованию),
Акишева Данияра Талгатовича
заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию),
Евниева Армана Кайратовича
ответственного секретаря Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан;
строки:
«Абсаттаров Кайрат Бектаевич
вице-министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан»,
«Ахметжанов Саян Калышевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)»,
«Мамантов Николай Иванович
судья надзорной судебной коллегии по гражданским и административным делам Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)»,
«Турецкий Николай Николаевич
директор товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-исследовательский институт правового мониторинга, экспертизы и анализа», доктор юридических наук (по согласованию)»
изложить в следующей редакции:
«Абсаттаров Кайрат Бектаевич
вице-министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан»,
«Ахметжанов Саян Кылышевич
заместитель Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)»,
«Мамонтов Николай Иванович
судья надзорной судебной коллегии по гражданским и административным делам Верховного Суда Республики Казахстан (по согласованию)»,
«Турецкий Николай Николаевич
директор товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-исследовательский институт государства и права им. Г. Сапаргалиева», доктор юридических наук (по согласованию)»;
вывести из указанного состава Абиша Самата Сатыбалдыулы, Айдапкелова Нурболата Сергалиевича, Егемберды Ергали Куандыкулы, Канатбекова Галымжана Идрисовича, Мурзалина Малика Кенесбаевича, Умирьяева Муслима Таировича, Таджиякова Бисенгали Шамгалиевича, Шкарупа Анатолия Валерьевича, Жумагулова Марата Имангалиевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     С. Ахметов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       С. Ахметов